FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Rapid 0-0 suficient

«1131415161725»
U_worshipme06.04.2006 18:16

Las ca daca si in min 90 tot 0-0 e super bine..

Florin200406.04.2006 18:19

Penibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil comentariu astora de la TV...nici un pic de nerv de nimic parca ar comenta o slujba....pacat de meciul asta ca merita un comentariu care sa tina in priza telesepcratorii. Nici Steaua nu a stralucit in prima repriza dar jocul e f. tensionat...totul e sa nu primim gol si mergem mai departe. Inca 45 de minute de emotii.

 

FORZA Steaua !

massacre06.04.2006 18:21

Nu-mi place deloc acest scor..... Rapid is like a little sh*t that won`t flush... DAR oricum batem!!!!

FORZA Steaua

U_worshipme06.04.2006 18:21

pai la ce te astepti de la ioanitoaia?nu e la GSP?:)

massacre06.04.2006 18:24

Cred ca comentatorii si-au luat portia lor de calmante sau somnifere ce o fi, da` da-l incolo de treaba, nici un pic de entuziasm la un astfel de meci.... sunt cam dezamagit..

DTP-Ludacris06.04.2006 18:24

rapid combina frumos pe jos...Steaua o degajeaza la NIMENI !!!!!!!!!!!!!! Dica Cristea SI Paraschiv.....nau treaba cu meciu....!!!!!!!!!!!!!

 

am emotiiiiiiiiiiiii .....HAI OLAROIULEEEEEEEE schimba cevaaaaaaaaaaa

U_worshipme06.04.2006 18:29

gata incepe..sa fie cele mai bune 45 min pt Steaua..si 45 in de cosmar pt ... FC "Copos"..

Drunk`Monkey06.04.2006 18:34

Mama m-ai facut Stelist

 

Să omor un rapidist...

 

Sunt cu Steaua pan' la moarte

 

SI CU PUMNU-MI FAC DREPTATE.... OOOOOOOOOOOOOOO...

 

 

 

Jucam bine.. dar nu destul.. haidetzi fratilor datzi tot ce puteeeeetttttzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

geamana_8906.04.2006 18:41

Oricum, chiar daca castiga sau nu Steaua, tot ea ramane cea mai tare echipa...am dreptate?(ceva gemeni stelisti p-aici?) :D

Drunk`Monkey06.04.2006 18:53

asta e CLAR.. dar sper sa castige.. sau daca nu... si 0 - 0 imi convine :roll:

U_worshipme06.04.2006 18:56

Daca Olaroiu a gresit la faza cu Nesu...nu`l mai iubesc..

Drunk`Monkey06.04.2006 18:56

8O cum sa-l schimbi pe Nicolitza cu Neshu...... 8O

U_worshipme06.04.2006 18:57

Da nu Nicolita mai..Oprita a fost schimbat

Nero06.04.2006 18:58

Bai fratilor dati gol ca sa nu murim de inima in ultimele minute !! Si-apoi, sa nu uitam ca orice meci are 90 de min... Milan a profitat din plin de asta!!

 

TREBUIE SA DAM GOL CA SA-I LINISTIM!!!!

Drunk`Monkey06.04.2006 18:59

ACUM AM VAZUT :oops: ... pentru un moment .. credeam ca o sa pierdem :!: :?: :!: :?: :?:

U_worshipme06.04.2006 19:01

Ce ii mai ridica in slavi pe rapidisti...moooorrrr!!!

Drunk`Monkey06.04.2006 19:03

macar comentatorii tzin cu ei :)))

Nero06.04.2006 19:06

HAI BAIETII CU GOLUL DATI-LE BOABA!!!!!!!!!

Nero06.04.2006 19:06

Atentie si la Vasilache asta, ca si asta e un oportunist ca Moldovan

flo220306.04.2006 19:17

mi-a mancat viata Carlos!!!!

Nero06.04.2006 19:17

Macar tineti de rezultat, pana la urma calificarea conteaza :roll:

Drunk`Monkey06.04.2006 19:21

si Steaua s-a calificatttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

DTP-Ludacris06.04.2006 19:21

neam calificaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatt

flo220306.04.2006 19:21

gataaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

U_worshipme06.04.2006 19:22

BRAVO BRAVO BRAVO DE 10000000000000000 DE ORI BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

«1131415161725»