de ce ne avantam noi in declaratii si-n pronosticuri visatoare? sa fim 2 secunde rationali. Dinamo e o echipa puternica, indiferent de starea ei momentana. are o multime de jucatori care pot schimba soarta unui meci. nu-i laud, incerc doar sa fiu obiectiv. faptul ca trec printr-o perioada nefasta (care ma bucura enorm fara sa fiu ranchiunos) nu inseamna ca trebuie sa ne culcam pe o ureche (atentie la Paraschiv
). Dinamo este si va fi, o spun cu tristete in glas, principala contracandidata la titlu. meciul va fi unul decisiv pentru ei, nu pentru noi. o victorie a Stelei (cum sper ca se va intampla) le va scadea moralul si-asa jalnic. meciul va fi unul greu, sper spectaculos, si cu multe goluri. am incredere in echipa, in antrenor si mai ales in Cristea. a dovedit ca poate juca un fotbal performant, sper sa inscrie.
