FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 1-1

«14567813»
general_angel09.04.2006 12:05
Numai pareri optimiste baieti!

Acum, va inteleg, ca veniti dupa 2 meciuri in care ati avut bulan, dar oricum, mai temperativa, ca Dinamo nu e Vasluiul.

Victorie la limita a lui Dinamo!1-0 sau 2-1!

VICTORIE STELISTA

catelush. poftim un os si pleci de aici. hai pa. :D :D:D:D

weeezer_2009.04.2006 12:44

a, pai e bine... hai sa fie asta al doilea cadou pt ziua lui Laca, dupa calificarea in semifinalele UEFA... locul 1 in fata mâţelor...

sorin_77709.04.2006 13:04

e adevarat ca vom juca fara Radoi si Oprita??? Din ce am inteles se incearca si folosirea lui Balan in locul lui Ogararu...

 

Nu vad bine acest meci, desi o victorie ar fi ceva de vis... :)

drlv8509.04.2006 13:43

ii batem cu rezervele ... umilinta suprema potailor .. suntetzi pe val spre div B .... noroc ca exista prelungiri pt voi .. altfel eratzi PA

nebunus09.04.2006 13:51

Frumos ar fi ca o rezerva ca Baciu sa spunem, introdusa in teren in minutul 85, sa dea golul victoriei in minutul 92, ca sa vada si cainii aia nenorociti cu e sa iei bataie in felul asta. Doamne, cat mi-as dori sa se intample asa. hehehe!!

aditza_stelistu09.04.2006 14:20

exact la asta ma gandeam si io ,sa dam golul victoriei in min 92...doamne ce frumos ar fi .cam cum a dat Cristea anul trecut

Kristy_Cj09.04.2006 14:21

stie careva ce se intampla cu Bostina????

joaca azi,sau de ce nu mai a jucat? :?:

aditza_stelistu09.04.2006 14:34

Bostina nu era refacut pt meciul de joi .si nu cred k joaca nici azi

waste09.04.2006 14:34
exact la asta ma gandeam si io ,sa dam golul victoriei in min 92...doamne ce frumos ar fi .cam cum a dat Cristea anul trecut

 

Dar nu e mai bine sa-l dam prin minutul 50 ;)? Adica pe-al treilea, marcator Dica.

SteauaToronto09.04.2006 14:38

Tocmai s-a realizat un parteneriat Onlinesport - FCSTEAUA.RO...

 

De acum inainte vom avea meciurile live text + video instant pe fcsteaua.ro prin intermediul lor...

 

Puteti urmari meciul Dinamo - Steaua intrand pe pagina www.fcsteaua.ro si in partea dreapta la LIVE este un link spre aplicatia live...

 

* De asemeni de acum incolo veti putea urmari fiecare etapa prin intermediul onlinesport...

aditza_stelistu09.04.2006 14:38

logic ca ar fi mai bine ,da' asa ca oftica sa fie mai mare sa ii batem cum au castigat ei la Constanta si Bacau...mie mi-ar place la nebunie ,da' acu sa vedem ce se intampla si oricum ar fi sa iesim noi invingatori

Kristy_Cj09.04.2006 15:00
Bostina nu era refacut pt meciul de joi .si nu cred ca joaca nici azi

 

Mersi mult si sper sa fie refacut pe meciul cu Boro...eu cred ca ne-a lipsit,aveam o forta ofensiva mai mare

aditza_stelistu09.04.2006 15:10

cu siguranta o sa fie refacut daca nu intervine altceva .aiurea e ca Iacob nu poate sa joace nici cu Boro

Kristy_Cj09.04.2006 15:24

Asa e nu avem atacanti si va fi foarte greu,dar daca intra Bostina,sunt mai linistit si Cristea va juca mai in fata...sper sa-i faca o bucurie si sa revina Iacob in finala :lol:

antonika09.04.2006 15:26

din cate am auzit, va fi refacut debea pe la sfarsitu campionatului, exact cand o sa luam campionatul....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kristy_Cj09.04.2006 15:29

sa vina 23-ul :lol: :lol: :lol:

Kristy_Cj09.04.2006 15:30

Eu am auzit ca va fi complet refacut pe 10 mai,asa ca ar fi super si campionatul si Cupa UEFA :lol: :lol: :lol:

antonika09.04.2006 15:35

la o ruptura de clavicula, un prieten a stat vreo 2 luni jumate si na avut sa alerge si sa faca efort. nu stiu. in orice caz, cu cat se reface mai repede cu atat mai bine pentru Steaua si pentru el.... SA VINA CUPELE, SA VINA CUPELE, SA VINA CUPELE IN Ghencea.....

Kristy_Cj09.04.2006 15:39

Asa stiu si eu 2 luni,dar mai de maine mai e exact o luna pana la finala si din ce am auzit chiar si de la Iacob ca a declarat,va juca in finala...deci sa speram ca ne calificam in finala...de titlu nu-mi fac probleme..."matzele" n-au Forza sa castige campionatul :twisted:

antonika09.04.2006 15:46

near face o mare favoare daca va juca pe 10 in eindhoven

cocoapuff_Steaua09.04.2006 15:48
near face o mare favoare daca va juca pe 10 in eindhoven
e pe 6 finala :o
DTP-Ludacris09.04.2006 15:53

Pandurii -CRAPID 0-0 si pe final tribunele au scandat numele Stelei...f frumos meciul....Pandurii ar fi meritat victoria.... :twisted:

***alex***09.04.2006 16:41
near face o mare favoare daca va juca pe 10 in eindhoven
e pe 6 finala :o

 

Ba pe 10!

weeezer_2009.04.2006 16:43

despre Bostina io zic ca s-a demonstrat ca poate fi inlocuit, iar varinta cu Nicolita pe stanga si Oprita pe dreapta pare destul de viabila. Plus ca ar exista si alta varianta, Nicolita pe dreapta si Cristocea pe stanga... mai problematic ar fi sa lipseasca Radoi..

Kristy_Cj09.04.2006 16:53

Bostina e brazilianul Stelei...

Nu sunt de acord cu tine,uita-te in ultimele meciuri cand a lipsit cate goluri s-au marcat???!!!

Finala e pe 10 mai 2006 :lol: :lol: :lol:

Da,Radoi e unic si nu poate sa-l inlocuiasca nimeni

«14567813»