Dica, Radoi, Carlos, Nicolita si toti care veti fi pe teren, pt voi sunt aceste randuri. Nu va cer sa muriti pe teren . Nu va cer imposibilul. Va cer doar sa va doriti suficient de tare sa castigati, pt ca atunci, spune o vorba, tot universul va complota sa vi se indeplineasca dorinta. Meciul trebuie castigat in primul rand pentru suporteri. Pt acei stelisti care isi doresc suficient de tare, voi trebuie sa castigati, sa le oferiti o seara pe care nici unul nu o va uita. Pt ca inima noastra va alerga, va dribla si va striga GOOOOOOOOOOOOOOL doar pt voi. Noi va vom iubi in continuare indiferent de ce va fi. Dar ca sa intrati in istorie trebuie in primul rand sa va doriti cu adevarat.
FORZA