FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vocea drogatilor

«14567811»
aliuta4712.11.2011 20:54
iNsTiGaToR,avem echipa?

Hai frate, nu'ti fie frica!

Sigur vom fi primii clasati!

Ce? Astia sunt poeti adevarati?

intrebati: poeti adevarati?

cand de noi defapt sunteti oripilati

v-ati gasit voi doi "pi***i"

in seama sa va bagati

v-am raspuns v-am suparat

ca de ca*at sunteti ati aflat!

dar stati ca stiati deja

vi sa mai zis nu e asa?

RaMs3s12.11.2011 20:58

ANtidinamo si instigator :

 

O Doamne , astea-s rime ?

Fiti seriosi , pana si bunica-mea va da rusine

Vreti sa fiti voi poeti adevarati ,

Mai bine puneti mana pe o carte si invatati

Ah , am uitat....nu mai e la moda cartea

Plm , noi sa fim sanatosi si m*ie garda !

RedScorpyON12.11.2011 21:59

Ba,frate,ce rahat e asta?

Zici ca e Prigoana cand isi bate nevasta

Rimele astea seci ma fac sa borasc

Copii,din ce vad,deja va urasc...

iNsTiGaToR13.11.2011 05:56

Stati linistiti baieti, nu ma stresez fara sens

Va dau cu rimele peste bot din mers

Rams3s pe forum rebel,in timpu liber tembel

Se vede dupa cum scrii bai rapperel

Scorpyoane esti rosu de invidie, stres

Sau o fi de la tampoanele Libresse?

 

Aliuta , inainte sa ne faci de ca*at

Uita-te un oglinda, ce-ai remarcat?

Chiar ma oripilezi, rimezi oribil

Lasa-te,esti praf, jenibil

Ne-ai raspuns, nu ne-am suparat

Vrei sa te faci si tu remarcat

aliuta4713.11.2011 12:11

instigator? tu doar instigi

femei si copii mici, doar cu ei invingi

cu noi sti ca n-ai nici macar o sansa

tu , ca toate tarfele , doar dai din clanta

In rime pentru tine sunt ca uraganul - Charley

cand ma vezi cum dau strigi , o nu vreau la MAMI!

RaMs3s13.11.2011 12:52

Instigator pic de imaginatie n-ai , aia e semnatura mea

Eu tocmai ironizam pe altii , las-o'n plm

Fii mai inspirat , inspira doar aer curat

Cu dumele altora nu ajungi prea departe

Ca poate bajetii vor s-o puna cu tine , parte-n parte !

NascutAntiDinamo13.11.2011 13:06

Cum spui tu in semnatura

Multi cocalari sunt pe forum

Tu din ei faci parte

Mai bine ai face,sa citesti o carte!

 

 

NascutAntiDinamo13.11.2011 13:11

Aliuta,lauda de sine nu miroase'a bine

So,dute'n cur la mine s'o mirosi mai bine

Acum nu mai ai scapare,ti'am dat o replica tare

Ai aflat ca esti slab si te doare tare!

aliuta4713.11.2011 13:40

Ma chemi la tine in cur sa te miros?

vezi ca poate e instigator gelos

defapt ,la tine in cur, o stii prea bine

are voie doar instigator si cu tine

iNsTiGaToR13.11.2011 14:06

Vrei sa ne vorbesti despre preferintele tale sexuale

Sau n-ai mai simtit de mult placeri anale?

Esti smardoi ca rams3s pe net

Sau iti place sa fi ANALfabet?

aliuta4713.11.2011 14:21

Eu n-am simtit niciodata placeri anale

Fata de voi doi , doua domnisoare

Care dintre voi e pasiv ? care activ?

Hai sa va dau un sfat preventiv

FOLOSITI PREZERVATIV!

iNsTiGaToR13.11.2011 14:24

De sfatul tau trebuia sa tina cont tac'tu

Probabil acu de pereti se da cu capu

Dar din moment ce esti atat de informat

Bag de seama ca ai incercat

Pasiv,activ,ambele -- ai dat in ca*at

RaMs3s13.11.2011 14:28
Vrei sa ne vorbesti despre preferintele tale sexuale

Sau n-ai mai simtit de mult placeri anale?

