FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 1-1

«13456713»
radusteaua08.04.2006 19:57

care stiti cum se numeste melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=VaoalrMjkjQ...u&search=Steaua sa cantat le meciul cu rapid in UEFA ??

KroNos^08.04.2006 21:15
care stiti cum se numeste melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=VaoalrMjkjQ...u&search=Steaua       sa cantat le meciul cu Rapid in UEFA ??

 

Dario G - Carnaval de Paris

A fost piesa Campionatului Mondial din Frantza 1998.

radusteaua08.04.2006 22:33

multumesc mult

weeezer_2008.04.2006 22:50

fostii latratori, acuma sunt... mieunatori mai degraba...

hai sa ardem mâţele...

AcMilan1408.04.2006 23:46

este adevarat ce am auzit ca cainii ne au furat coregrafia pentru meciul de maine?

Ionutdal09.04.2006 02:44
este adevarat ce am auzit ca "cainii" ne au furat coregrafia pentru meciul de maine?

 

ha ha ha ha :lol: :lol: :lol: , de la cine sa o fure ?

Juventu$09.04.2006 05:40

nici nu a fost coregrafie !

bijoux_bz09.04.2006 07:38

cam mult de cand n-am mai facut si noi o coregrafie. poate in semifinala cu boro. ar fi tare

general_angel09.04.2006 08:04

acesti dinamovisti trebuie invinsi deoarece aroganta si pacatele lor nu mai pot fi tolerate. conducatorii lor marsavi si lipsiti de cultura trebuie pedepsiti pentru faptul ca au tinut cu rapidul joi seara. asa ca un 5-0 pentru Steaua zic ca ar fi suficient drept razbunare.

weeezer_2009.04.2006 08:24

nu stiu de coregrafie dar am vazut la TV ce au facut cu steagul ala al nostru... un motiv in plus sa-i umilim, sa-i facem sa le para rau ca s-au nascut si ca exista!

Agy_2309.04.2006 08:43

mai tineti minte acel Poli tim 1 - 8 Steaua ? nush dc dar am impresia ca acel scor se va repeta :twisted: :twisted: :twisted:

Doctor_S09.04.2006 08:50

Steaua va castiga sigur meciul de azi da as avea si eu o intrebare.biletele pt meci unde se gasesc?dak are cineva posibilitatea sa-mi fac rost de 2 bilete sa ma anunte si pe mine.

Allleecx09.04.2006 08:54

Dinamo 0-4 Steaua

 

Am impresia ca in seara asta tot bulanu` potailor o sa se intoarca impotriva lor.Mai mereu cand au venit dupa un meci european baietzi au fost la inaltime,asa ca sper ca in seara asta javrele imputziti sa plece cu coada intre picioare din groapa lor de kkt!

radusteaua09.04.2006 08:55

vezi ca vinde unu aici http://www.computergames.ro/forum/showthre...ad.php?t=182026 vezi daca mai are

1986steaua09.04.2006 09:06

La ce diferenta de scor trebuie sa batem pentru a fi pe primul loc?

 

FORZA Steaua

antonika09.04.2006 09:18

sntem cu un joc in minus, daka castigam c Dinamo si meciu cu Pandurii atunci trecem in fata lu Dinamo cu 3 pct avans. ca sa fim pe primu loc acum, tre sai batem la vreo 7 goluri avans, cam asa ceva... posibil, dar greu.

bobby_ecko8309.04.2006 09:20

Numai pareri optimiste baieti!

Acum, va inteleg, ca veniti dupa 2 meciuri in care ati avut bulan, dar oricum, mai temperativa, ca Dinamo nu e Vasluiul.

Victorie la limita a lui Dinamo!1-0 sau 2-1!

antonika09.04.2006 09:27
Numai pareri optimiste baieti!

Acum, va inteleg, ca veniti dupa 2 meciuri in care ati avut bulan, dar oricum, mai temperativa, ca Dinamo nu e Vasluiul.

Victorie la limita a lui Dinamo!1-0 sau 2-1!

 

 

uuuu.... bobita ai folosit un cuvant lung...'temperativa', miroase a creier ars in camera in care stai sau deja a luat foc?

cena09.04.2006 09:53

stelistii vor bate cateii la fundulet incat o sa sara purecii de pe ei!!!!!! scorul va fi 2,3 sau 4 pentru Steaua!!! :twisted: :lol:

weeezer_2009.04.2006 09:56
Numai pareri optimiste baieti!

Acum, va inteleg, ca veniti dupa 2 meciuri in care ati avut bulan, dar oricum, mai temperativa, ca Dinamo nu e Vasluiul.

Victorie la limita a lui Dinamo!1-0 sau 2-1!

 

bobiţă, comparaţia potrivită ar fi fost "Dinamo nu e Oţelul"... da aia de v-au dat voua 3-0 in Groapa... aaa... si parca noi i-am batut la ei acasa... nu te hazarda cu declaraţii penibile..

DTP-Ludacris09.04.2006 10:11

cum spuneam...au inceput astia cu declaratiile lor,cat de pebinili,vb si ei dupa 3 luni in care sau uitat la TV cum jucam noi in Cupa UEFA k ei nu au trecut de grupa lor aia varza...nimeni nu ia mai bagat in seama...si acum cu prilejul meciului...iar se vb de Dinamo...si sunt si ei fericiti

 

sper sa le inchidem gura cu un 2,3 -0

se7en09.04.2006 10:15

Sigur va castiga Steaua, doar o minune mai poate salva Dinamo de la umilire diseara.

alexia_radoi09.04.2006 10:56

macar de am face egal sa nu se distanteze la 3 pct fata de noi ...si asa avem programul incarcat ...pana in mai jucam din 3 in 3 zile asa ca eu cred ca si un egal ar fi bun mai ales ca Dinamo in ultimii ani au luat cupa sau campionatul...si eu imi doresc o victorie dar sincer cred ca va fi greu de obtinut...

Melku09.04.2006 11:19

Sunt sigur ca diseara Steaua va fi la inaltime si o sa se vada prapastia de valoare dintre Steaua si Dinamo, o sa se vada diferenta de a juca un UEFA, sa bati pe Betis cu 3-0 la ea acasa si sa castigi in ultimele minute in Divizia A cu ajutorul arbitrilor.

steaua_forewer09.04.2006 12:00

pt a trece pe prima pozitie , tre sa batem la 2 goluri diferenta , un 2-0 sau 3-1 :lol: ne e la indemana

«13456713»