FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vocea drogatilor

«15678911»
iNsTiGaToR13.11.2011 19:28

Intr-adevar...da era vorba despre tine :))

aliuta4713.11.2011 20:19
Doamne frate,ce mai dume

Mai bine dute in lume!~

Acces direct scrie pe tine

Mai prost ca aliuta nu e nimeni!(GARANTAT 100%)

 

instigator :ce_oameni: nu?

Cand ai postat erai emotionat?

Cuvantul "DU-TE" nu se scrie legat.

Pe acest topic eu am acces DIRECT

Tie toata lumea vad ca-ti da REJECT!

iNsTiGaToR13.11.2011 20:25

Caut coleg de echipa :))

kaymack13.11.2011 21:40
Cred ca o sa va inchid jocul :hmmm:

te bat :))))

 

aliuta4713.11.2011 21:46

kaymack, pe topicu asta n-ai ce cauta

Nu e battle pentru ascultatori de manea!

john_8613.11.2011 21:52

Daniele, te rog, nu le-nchide jocu

Doar pentru ca unii nu-i inteleg rostu'

NascutAntiDinamo, iti spun doar atat

Cand am citit ce-ai scris, am ras pan-am borat

cocos4713.11.2011 21:56

"Urmatoarele 1 persoane i-au multumit lui kaymack pentru aceasta postare:

cocos47"

 

 

am dat din greseala la caimac,eu vroiam sa dau la aliuta =]

AG13.11.2011 21:58

omul meu john o da direct din ficat

cum sa inchizi frate jocu, te-ai spart?

tre sa mearga mai departe,s-apara talente

potenta mea in rime e precum dimensiunea lui terente

ne vedem pe val, mai ceva ca testoasele

urmatorul de pe lista o sa-si planga oasele :)

kaymack13.11.2011 22:01

Faceti rime chiar si versuri

Insa pauza la meciuri

Vreti protest dar stati ascunsi

Cu urechea pe la usi.

Nici mesaje , nici protest

Mai bine o ardeti pe net.

Nu esti in brigada la Peluza Sud

Doar o arzi naspa pe facebook...

Revino la realitate

Mai invata ceva carte

Aici nu e locul tau de joaca

S-ar putea sa stai chiar capra

**** Dinamo si rapid

De data asta chiar v-am fript!

 

cocos4713.11.2011 22:05
Faceti rime chiar si versuri

Insa pauza la meciuri

Vreti protest dar stati ascunsi

Cu urechea pe la usi.

Nici mesaje , nici protest

Mai bine o ardeti pe net.

Nu esti in brigada la Peluza Sud

Doar o arzi naspa pe facebook...

Revino la realitate

Mai invata ceva carte

Aici nu e locul tau de joaca

S-ar putea sa stai chiar capra

**** Dinamo si rapid

De data asta chiar v-am fript!

 

 

 

daca ma iau contradictoriu s-ar putea ma-ta sa poarte doliu

kaymack13.11.2011 22:08
kaymack, pe topicu asta n-ai ce cauta

Nu e battle pentru ascultatori de manea!

 

 

nu vorbim despre manele

iti spun doar elegant

nu consum prafuri legale

esti un pic indoctrinat!

aliuta4713.11.2011 22:13

E nu consumi, hai sa fim seriosi?

Ai uitat la mare cat praf credeai ca mirosi?

Te credeai mort , spart , te prefaceai

Noi radeam de tine ,tu aspirina prizai!

In "sportul" asta nu ai nici o sansa

Te facea k.o si fernando din prima faza!

 

kaymack13.11.2011 22:13
daca ma iau contradictoriu s-ar putea ma-ta sa poarte doliu

 

 

 

Ce face guess who cu **** lu' Cheloo

Asa imi savurezi tu mielu'

kaymack13.11.2011 22:19

Mi-ai dat teapa atunci

Trebuia sa fim amici.

Diferenta dintre fernando si "el grande" aliuta

Primul fute celalalt face o marire de puta

john_8613.11.2011 22:41

Hai sa lasam topicul pentru ce-a fost deschis

Aici sa posteze doar cei ce s-au inscris

Sa nu se bage toti aiurea (ca mine) :)

Sa nu mai debiteze pe aici oricine

Daniele, hai, mai lasa un tur

Dar fara d'astia ce vor sa-i mirosi in cur :))

aliuta4713.11.2011 23:02
Mi-ai dat teapa atunci

Trebuia sa fim amici.

