Las ca daca si in min 90 tot 0-0 e super bine..
Las ca daca si in min 90 tot 0-0 e super bine..
Penibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil comentariu astora de la TV...nici un pic de nerv de nimic parca ar comenta o slujba....pacat de meciul asta ca merita un comentariu care sa tina in priza telesepcratorii. Nici Steaua nu a stralucit in prima repriza dar jocul e f. tensionat...totul e sa nu primim gol si mergem mai departe. Inca 45 de minute de emotii.
FORZA Steaua !
Nu-mi place deloc acest scor..... Rapid is like a little sh*t that won`t flush... DAR oricum batem!!!!
FORZA Steaua
pai la ce te astepti de la ioanitoaia?nu e la GSP?![]()
Cred ca comentatorii si-au luat portia lor de calmante sau somnifere ce o fi, da` da-l incolo de treaba, nici un pic de entuziasm la un astfel de meci.... sunt cam dezamagit..
rapid combina frumos pe jos...Steaua o degajeaza la NIMENI !!!!!!!!!!!!!! Dica Cristea SI Paraschiv.....nau treaba cu meciu....!!!!!!!!!!!!!
am emotiiiiiiiiiiiii .....HAI OLAROIULEEEEEEEE schimba cevaaaaaaaaaaa
gata incepe..sa fie cele mai bune 45 min pt Steaua..si 45 in de cosmar pt ... FC "Copos"..
Mama m-ai facut Stelist
Să omor un rapidist...
Sunt cu Steaua pan' la moarte
SI CU PUMNU-MI FAC DREPTATE.... OOOOOOOOOOOOOOO...
Jucam bine.. dar nu destul.. haidetzi fratilor datzi tot ce puteeeeetttttzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Oricum, chiar daca castiga sau nu Steaua, tot ea ramane cea mai tare echipa...am dreptate?(ceva gemeni stelisti p-aici?) ![]()
asta e CLAR.. dar sper sa castige.. sau daca nu... si 0 - 0 imi convine :roll:
Daca Olaroiu a gresit la faza cu Nesu...nu`l mai iubesc..
8O cum sa-l schimbi pe Nicolitza cu Neshu...... 8O
Da nu Nicolita mai..Oprita a fost schimbat
Bai fratilor dati gol ca sa nu murim de inima in ultimele minute !! Si-apoi, sa nu uitam ca orice meci are 90 de min... Milan a profitat din plin de asta!!
TREBUIE SA DAM GOL CA SA-I LINISTIM!!!!
ACUM AM VAZUT
... pentru un moment .. credeam ca o sa pierdem :!: :?: :!: :?: :?:
Ce ii mai ridica in slavi pe rapidisti...moooorrrr!!!
macar comentatorii tzin cu ei
)
HAI BAIETII CU GOLUL DATI-LE BOABA!!!!!!!!!
Atentie si la Vasilache asta, ca si asta e un oportunist ca Moldovan
mi-a mancat viata Carlos!!!!
Macar tineti de rezultat, pana la urma calificarea conteaza :roll:
si Steaua s-a calificatttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
neam calificaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatt
gataaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
BRAVO BRAVO BRAVO DE 10000000000000000 DE ORI BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!