Esti smardoi ca rams3s pe net

Sau iti place sa fi ANALfabet?

 

Vorbeai de analfabet , zici de unii si de altii

Pacat , unii stiu cand trebuie unu sau doi de " i "

iNsTiGaToR13.11.2011 14:33

Ma scuzi ca scriu repede si-mi scapa greseli

Dar ce puteai sa zici tu, unul dintre baietii veseli?

aliuta4713.11.2011 14:40
De sfatul tau trebuia sa tina cont tac'tu

Probabil acu de pereti se da cu capu

Dar din moment ce esti atat de informat

Bag de seama ca ai incercat

Pasiv,activ,ambele -- ai dat in ca*at

Adevarul e ca nu trebuia sa te atac

Acum mi-am dat seama ca am dat intr-un ca*at

Pentru tine si Nicolita e bine informat

La cat de prost esti te face si un reta*dat.

Daniel-Ionut13.11.2011 14:42

Cred ca o sa va inchid jocul :hmmm:

Ronnie13.11.2011 14:45

Crezi rau.

Daniel-Ionut13.11.2011 14:53

Pai vad ca nu mai exista pic de respect in rime.

Acum sa revenim, prima editie a fost castigata de Nyghty cu 19-16.

iNsTiGaToR13.11.2011 14:57
Adevarul e ca nu trebuia sa te atac

Acum mi-am dat seama ca am dat intr-un ca*at

Pentru tine si Nicolita e bine informat

La cat de prost esti te face si un reta*dat.

2 dume le-ai dat si tu bine

Respectele mele, dar tot ma p*s pe tine

Stai linistit ,cu rime nu dai in mine

In fine, ia-te de mana cu Rams3s

Iti apartine!

Ronnie13.11.2011 15:00
Pai vad ca nu mai exista pic de respect in rime.

Acum sa revenim, prima editie a fost castigata de Nyghty cu 19-16.

 

Ce se spune in rime nu trebuie sa afecteze relatiile intre noi pe restul forumului. Ca unii is legume si nu stiu decat sa si-o bage, e problema lor. Nu trebuie toti acceptati in concurs.

Sud194713.11.2011 15:18

Hai ca ma bag si eu:

 

Hai mai baieti!

Doar atat puteti?

Va distrug din cateva cuvinTe

Nu va mai puneti cu mine

Tineti bine minte!

Ca nu ma las prada , atat de usor

Imi place sa-mi chinui adversarul

Apoi sa-l omor! :D

aliuta4713.11.2011 15:31
2 dume le-ai dat si tu bine

Respectele mele, dar tot ma p*s pe tine

Stai linistit ,cu rime nu dai in mine

In fine, ia-te de mana cu Rams3s

Iti apartine!

Doua dume au fost de ajuns

Nu te mai opresti din plans

Te-am facut,m-am distrat cu tine

Ti-am provocat cea mai trista amintire!

iNsTiGaToR13.11.2011 15:36

Hahaaaa asta a fost buna rau, jur !

Nu mai am putere nici sa te-njur

Ma bucur ca te-ai distrat

Eu am ramas tot oripilat

 

P.S. NascutAntiDinamo.... :wall:

RaMs3s13.11.2011 16:23

E , asta-i buna , suntem bajeti mari sau asta vrem sa parem si acum ne speriem cand mai scapam doua organe ca o asistenta beata , vorba lu' DOC :))

NascutAntiDinamo13.11.2011 19:12
Doua dume au fost de ajuns

Nu te mai opresti din plans

Te-am facut,m-am distrat cu tine

Ti-am provocat cea mai trista amintire!

 

Doamne frate,ce mai dume

Mai bine dute in lume!~

Acces direct scrie pe tine

Mai prost ca aliuta nu e nimeni!(GARANTAT 100%)

 

instigator :ce_oameni: nu?

«14567811»