FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Rapid 0-0 suficient

«1111213141525»
redandblue06.04.2006 13:08

unde frate s-a anuntat ca eu nu am auzit nimic...totusi e absurd...

weeezer_2006.04.2006 13:09

moamaaaaa nu mai am rabdare, cred ca plec de-acuma

 

HAI

Florin200406.04.2006 13:18

Ma invart ca un leu in cusca, nu mai am rabdare, sunt tot doar Steaua, am capatat o gramada de ticuri, numar minutele si secundele, fac calcule si scenarii, tip si cant de unul singur prin casa, citesc pe net si ascult la TV orice depre meci, cred ca si daca as face sex in continuu pana la meci tot f. greu ar trece timpul...e incredibil ce sentiment iti da fenomenul Steaua.

redandblue06.04.2006 13:31

la 19;30 SE INCHID PORTILE...(GSP.RO)

sorin_77706.04.2006 13:36

Ma pregatesc sa ma indrept spre stadion... probabil ploaia ne va uda in aceasta seara dar stiu ca nu o vom simtii pentru ca vom fi uzi de sampanie...

 

Steaua va invinge astazi... Steaua va juca in semifinale.

 

1-0

 

Ne vedem la stadion...

 

FORZA Steaua!!!

Teoctist06.04.2006 13:39

Asa de tarziu pleci ? Eu sunt de vreo ora in zona. :lol:

forever_STEAUA06.04.2006 13:42

Cu laptopuri e voie la meci? Ca nu a zis nimeni ca nu ar fi voie :D

massacre06.04.2006 13:49

pentru toti stelistii din tara si din strainatate: :arrow:

<<Vom invinge azi si in ploaie si in vant

Vom ingropa rapidul.. 3metri sub pamant>> :D

FORZA Steaua!!!!!!!!!!

massacre06.04.2006 13:52
steaua_forewer06.04.2006 13:53

2-0 Steaua , asa va fi , asta am visat eu acum 2 seri , asa a visat si Jiji si daca nu ma insel inca cineva de pe site :lol: FORZZA Steaua

Ionutdal06.04.2006 13:54

Inca 3 h , uffffffffffff , ce greu trece timpul , iar incep , se pare ca este febra . Nimic nu se compara cu Steaua , este unica , gata am plecat la meci . FORZA

candy_any06.04.2006 13:59

mai e putzin pana rapidistii vor plek cu coada intre picioare;))..dci le propun sa pregateask batistele..asta seara vor plange..Steaua va merge mai departe;;):D

candy_any06.04.2006 14:02

ce greu trece timpu acum ca mai sunt 3 ore si jumate..:-<..dar o sa merite asteptarea..asa ca pt Steaua orice

Dalvia06.04.2006 14:03

am plecat la meci. hai Steaua..... forza Steaua....

massacre06.04.2006 14:06

Rapidistii vor privi finala in fata micilor ecrane si vor aduce aminte de infrangerea de azi :twisted: Steua va bate azi si va face un pas maaare spre castigarea cupei. FORZA Steaua!!!!!!!!!

Papp06.04.2006 14:21
Rapidistii vor privi finala in fata micilor ecrane si vor aduce aminte de infrangerea de azi :twisted: Steua va bate azi si va face un pas maaare spre castigarea cupei.

 

SA NU NE GRABIMMMMMMM! :idea: :idea: :idea:

DTP-Ludacris06.04.2006 14:41

ce greu trece timpul....ash fi vrut pe stadion:cry:

 

la TV...mai nimic despre meci..pe net..la fel...NUMAI AM RABDAREEEEEEEEEE

 

HAI Steaua !!!!!!!!!!! :roll:

DTP-Ludacris06.04.2006 14:47

Rapidul pe prima pagină în Spania

2006-04-06 16:00:00

 

Cotidianul spaniol Marca şi-a deschis ediţia de azi cu titlul "Le este frică de el şi în România", referindu-se la prestaţia mai puţin bună a arbitrului Medina Cantalejo din partida Barca - Real Madrid. Pe prima pagină, alături de poza centralului, cotidianul titrează: "După gafele de pe Camp Nou, faima lui Cantalejo trece graniţele. Azi el decide semifinalista României în El Clasico românesc".

 

asta apare pe unul dintre siteurile rapidului...numi vine sa cred cata imagineatie au..Este vorba despre arbitru si despre meci in sine...nu despre RAPID....doamne cate arfeeeee !!!!!!!!!!!!!!

massacre06.04.2006 14:53

Ai dreptate.. si eu am constatat multa agitatie in jurul acestui subiect in randul rapidistilor. Oricum jocul Stelei are un nivel superior rapidului si sunt foarte optimist de meciul de azi. Hai

forever_STEAUA06.04.2006 14:57

Trebuie sa recunoasca si rrapidistii ca le tremura "cracii" inaintea meciului. Si cum nu vor sa recunoasca , ca motivul este Steaua au dat vina pe arbitru. Deja gasesc scuze :)

BigBoss06.04.2006 15:04
Sa speram ca Olaroiu nu va juca defensiv si cu putin noroc ii batem 3-0 ...
8)

HAI Steaua !

DTP-Ludacris06.04.2006 15:11

ce frumos e pe stadion....uitatziva la TV.... :wink:

Sexystelista06.04.2006 15:12

Emotia e mare si desi eu sunt fata cred ca traiesc mai intens decat oricare acest meci!!Am visat la clipa in care aceasta echipa minunata numita simbolic Steaua, imi va umple viata de bucurie mie si milioanelor de suporteri ce-o iubim!Traiesc pentru Steaua, respir pentru Steaua. Azi toti vom uita toate necazurile si inima ne va bate la unison.Forza Steaua!Lupta pentru gloria pierduta undeva pe drum!Lupta pentru noi, cei ce te sustinem neconditionat!![/b]

antonika06.04.2006 15:15
Emotia e mare si desi eu sunt fata cred ca traiesc mai intens decat oricare acest meci!!Am visat la clipa in care aceasta echipa minunata numita simbolic Steaua, imi va umple viata de bucurie mie si milioanelor de suporteri ce-o iubim!Traiesc pentru Steaua, respir pentru Steaua. Azi toti vom uita toate necazurile si inima ne va bate la unison.Forza Steaua!Lupta pentru gloria pierduta undeva pe drum!Lupta pentru noi, cei ce te sustinem neconditionat!![/b]

 

asa sa vie stelisto, diseara sa rupen acolo in fata la universitate!

antonika06.04.2006 15:15
Emotia e mare si desi eu sunt fata cred ca traiesc mai intens decat oricare acest meci!!Am visat la clipa in care aceasta echipa minunata numita simbolic Steaua, imi va umple viata de bucurie mie si milioanelor de suporteri ce-o iubim!Traiesc pentru Steaua, respir pentru Steaua. Azi toti vom uita toate necazurile si inima ne va bate la unison.Forza Steaua!Lupta pentru gloria pierduta undeva pe drum!Lupta pentru noi, cei ce te sustinem neconditionat!![/b]

 

asa sa vie stelisto, diseara sa rupen acolo in fata la universitate!

«1111213141525»