Diferenta dintre fernando si "el grande" aliuta

Primul fute celalalt face o marire de puta

bine zice john,are dreptate

au inceput sa apara tot felul de primate.

caimac la cum rimezi ma bufneste rasu

eu cu rimele mele iti provc plansu!

 

john_8614.11.2011 01:29
Aliuta,lauda de sine nu miroase'a bine

So,dute'n cur la mine s'o mirosi mai bine

Acum nu mai ai scapare,ti'am dat o replica tare

Ai aflat ca esti slab si te doare tare!

 

 

Ma chemi la tine in cur sa te miros?

vezi ca poate e instigator gelos

defapt ,la tine in cur, o stii prea bine

are voie doar instigator si cu tine

 

 

Vrei sa ne vorbesti despre preferintele tale sexuale

Sau n-ai mai simtit de mult placeri anale?

Esti smardoi ca rams3s pe net

Sau iti place sa fi ANALfabet?

 

 

Eu n-am simtit niciodata placeri anale

Fata de voi doi , doua domnisoare

Care dintre voi e pasiv ? care activ?

Hai sa va dau un sfat preventiv

FOLOSITI PREZERVATIV!

 

Din cate se vede chiar sunteti talentati

Ganditi-va serios o trupa sa formati

Ati avea drept fani numai "baietasi"

De pe la jilava si din pch

 

Ultimul post, promit, nu am putut sa ma abtin

kaymack14.11.2011 10:44
bine zice john,are dreptate

au inceput sa apara tot felul de primate.

caimac la cum rimezi ma bufneste rasu

eu cu rimele mele iti provc plansu!

 

vorbesti de primate,ca ma apuca pe mine plansu'

esti rotunjit la colturi ca bmw-ul

incepi sa dai rime la fel de bine ca Perversu'

chiar vrei sa-mi incep cu tine show-ul?

tu nu stii ce inseamna o poezie

mai bine bagi inca o shaorma la lipie

RaMs3s14.11.2011 12:16

Dati-va , s-a enervat caimac :)) . Freestyle ca la han :))

 

PS : cum dreacu' au facut nyghty si ag 10 voturi in doar cateva ore !??!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?! :blink:

RaMs3s14.11.2011 12:28
Dati-va , s-a enervat caimac :)) . Freestyle ca la han :)) IMPROVIZATIE !

 

PS : cum dracu' au facut nyghty si ag 10 voturi in doar cateva ore !??!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?! :blink:

 

NascutAntiDinamo14.11.2011 12:29
Din cate se vede chiar sunteti talentati

Ganditi-va serios o trupa sa formati

Ati avea drept fani numai "baietasi"

De pe la jilava si din pch

 

Ultimul post, promit, nu am putut sa ma abtin

 

Pun "PARIU CU VIATA" ca tu ai "X FACTOR" si vei ajunge "VOCEA Romaniei" "IN PUii MEI" doar daca inveti sa si "DANSEZ(i) PENTRU TINE". Inscrieri doar la "SERVICIUL ROMAN DE COMEDIE" :bananadance:

kaymack14.11.2011 14:59

bai ai pierdut din cauza ca l-ai avut pe copilul ala nesuferit in echipa =))))

 

andrey2714.11.2011 15:15

Vad ca va spargeti in rime

Unele chiar suna bine

Usor,usor,toti v-ati schimbat

Si mare ras ce m'a luat.

Dar daca tot insistati

Hip-Hop'ul sa'l promovati

Incercati,ca veti scapa

De accentul de manea.

kaymack14.11.2011 15:32
Vad ca va spargeti in rime

Unele chiar suna bine

Usor,usor,toti v-ati schimbat

Si mare ras ce m'a luat.

Dar daca tot insistati

Hip-Hop'ul sa'l promovati

Incercati,ca veti scapa

De accentul de manea.

 

 

Te-ai trezit bai copile?

Zi-ne si noua ce-i cu tine!?

Ai fumat prea mult weed?

A trecut de mult halloween!

andrey2714.11.2011 15:34

Sincer,tie ti-a placut ?

Nu esti in stare de mai mult ?

De unde ai mai aparut ?

Copilu asta pentru tine

E ca untu' pentru paine

Nu ma obosesc cu tine

Esti mult prea slab pentru mine.

«15678911»