FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Rapid 0-0 suficient

«1121314151625»
massacre06.04.2006 15:16

Nu stiu cu ce scor ii vom bate pe rapidisti :P ...dar ceea ce stiu ca avem cel mai bun atac din Romania si stiu ca daca iesim la atac (nu jucam la 0-0), rapidul nu are multe sanse de a vedea cupa aceea frumoasa, decat la televizor (impreuna cu Dinamo :P:P ) Mai sunt 2 ore si nu mai pot de emotii.......

Forza Steaua

Sexystelista06.04.2006 15:24

:D Se stie ca stelistele sunt cele mai tari femei, dar cel mai bine se stie ca Steaua e cea mai buna echipa.Avem de castigat o cupa!!!

Steaua!!!!

antonika06.04.2006 15:29
:D Se stie ca stelistele sunt cele mai tari femei' date=' dar cel mai bine se stie ca Steaua e cea mai buna echipa.Avem de castigat o cupa!!!

 

si de Stelisti nu se zice nimika? ca sunt cei mai frumosi si cei mai tari?

caesar06.04.2006 15:33

stelistii au cele mai frumoase femei :))))

DTP-Ludacris06.04.2006 15:36

sincer...ma uitam la TV..si am vazut k stadionul e aproape plin...se canta...REGRET FOARTE MULT k nu m-am dus !!

dak ash da timpul inapoi...ash sta si 10 ore la coada ...numai sa prind bilet :cry: :cry:

forever_STEAUA06.04.2006 15:43

Dica, Radoi, Carlos, Nicolita si toti care veti fi pe teren, pt voi sunt aceste randuri. Nu va cer sa muriti pe teren . Nu va cer imposibilul. Va cer doar sa va doriti suficient de tare sa castigati, pt ca atunci, spune o vorba, tot universul va complota sa vi se indeplineasca dorinta. Meciul trebuie castigat in primul rand pentru suporteri. Pt acei stelisti care isi doresc suficient de tare, voi trebuie sa castigati, sa le oferiti o seara pe care nici unul nu o va uita. Pt ca inima noastra va alerga, va dribla si va striga GOOOOOOOOOOOOOOL doar pt voi. Noi va vom iubi in continuare indiferent de ce va fi. Dar ca sa intrati in istorie trebuie in primul rand sa va doriti cu adevarat.

 

FORZA

artex06.04.2006 15:43

e simplu ca buna ziua....Dica le umple poarta in seara asta ca nu a mai dat de mult gol si cred ca i-a sosit timpul...si pe urma mai e Bostina care are chef de joaca clar...el va da golul nr 2.

Vedeti ce simplu e? :o :):D

Ii batem pe ratatii aia....

antonika06.04.2006 15:50

si mai simplu, Dica si Bostina in prima repriza, dupa aia in a doua raman in 10 si mai da si Banel unu pentru ritual.

artex06.04.2006 15:55

Ma...sa fiu sincer...cred ca o sa fie un meci mai greu decat a fost in Giulesti...pe bune...

O sa ploua la ora meciului, dar gazonul tre sa fie bun.

Antonik draga...sa te auda Dumnezeu si sa dea Banel gol.

Oricum...Steaua e mai buna si va castiga...dar mai greu decat se banuieste!

Haide Steaua ! ! !

juventinu8806.04.2006 16:18

PE EI ,PE MAMA LOR DE RAPIDISTI!!!!!!!!!!!

 

 

HAI Steaua,INCURAJARI DE LA LUGOJ

MachedonuRAPID06.04.2006 16:27
:D Se stie ca stelistele sunt cele mai tari femei' date=' dar cel mai bine se stie ca Steaua e cea mai buna echipa.Avem de castigat o cupa!!!

 

Stelisto daca bate rapidu` dau o pizza 8)

 

Am plecat la meci .

Gmc06.04.2006 16:27

Hai STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.Sa moara rapidistii ca ia bataie. Zic ca 2-1 .Ar fii bine si 1-0 .

BATEM sobolani :))

flo220306.04.2006 16:55

tolontan a anuntat ca nu joaca Bostina. asa o fii?

DTP-Ludacris06.04.2006 16:58

la gol....ceva special pt toti suporterii....

 

http://www.seme.lx.ro/Steaua.htm

 

pt toti stelistiiiii....intratiiiiiii si dati la maximmmmmm FORZZA STEAUAAAA

Kristy_Cj06.04.2006 17:00

Mi-as dori sa le scoatem fotbalul din cap la rapidistii si o victorie pentru Laca

DTP-Ludacris06.04.2006 17:03

inainte sa ma duc la TV...vreau sa va spun k ..am emotii cum nu am mai avut pana acum...cred k este cel mai important meci de cand sunt stelist....de cand m-am nascut....ash dori din tot sufletul sa ne calificam...

 

sal...HAI Steaua...vb dupa meci fratilor...BAFTAAAAA !!!!!

***alex***06.04.2006 17:04

FORZA Steaua!!!

flo220306.04.2006 17:05

a venit si mucea senior!a scutit rahatel banii de mobil!

flo220306.04.2006 17:09

galeria porumbeilor cea "cuminte" si "civilizata" a sarit la bataie! imbecili!!!

flo220306.04.2006 17:09

galeria porumbeilor cea "cuminte" si "civilizata" a sarit la bataie! imbecili!!!

flo220306.04.2006 17:23

mai sunt cinci minute! HAI Steaua!!

RRSGuy06.04.2006 17:26

staeua si rapid joaca de la 20.30 pe realitatea TV si Dinamo joaca pe playstation

Forza Steaua!!!

flo220306.04.2006 17:28

pe playstation in cupa DAVIS!

DTP-Ludacris06.04.2006 18:16

frate.....nu joaca nimicccc :cry: :cry: Dica cu Cristea....park sunt d p alta planetaaaaa

DTP-Ludacris06.04.2006 18:16

frate.....nu joaca nimicccc :cry: :cry: Dica cu Cristea....park sunt d p alta planetaaaaa

«1121314151625»