Felicitari echipei noastre. Este o performanta
mare fratilor. Nu au mai pupat echipele romanesti
semifinale in cupele europene de o gramada de ani
grei. Dar uite ca Steaua sparge gheata.....ar fi fost
absurd sa o faca alti......
Poate unii nu sunt multumiti pentru ca nu am
castigat (si este adevarat ca sunt 3 meciuri
pe Lia in UEFA fara victorie), dar haideti sa
vedem partea plina a paharului.
Succes Steaua in meciul urmator, cu ceea mai
mare rivala a noastra.
