FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Rapid 0-0 suficient

«1141516171825»
DTP-Ludacris06.04.2006 19:22

ce prosti comentatorii.....Daniel Coman era la noi in careu...si tocmai cand au dat cu capu ai vazut ei....

 

oricum...neam calificaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat

manuela06.04.2006 19:23

asa Steaua

Drunk`Monkey06.04.2006 19:24

frumos meci.. foarte frumos :!: :!: :!: :!: :!: :!:

***alex***06.04.2006 19:24

ESTEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! NU CONTEAZA CUM NE-AM CALIFICAT, CONTEAZA CA NE-AM CALIFICAT!!! SA INCEAPA FIESTAAAAAAAAAAA!!!

massacre06.04.2006 19:25

Steaua CALIFICATA IN SEMIFINALE!!!!!!!!!! Bravo baieti!!!!!!!!!!

Forza!!! Forza!!!! Forza!!!!!

Nero06.04.2006 19:25

SA VINA CUPAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

antonika06.04.2006 19:25

NEAM CALIFICAAAAAAT!

 

Multumim

 

le-am DAT **** LA CIORI

winner_00706.04.2006 19:27

NE-AM CALIFICAT SA VINA CUPA.RAPIODISTI SI-AU GASIT NASUL

***alex***06.04.2006 19:29

Rusine [...]... uaaaaaaaa... nu stiti sa pierdeti, aruncati cu scaune, rusineeeeeeee!!! Ar trebui luata caseta si sa fie amendati si suspendati toti cei care au aruncat! EEEEEEEEEE!!! Bineeeeee Steaua!!!

Editat Moderatorii

U_worshipme06.04.2006 19:30

Chiar as face orice din lume sa vad Steaua in finaalaaaaa:))

Copos are nevoie de RESUSCITARE CARDIO-RESPIRATORIE!!!!

flo220306.04.2006 19:31

SUPERSTEAUA CONTINUA IN EUROPA!!!!!!BRAVO BAIETI!!!!!!

radu206.04.2006 19:32

Urlu ca nebunu prin hotel. Inca o data le-am aratat tuturor ca suntem cei mai buni.

massacre06.04.2006 19:34

Frumos meci cu multe multe emotii... I-am aratat ca avem o echipa mai buna, cred ca sansele noastre sunt enorme la castigarea cupei... Pacat de Cristea careia nu prea ia iesit jocul de azi... Dar important e ca ne-am calificat si astept cu nerabdare confruntarea cu Bazel.. Bravo inca odata baieti!!!!!

ForZA

antonika06.04.2006 19:34

snt cu picioru rupt si am sarit si nam mai simtit nici o durere! STEEAAUUAAA, STEEAAUUAAA. FORZA Steaua FORZA Steaua ALE ALE

fanat|k06.04.2006 19:34

bravo ba. ma rog, bravo echipei, nu voua, ca n'ati dat voi cu picioru'n minge. 0-0, fir'ar... asta e.

 

succes Steaua mai departe

 

(si nu, Steaua nu a aratat ca a fost mai buna)

***alex***06.04.2006 19:34

Jucam cu basel, conduc cu 1-0 in min 30!

***alex***06.04.2006 19:35

Si sa nu uit... v-am zis ca o sa fie meci de infarct si se termina 0-0 :D

antonika06.04.2006 19:39
bravo ba. ma rog, bravo echipei, nu voua, ca n'ati dat voi cu picioru'n minge. 0-0, fir'ar... asta e.

 

succes Steaua mai departe

 

(si nu, Steaua nu a aratat ca a fost mai buna)

 

ba, recunoaste Steau a cam dominat meciu!

 

PS 1-1 midelsborough basel, jucam cu basel

flo220306.04.2006 19:40

mucea senior venise cu ahmetov sa bea sampania si si-au luat ****!!!!!

manuela06.04.2006 19:40

Batem tot.Suntem tari

U_worshipme06.04.2006 19:40

este unu pe antena unu care se abereaza ingrozitor..nu stiu sa piarda trepadusii lui Copos..

flo220306.04.2006 19:44
mucea senior venise cu ahmetov sa bea sampania si si-au luat ----!!!!!

 

scuze,aam vrut sa zic acadele!!

flo220306.04.2006 19:50

a luat foc orasul fratilor!!!!

weeezer_2006.04.2006 19:58

vorba lui Oli... nu stiu voi, dar eu da, sarut acolo unde am scuipat, pretuiesc acest 0-0, e cel mai fericit din "cariera" mea de suporter...

 

pot sa declar ca am uitat de alte belele si in momentul asta chiar SUNT UN OM FERICIT!

 

MULTUMESC

 

semifinala ar trebui sa fie mai usoara decat aceasta dubla mansa... sper sa fie asa, sper sa ajungem macar in finala, si, de ce nu, s-o castigam :):):):)

caesar06.04.2006 20:00

este cea mai buna ocazie sa aducem si o Cupa UEFA in palmaresul acestei echipe minunate - bravo Steaua

«1141516171825»