Poate tine Cantalejo tot cu echipa in rosu si albastru... Doamne ce-a tipat Gigi m-am si speriat...FORZA Steaua!!!
P.S. am auzit ca ploua joi :?
Din cate am vazut eu pe net, se anunta ploi joi dimineata si vineri toata ziua. Poate ca seara nu o sa fie nimic. Oricum ne avantajeaza ploaia pentru ca va fi foarte probabil un 0-0:D Un alt avantaj pe care il avem este coeficientu IQ al jucatorilor nostri! Pai daca ati vazut cum vorbeau si ce gandire aveau rrapidistii...In fine, sper sa ne calificam si sa fie totul bine(noaptea asta am avut un cosmar si pierdeam cu 3-1:( cred ca mi se trage de la meciul de aseara:D) FORZA Steaua
