FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Rapid 0-0 suficient

«1161718192025»
flo220306.04.2006 20:36
ATI VAZUT CONFERINTA DE PRESA A LUI MUCESCU??

O RUSINE DE OM ,UN NIMIC,FARA NICI UN RESPECT. NU STIE SA PIARDA TARANUL IDIOT!

 

Nu trebuie judecat,in astfel de momente,totusi il consider un antrenor mare...si cei care pierd ciocu mic :lol: fara nici o aluzie :lol:

 

UN MARE ANTRENOR STIE SA RECUNOASCA VALOAREA ADVERSARULUI CAND IA BATAIE.NU ESTA CAZUL LUI MUCE

weeezer_2006.04.2006 20:36

ba baieti... e 3-1 pt M'boro... da-o dreaq, io unul ii prefer pe Basel... :?

alexfilip06.04.2006 20:36
Basel joaca in 10

 

Mi-s tare tare tare tare frica de Basel..mi se par echipa din aia invincibila gen Grecia-2004

VIP_Rusu06.04.2006 20:37

Hai ca daca mai da middlesbrough un gol joaca cu Steaua ;))

flo220306.04.2006 20:37

BASEL JOACA IN 10?

Kristy_Cj06.04.2006 20:38

Englezii sunt tot pe ei,e de temut echipa asta si eu ii prefer pe basel...pe astia i-au batut si rapidul in vara,intr-un amical

Florin200406.04.2006 20:38

73' Majstorovic (Basel) is shown a second yellow card and is sent-off. Stie cineva daca asta era un jucator cheie al lor ? Ca va lipsi ambele meciuri impotriva noastra.

 

FORZA STEAUAAAAAAAAAAA !

flo220306.04.2006 20:40
Lucescu al mic a venit cu lacrimi in ochi, a zis 2 vorbe si a plecat fara sa raspunda la vreo intrebare! nu stiu sa piarda, s-a vazut asta si in comportamentul galeriei de la final! Sa Inceapa FIESTAAAAAAA!!!

 

EU NU AM VAZUT NICIO LACRIMA!ERA VERDE DE NERVI!

massacre06.04.2006 20:41

Sa fim seriosi: meciul asta a fost unul, zic eu, foarte dificil pentru Steaua, si cred ca are sanse mari in Europa. Sa fim si sinceri: Rapidul a dat si el dovada de joc frumos chiar periculos si iritant pt noi. DAr asta e:

Steaua is the best,

f*ck the rest!!!

Kristy_Cj06.04.2006 20:42
73' Majstorovic (Basel) is shown a second yellow card and is sent-off. Stie cineva daca asta era un jucator cheie al lor ? Ca va lipsi ambele meciuri impotriva noastra.

 

FORZA STEAUAAAAAAAAAAA !

 

E al doilea fundas ca valoare la ei,piesa foarte importanta,chiar are si un gol marcat

flo220306.04.2006 20:42

NU POT FACE O ECHIPA COMBINATA BORO-BASEL? SA AIBA SI EI O SANSA!

brada06.04.2006 20:43

Doamne ce meci mia luat un an din viata

flo220306.04.2006 20:44

ce tensiune si pe suporterii lui boro!!!

***alex***06.04.2006 20:44

Ce emotii am avut... ma uitam la timpul de joc in continuu... intre timp 3-1 middlesbrough, eu unul ii prefer pe englezi.

massacre06.04.2006 20:45
73' Majstorovic (Basel) is shown a second yellow card and is sent-off. Stie cineva daca asta era un jucator cheie al lor ? Ca va lipsi ambele meciuri impotriva noastra.

 

FORZA STEAUAAAAAAAAAAA !

 

E al doilea fundas ca valoare la ei,piesa foarte importanta,chiar are si un gol marcat

 

:twisted: :twisted: He he... deja vad o absenta importanta la Bazel!! :twisted: :twisted: Forzzza Steaua!!!!!!

Kristy_Cj06.04.2006 20:47
Ce emotii am avut... ma uitam la timpul de joc in continuu... intre timp 3-1 middlesbrough, eu unul ii prefer pe englezi.

 

4-1

Kristy_Cj06.04.2006 20:47

Nu pot sa cred

weeezer_2006.04.2006 20:47

4-1 Boro :(:(:(:(:(:( ati vazut ce de vedete au astia in echipa???

flo220306.04.2006 20:47

jucam cu boro baieti! :wink:

brada06.04.2006 20:47

4-1 pentru boro am cam belito

Kristy_Cj06.04.2006 20:48

Ce tari sunt englezii,ne asteapta 2 meciuri foarte grele,ai trebuit sa cobesti :cry:

massacre06.04.2006 20:49
4-1 pentru boro am cam belito
sa nu exageram.... Au si ei o zi buna... :?
***alex***06.04.2006 20:49

Englezii au stilul cu aruncatul mingii in careu, avem fundasi masivi, putem spune ca ne convine mai mult.

Kristy_Cj06.04.2006 20:51

Steaua-Boro in semifinale

alexfilip06.04.2006 20:51

Relax...sunt englezi...ii batem :wink:

Ashtia oricate vedete ar avea nu pot trece de noi...sunt ENGLEZI...cu englezii maturam...eu unul ma bucur...

 

Tzinetzi minte meciul cu Liverpool? Liverpool e mai tare ca Boro, iar echipa noastra de acum e de o mie mai tare ca cea de atunci...dak jucam atunci cu jucatorii de acum ii snopeam pe Liverpool 3-0, oricum e clar: SUNTEM IN FINALA

«1161718192025»