s-a auzit la televizor "ce drog ciudat" cantata de ambele peluze?
da, initial s-a incercat sa se cante doar la nord, cu jumatate-jumatate. apoi s-a cantat in abele peluze. si a iesit foarte misto. mai greu pana sa invete toti cantecul si cu sincronizarea ![]()
eram cu inca 2 prieteni si cantam ca nebunii, si altii se uitau la noi, ca nu stiaau catentecul.
trebuie neaparat o statie cu niste boxe puternice...
