FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Rapid 0-0 suficient

«14567825»
sorin_77704.04.2006 10:56

Sau sa greseasca dar in favoarea noastra... Te-ar supara daca am castiga cu ajutorul arbitrului? :?: :?: :?:

Bebe4ever04.04.2006 10:58
stire este de pe prosport asta e sper sa nu greseasca

 

Si pe site-ul oficial s-a anuntat ca Luis Medina Cantalejo va arbitra joi, fiind asistat la cele 2 tuse de Giraldez Carrasco si Pedro Medina Hernandez.

Observator pentru arbitri este germanul Eugen Strigel, iar delegat UEFA este Janis Mezeckis, din Letonia.

Sa speram ca va arbitra corect...

sorin_77704.04.2006 10:59

Dumitru Dragomir, un om realist!

"Favorita la fotbal nu existã, cînd joci mai ales în același oraș. Steaua are un plus, acel 0-0 cu care s-ar putea califica" sursa GSP.ro

Mevi04.04.2006 11:00

Sal!!Sunt Adi din SLatina si cred ca Steaua se va califica in semifinale si apoi va bate pe Basel ori pe Middlesbourg!!!

 

Steaua!!! :D

lordandrey0004.04.2006 11:00

Iata o stire cu adevarat senzationala!! "Gigi Becali a primit acceptul de a primi in concesiune stadionul din Ghencea, pe o perioada de 50 de ani. In aceste zile este asteptata hotararea de guvern." sursa http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/ (imi pare rau daca fac reclama acestui site, dar tot acesta ramane cel mai tare:D) Sa speram ca vom avea un stadion cum se cuvine!! FORZA Steaua (Steaua 2-1 Rapid)

ovi66604.04.2006 11:14

bine ca o primit stadionul. acuma sa si faca ce o promis. mai multe locuri ar fi chiar bine!

 

p.s. vin din provincie. cum ajung la stadion? ;)

sorin_77704.04.2006 11:17

de unde vii si cu ce vii? ca sa-ti spun cum poti ajunge...

Bogdan4Steaua04.04.2006 11:19
Daca scandau impotriva Stelei nu inseamna ca e jalnic , chiar nu poti aprecia o galerie frumoasa ca a lui Poli ? chiar atat de limitat esti ? Mai ales ca nu s-a injurat .  

Probail daca scandau "am avut si vom avea mereu..." nu mai erau jalnici ...

 

Gresesti. Timisoara A FOST o galerie civilizata si fair-play. Acum li s-a urcat vedetismul la cap. La fiecare meci se scandeaza impotriva Stelei desi adevaratul inamic este Dinamo. :wink:

Motanu D04.04.2006 12:08
Si pe site-ul oficial s-a anuntat ca Luis Medina Cantalejo va arbitra joi, fiind asistat la cele 2 tuse de Giraldez Carrasco si Pedro Medina Hernandez.

Observator pentru arbitri este germanul Eugen Strigel, iar delegat UEFA este Janis Mezeckis, din Letonia.

Sa speram ca va arbitra corect...

 

E clar, arbitrul tine cu gazdele !

Dj04.04.2006 12:11

poate ajuta pe cei in ros-albastru..hihihi :lol:

ovi66604.04.2006 12:31
de unde vii si cu ce vii? ca sa-ti spun cum poti ajunge...

 

pai o sa ajung in gara de nord. nu stiu inca unde ma intalnesc cu tovarasul care mi-o cumparat bilete, dar ma intereseaza mai mult cateva repere mari, eventual linii de tramvai sau metrou. ca ma descurc dupa aia, nu-i problema. doar am buletin de vreo 6 ani. :D

Dj04.04.2006 12:43

iei metroul de la gara de nord spre victoriei ... pana la muncii.la muncii cobori..iesi afara si faci stanga spre stadion.e foarte simplu.unde ai bilet?

ovi66604.04.2006 13:13

la tribuna a II-a. mersi de ajutor.

sorin_77704.04.2006 13:17

Excelent... ce ti-a spus DJ e foate bine... e cel mai simplu si cel mai repede... Cand iesi de la metro o iei in stanga, nu ai cum sa ratezi pentru ca e o singura iesire la Muncii... apoi la 50m treci si pe langa 3 puncte de distributie ale materialelor promo Steaua...

 

Cum intri in stadion dai in peluza II...

sindrom04.04.2006 13:35
Ionutdal04.04.2006 13:40

Arbitrul acesta ??? , imi este chiar frica , daca este pus de UEFA sa ne lase pe noi pe afara ?

oricum Steaua castiga si cu arbitru si fara . FORZA Steaua

sorin_77704.04.2006 13:42

Inainte de meciul tur am visat ca batem rapid cu ajutorul arbitrului (am scris despre asta in topicul respectiv), probabil am visat meciul de pe National :lol: :lol: :lol:

 

desi eu cred intr-un 0-0...

bure04.04.2006 13:53

Stati linistiti baieti...ne calificam clar in semifinale...eu is convins 99%.

Am facut un meci bun in tur, iar in retur chiar vom bate.

artex04.04.2006 14:11

Ma...sa dea naiba daca imi fac probleme...nu va mai panicati...o sa-i batem lejer...stati fara griji !!!

Steaua!!! Steaua!!!

bebeto04.04.2006 14:23

asa zic si eu...Steaua in anul asta ia Cupa UEFA...ascultati la mine...asa simt eu

 

F

MachedonuRAPID04.04.2006 14:23
Ma...sa dea naiba daca imi fac probleme...nu va mai panicati...o sa-i batem lejer...stati fara griji !!!

Steaua!!! Steaua!!!

 

Esti intr-adevar un fin cunoscator al fenomenuluii fotbal... ca si altii de pe aici.

Ionutdal04.04.2006 14:27
Ma...sa dea naiba daca imi fac probleme...nu va mai panicati...o sa-i batem lejer...stati fara griji !!!

Steaua!!! Steaua!!!

 

Esti intr-adevar un fin cunoscator al fenomenuluii fotbal... ca si altii de pe aici.

 

Daca esti tu de ce nu scrii, tu cu cat bate Steaua ?

Steaua-rapid 3-0 , si uitam de voi

forever_STEAUA04.04.2006 14:40
Ma...sa dea naiba daca imi fac probleme...nu va mai panicati...o sa-i batem lejer...stati fara griji !!!

Steaua!!! Steaua!!!

 

Esti intr-adevar un fin cunoscator al fenomenuluii fotbal... ca si altii de pe aici.

 

 

 

Ii fi tu unul si probabil noi nu ne-am dat seama :?: :!:

Kristy_Cj04.04.2006 14:46

Team Points

__________________

Steaua 511

Sevilla 423

Rapid 405

Middelsbrough 404

Levski 395

Basel 382

Zenit 323

Scalke 243

 

acestea sunt punctele acumulate de echipe in UEFA cup acumulate de la fiecare jucator

MachedonuRAPID04.04.2006 15:03

Se stie ca arbitrul asta nu tolereaza iesirile necontrolate si nici jucatorii asa zisi "cu personalitate" care au cam mult tupeu. Nici pe Radoi sici pe M Constantin nu-i vad prea bine ..

«14567825»