Asteptati cu nerabdare
Va dau fara rasuflare
Compun rime legate bine
Va atac subtil, AG nu's taran ca tine
Nu am un vocabular, nu citez din DOC
Nu din Deliric, sau vre'un alt dobitoc
Am crescut cu Mafia, ruland pe caseta
Inca de cand nu stia Nyghty ce-i aia lanseta!
Tu? Fara rasuflare ? Ooooh , stai usor ma rahovene
Hip-hopul e o cultura , nu e loc de hackereala
Esti moderator pe forum , woooow , dar pe spate tot ai pene
AG...auzi ma , ca esti taran , nu-i raspunde ca-ti da ban
Plus de asta cica-i cool , sa te te dai pe forum dur
Si de DOC de iei , ca-i dobitoc !?
La somnic cu tine , bai Motoc 
4 . ramses
PS : vin si eu cu o prupunere , am putea sa facem 2v2 .
PSS : aliuta , te asteptam 