ULTRAS vreau mereu sa fiu !
Sa traiesc asa cum stiu !
Ca la 20 de ani !
Sa dau m**e la milogi ! (-cantata prima data de noi la un meci cu Rapid, apoi copiata rusinos de caini care au schimbat cateva cuvinte...)
Campioni am fost, Campioni vom fi,
Pana vom muri - Steaua Bucuresti !
---------------------------
Ca sa stie intreaga Romanie
Ca suntem cea mai tare galerie
Dinamo-n Ghencea cand veniti
Numai la fuga va ganditi !
Mama m-ai facut stelist
Sa omor un rapidist
Sunt cu Steaua pan' la moarte
Si cu pumnu-mi fac drepate !
Din peluza nordului
Skin-arii Berceniului
O strigare, o chemare
Pe garda suntem calare !
---------------------------
Romania - Steaua !
Europa - Steaua !
oriunde - Steaua !
CAMPIONII DIN Ghencea !!!
---------------------------
Scoateti cutite, scoateti topoare
Sa facem crima în Stefan cel mare
Sa curga sange, neincetat
Sa curga sange de caine spurcat !
---------------------------
Si cainii de erau in gara
Armata le dadea papara
sclavii s-au bagat sub pod
Armata le dadea la bot !
OOOOOOOOOO m**e Dinamo !
LALALALALALAAA Armata ULTRA !
Si-a venit politia
Sa ridice Armata
Insa ULTRASII versati
S-au pisat pe ei de gradati !
OOOOOOOOOO m**e Dinamo !
LALALALALALAAA Armata ULTRA !
---------------------------
Niciodata tigan!
Niciodata oltean!
NICIODATA caine !!!
Sa le dam la toti m**e !