rezultat normal pana acum ! :!: :!: :!: :!:
Apropo, cred ca Rapidul are o revansa de luat !
Ai dreptate in ambele afirmatii..
auzi mey nu mai vorbi tu de Steaua ca Rapid e praf....sa faci 0-0 cu nijte ratatzi e prostie curata ..mai invatzatzi dreaq folbal......si italianu asta chiar e prost in plm da rosu ca un bou....
ratati sau nu..lasa k e bine k sa zbatut pt 0-0 ala ...si a jucat mai bine k rapidu...+ k a scandat numele Stelei la sf..asa k ....ciocu mic :wink:
