FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Rapid 0-0 suficient

«15678925»
Kristy_Cj04.04.2006 15:04

In dream team de pe intregul sezon

 

 

----------------------Coman----------------------

-----------------------44-----------------------

Goian----Radoi----Van Buyten---Lucio------Ghionea

--59------44----------41--------40-----------40--

Delgado-------Dica-----------Nicolita-------Degen

--49-----------47--------------45------------43--

---------------Aleksandr Kerzhakov---------------

-----------------------43------------------------

 

5 Steaua:Goian,Dica,Nicolita,Radoi,Ghionea

2 Basel :Delgado,Degen

1 Rapid :Coman

1 Zenit :Aleksandr Kerzhakov

1 Levski:Lucio

1 Hamburg:Van Buyten

MachedonuRAPID04.04.2006 15:09

tare....golgeterul cupei UEFA nu e p-acolo dar alti atacanti sunt...probabil e o gluma..

Kristy_Cj04.04.2006 15:31

A-ti vrea voi sa fie gluma,e de pe site-ul UEFA

www.UEFA.com

Asa ca nu poti sa zici ca eu am facut echipa :twisted:

N-am zis ca la rapid nu sunt jucatori buni,dar nu atat de buni

juliha04.04.2006 15:36

Vand 2 bilete la peluze ramase in plus

Detalii la e***@***

Kristy_Cj04.04.2006 15:38

Buga are 33 de puncte

 

5 cu Ren

2 cu shak

2 cu Paok

2 cu Stut

2 cu Hert

6 cu Hert

6 cu Ham

6 cu Ham

2 cu Steaua

weeezer_2004.04.2006 16:20

io nu pot sa nu fiu optimist... nu vad de ce un scor de 4-1 n-ar reflecta realitatea din teren de joi seara... ce-au mai bun ca noi? creierul unei echipe e mijlocul, si suntem clar peste ei... hai sa-i rupem, bine?

 

apropo, unde anume pe UEFA.com e chestia aia cu dream teamul?

Virgil04.04.2006 16:30

Sunt echipe de valori sensibil egale.E imposibil sa fie un asemenea scor.Se va castiga la un gol,cel mult doua,diferenta.

Kristy_Cj04.04.2006 16:30

la sectiunea fanzone

Kristy_Cj04.04.2006 16:31

eu cred ca o sa fie 2-1,si o sa fie un meci disputat pana in ultimul minut

Virgil04.04.2006 16:35

Eu cred ca o sa fie 1 - 0,maximum 2 - 0 si evident meciul va fi disputat pana in ultima secunda.

Nu cred ca Rapid va reusi sa mai marcheze.

Kristy_Cj04.04.2006 16:37

eu totusi cred,si e bine sa ne asteptam,au un atac foarte bun,dar nu cred ca o sa fie vreo problema

Grinch04.04.2006 16:40

Eu zic ca o sa-i spulberam :)

weeezer_2004.04.2006 16:41

Virgil, Steaua - Lens 4-0 (ai fi zis inainte de meci ca Steaua e MULT mai buna decat francezii?). Steaua - Valerenga 6-1 (per total) si se zicea ca e mult mai buna ca Rosenborg care ne-a scos pe noi. De ce cred eu intr-un 4-1? Pt ca la 0-0 vor ataca organizat. La 1-0 vor incepe sa joace haotic, sa urce d-alde Ionutz Stancu, si sa lase bulevarde, etc. Si, din pacate, la cum preconizez eu (Oracolul din Rahova), pe fondul relaxarii noastre, luam gol dupa minutul 80, dar o sa fie mult prea tarziu pt ei.

 

4-1!!!!

Kristy_Cj04.04.2006 16:42

Ce parere aveti,merita sa vina Mazilu la Steaua?

Sau despre Cocis,e o investitie prea mare pt Gigi si nu sunt asa valorosi?

Parerea mea ca ar fi foarte utili pe stilul pe care il joaca echipa,iar Mazilu e exact de ce am avea nevoie :lol:

Grinch04.04.2006 16:44

Sunt jucatori buni dar eu nu ii vad la Steaua titulari . De ce nu vorbesti despre asta la topic despre transferuri ?

Virgil04.04.2006 16:44

@ weeezer_20

 

Nu te combat.Da Doamne sa fie asa !

Kristy_Cj04.04.2006 16:45

4-1 ar fi real daca am marca destul de repede,pana in min 20...ei trebuie sa marcheze neaparat un gol...Steaua joaca foarte bine pe contre si da Banel gol

Virgil04.04.2006 16:47

Ce sa spun,ma bucur ca suntem foarte optimisti.De altfel si in poll-ul de pe UEFA.com avem peste 80% sanse de victorie.

Kristy_Cj04.04.2006 17:15

Se repeta il clasico

 

Steaua(Barcelona)-Rapid(Real)

sper sa elimine pe unul de la ei :twisted:

si e clar ca bate Steaua 2-1

weeezer_2004.04.2006 17:22

Cristi io tot n-am reusit sa gasesc chestia aia... da si tu linkul complet.

A, si apropo, voi ati vazut ca la sondajul "Ce echipa credeti ca va castiga Cupa UEFA" de pe UEFA.com, dintre toate echipele, Steaua are 56%, rapidul 30 si ceva?? ce naiba, doar romani intra pe site-ul ala? :roll:

Kristy_Cj04.04.2006 17:29
waste04.04.2006 17:29

Nu, doar romani voteaza :twisted:

 

Sa fim sinceri, nimeni nu se prea intereseaza de Cupa UEFA. Insa, nu ne-ar prinde rau s-o castigam!!!

 

Ai vazut ca nici sfertul Inter - Villarreal din CL nu prea e bagat in seama.. din cauza echipei spaniole care nu e un "nume" in Europa. Asta e.

Kristy_Cj04.04.2006 17:30

numai stelisti intra pe site :D

Kristy_Cj04.04.2006 17:31

hai sa o castigam,ca nu pream imi pasa cat de mult ii intereseaza pe altii :twisted:

DTP-Ludacris04.04.2006 17:31

azi este ziua de nastere a lui Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]...implineste 42 de ani

 

LA MULTI ANI Laca !!!!!!

«15678925»