Intr-adevar...da era vorba despre tine ![]()
Intr-adevar...da era vorba despre tine ![]()
Doamne frate,ce mai dumeMai bine dute in lume!~
Acces direct scrie pe tine
Mai prost ca aliuta nu e nimeni!(GARANTAT 100%)
instigator
nu?
Cand ai postat erai emotionat?
Cuvantul "DU-TE" nu se scrie legat.
Pe acest topic eu am acces DIRECT
Tie toata lumea vad ca-ti da REJECT!
Caut coleg de echipa ![]()
Cred ca o sa va inchid jocul![]()
te bat
))
kaymack, pe topicu asta n-ai ce cauta
Nu e battle pentru ascultatori de manea!
Daniele, te rog, nu le-nchide jocu
Doar pentru ca unii nu-i inteleg rostu'
NascutAntiDinamo, iti spun doar atat
Cand am citit ce-ai scris, am ras pan-am borat
"Urmatoarele 1 persoane i-au multumit lui kaymack pentru aceasta postare:
cocos47"
am dat din greseala la caimac,eu vroiam sa dau la aliuta =]
omul meu john o da direct din ficat
cum sa inchizi frate jocu, te-ai spart?
tre sa mearga mai departe,s-apara talente
potenta mea in rime e precum dimensiunea lui terente
ne vedem pe val, mai ceva ca testoasele
urmatorul de pe lista o sa-si planga oasele ![]()
Faceti rime chiar si versuri
Insa pauza la meciuri
Vreti protest dar stati ascunsi
Cu urechea pe la usi.
Nici mesaje , nici protest
Mai bine o ardeti pe net.
Nu esti in brigada la Peluza Sud
Doar o arzi naspa pe facebook...
Revino la realitate
Mai invata ceva carte
Aici nu e locul tau de joaca
S-ar putea sa stai chiar capra
**** Dinamo si rapid
De data asta chiar v-am fript!
Faceti rime chiar si versuriInsa pauza la meciuri
Vreti protest dar stati ascunsi
Cu urechea pe la usi.
Nici mesaje , nici protest
Mai bine o ardeti pe net.
Nu esti in brigada la Peluza Sud
Doar o arzi naspa pe facebook...
Revino la realitate
Mai invata ceva carte
Aici nu e locul tau de joaca
S-ar putea sa stai chiar capra
**** Dinamo si rapid
De data asta chiar v-am fript!
daca ma iau contradictoriu s-ar putea ma-ta sa poarte doliu
kaymack, pe topicu asta n-ai ce cautaNu e battle pentru ascultatori de manea!
nu vorbim despre manele
iti spun doar elegant
nu consum prafuri legale
esti un pic indoctrinat!
E nu consumi, hai sa fim seriosi?
Ai uitat la mare cat praf credeai ca mirosi?
Te credeai mort , spart , te prefaceai
Noi radeam de tine ,tu aspirina prizai!
In "sportul" asta nu ai nici o sansa
Te facea k.o si fernando din prima faza!
daca ma iau contradictoriu s-ar putea ma-ta sa poarte doliu
Ce face guess who cu **** lu' Cheloo
Asa imi savurezi tu mielu'
Mi-ai dat teapa atunci
Trebuia sa fim amici.
Diferenta dintre fernando si "el grande" aliuta
Primul fute celalalt face o marire de puta
Hai sa lasam topicul pentru ce-a fost deschis
Aici sa posteze doar cei ce s-au inscris
Sa nu se bage toti aiurea (ca mine) ![]()
Sa nu mai debiteze pe aici oricine
Daniele, hai, mai lasa un tur
Dar fara d'astia ce vor sa-i mirosi in cur ![]()
Mi-ai dat teapa atunciTrebuia sa fim amici.
Diferenta dintre fernando si "el grande" aliuta
Primul fute celalalt face o marire de puta
bine zice john,are dreptate
au inceput sa apara tot felul de primate.
caimac la cum rimezi ma bufneste rasu
eu cu rimele mele iti provc plansu!
Aliuta,lauda de sine nu miroase'a bineSo,dute'n cur la mine s'o mirosi mai bine
Acum nu mai ai scapare,ti'am dat o replica tare
Ai aflat ca esti slab si te doare tare!
Ma chemi la tine in cur sa te miros?vezi ca poate e instigator gelos
defapt ,la tine in cur, o stii prea bine
are voie doar instigator si cu tine
Vrei sa ne vorbesti despre preferintele tale sexualeSau n-ai mai simtit de mult placeri anale?
Esti smardoi ca rams3s pe net
Sau iti place sa fi ANALfabet?
Eu n-am simtit niciodata placeri analeFata de voi doi , doua domnisoare
Care dintre voi e pasiv ? care activ?
Hai sa va dau un sfat preventiv
FOLOSITI PREZERVATIV!
Din cate se vede chiar sunteti talentati
Ganditi-va serios o trupa sa formati
Ati avea drept fani numai "baietasi"
De pe la jilava si din pch
Ultimul post, promit, nu am putut sa ma abtin
bine zice john,are dreptateau inceput sa apara tot felul de primate.
caimac la cum rimezi ma bufneste rasu
eu cu rimele mele iti provc plansu!
vorbesti de primate,ca ma apuca pe mine plansu'
esti rotunjit la colturi ca bmw-ul
incepi sa dai rime la fel de bine ca Perversu'
chiar vrei sa-mi incep cu tine show-ul?
tu nu stii ce inseamna o poezie
mai bine bagi inca o shaorma la lipie
Dati-va , s-a enervat caimac
. Freestyle ca la han ![]()
PS : cum dreacu' au facut nyghty si ag 10 voturi in doar cateva ore !??!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?! ![]()
Dati-va , s-a enervat caimac. Freestyle ca la han
IMPROVIZATIE !
PS : cum dracu' au facut nyghty si ag 10 voturi in doar cateva ore !??!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!
Din cate se vede chiar sunteti talentatiGanditi-va serios o trupa sa formati
Ati avea drept fani numai "baietasi"
De pe la jilava si din pch
Ultimul post, promit, nu am putut sa ma abtin
Pun "PARIU CU VIATA" ca tu ai "X FACTOR" si vei ajunge "VOCEA Romaniei" "IN PUii MEI" doar daca inveti sa si "DANSEZ(i) PENTRU TINE". Inscrieri doar la "SERVICIUL ROMAN DE COMEDIE" ![]()
bai ai pierdut din cauza ca l-ai avut pe copilul ala nesuferit in echipa =))))
Vad ca va spargeti in rime
Unele chiar suna bine
Usor,usor,toti v-ati schimbat
Si mare ras ce m'a luat.
Dar daca tot insistati
Hip-Hop'ul sa'l promovati
Incercati,ca veti scapa
De accentul de manea.
Vad ca va spargeti in rimeUnele chiar suna bine
Usor,usor,toti v-ati schimbat
Si mare ras ce m'a luat.
Dar daca tot insistati
Hip-Hop'ul sa'l promovati
Incercati,ca veti scapa
De accentul de manea.
Te-ai trezit bai copile?
Zi-ne si noua ce-i cu tine!?
Ai fumat prea mult weed?
A trecut de mult halloween!
Sincer,tie ti-a placut ?
Nu esti in stare de mai mult ?
De unde ai mai aparut ?
Copilu asta pentru tine
E ca untu' pentru paine
Nu ma obosesc cu tine
Esti mult prea slab pentru mine.