Numai pareri optimiste baieti!Acum, va inteleg, ca veniti dupa 2 meciuri in care ati avut bulan, dar oricum, mai temperativa, ca Dinamo nu e Vasluiul.
Victorie la limita a lui Dinamo!1-0 sau 2-1!
VICTORIE STELISTA
catelush. poftim un os si pleci de aici. hai pa.
:D:D:D
