FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vocea drogatilor

«12345611»
RaMs3s09.11.2011 20:50
Ce e asta,bajetii? V-ati apucat de rime?!Eu tac!

Sunt mai smecher ca voi da-s mai fraier ca mine :))

 

Oooo Scorpioane o arzi gen Cris Bla Bla

Dar tie iti place numai " Barbie"...p**a ta !

Ma scuzati ca intervin , asa...fara salut

Am lipsit cam mult d'aici , dar nu-i nimic , sunt eu...un...haiduc

AG09.11.2011 21:16

AG

AG09.11.2011 21:41
Asteptati cu nerabdare

Va dau fara rasuflare

Compun rime legate bine

Va atac subtil, AG nu's taran ca tine

Nu am un vocabular, nu citez din DOC

Nu din Deliric, sau vre'un alt dobitoc

Am crescut cu Mafia, ruland pe caseta

Inca de cand nu stia Nyghty ce-i aia lanseta!

 

ia rimele alea si leaga-te bine,

maine nu vreau sa mai aud de tine

nu a citat nimeni din doc, esti un teribil dobitoc sa spui asta

casetele cu mafia le cumparai de pe taraba,

printre alte 10 cu minune si copilul de platina

n-ai tu ce face cu o lanseta, fi sigur ca te privesc

ca pe bozgori, prin luneta !

RaMs3s09.11.2011 22:48
Asteptati cu nerabdare

Va dau fara rasuflare

Compun rime legate bine

Va atac subtil, AG nu's taran ca tine

Nu am un vocabular, nu citez din DOC

Nu din Deliric, sau vre'un alt dobitoc

Am crescut cu Mafia, ruland pe caseta

Inca de cand nu stia Nyghty ce-i aia lanseta!

 

 

Tu? Fara rasuflare ? Ooooh , stai usor ma rahovene

Hip-hopul e o cultura , nu e loc de hackereala

Esti moderator pe forum , woooow , dar pe spate tot ai pene

AG...auzi ma , ca esti taran , nu-i raspunde ca-ti da ban

Plus de asta cica-i cool , sa te te dai pe forum dur

Si de DOC de iei , ca-i dobitoc !?

La somnic cu tine , bai Motoc :D

 

 

4 . ramses

PS : vin si eu cu o prupunere , am putea sa facem 2v2 .

PSS : aliuta , te asteptam :))

RedScorpyON09.11.2011 23:22

Ma bag si eu sa le fac felia celor tari in gura,

Va zic la caterinca,nu transpir,ma doare'n p..a!

pytycrys10.11.2011 10:02

4.AG

5.Ramses

6. pytycrys in za madafachin' house. :))

Mentineti ordinea naturala.

Hai inca 2 si o punem de sferturi.

Le reseau pansant10.11.2011 11:31

7-8

 

in car cu fan sa cauti acu

ca intra si maniacu

si tovarasu reseau

ca le spune ca pe sleau

 

Ronnie10.11.2011 11:39

1. Ronnie

2. navodarean

3. Nyghty

4. AG

5. Ramses

6. RedScorpyON

7. pytycrys

8. Le reseau pansant

 

Daniel-Ionut si ManiaCu in caz ca vor pot face echipa impreuna, dar nu stiu cum am putea face in 5 echipe, asta daca sunteti de acord sa se faca echipe de cate 2.

 

Propunerea mea e asa, facem echipe de cate 2, battleuri intre 2 echipe, castigatoarele in finala si invinsele in finala mica. Astept si parerile voastre.

pytycrys10.11.2011 12:19

Mai bine single mah, e mai caterinca :D . Facem cate un topic pentru fiecare meci sau cumva si aia e. :)

Nyghty10.11.2011 12:21

Mi se pare mai buna propunerea lui Ronnie, cea cu echipe.

aliuta4710.11.2011 13:53

hai ca ma bag si eu!

Ronnie10.11.2011 14:18

Eu zic ca 8 oameni e deja full. Cum cred si ceilalti, da' sa nu se strice daca suntem asa multi.

aliuta4710.11.2011 14:21

9.aliuta

 

hai ca m-am bagat si yo

ca sa va iau la misto

ronnie hai ca incep cu tine

te vezi bun crezi ca bagi bine

cand defapt esti vai de tine

esti slab sa mor yo

cand te vad femeile raman fara libidou

tu le intrebi sokeres yo?

nyghty sti ca dau bine

fac rime sa rad de tine

daca vreau ma p*s pe tine

si te bag pe aspirine!

 

 

Ronnie10.11.2011 14:38

De ce tipa femeia asta?

aliuta4710.11.2011 14:46

nu tip ronnie doar ma joc

la fel ca raku si doc

nici n'are rost sa-ti raspund

ca mereu te dai la fund

la propriu si figurat

tu esti fata nu baiat!

Nyghty10.11.2011 15:49
9.aliuta

 

hai ca m-am bagat si yo

ca sa va iau la misto

ronnie hai ca incep cu tine

te vezi bun crezi ca bagi bine

cand defapt esti vai de tine

esti slab sa mor yo

cand te vad femeile raman fara libidou

tu le intrebi sokeres yo?

nyghty sti ca dau bine

fac rime sa rad de tine

daca vreau ma p*s pe tine

si te bag pe aspirine!

 

S-a bagat si aliuta, vrea sa intre-n joc

C-aici n-o sa-si ia eject ca de la baietii de la bloc

Asta crede el, se da under, da-i ca talpa

Calca pe pamant, nu stii unde, cauta groapa!

 

 

aliuta4710.11.2011 16:00

baietii de la bloc nu mi-au dat eject deloc

mi-au zis nu te lasa facut de un dobitoc

asa ca m-am apucat sa-ti sap groapa

te-am facut , te ingrop si-l chem pe papa

iti canta slubja la inmormantare

eu si baietii de la bloc iti punem ultima floare!

 

PS: prieteni? :beer2:

Nyghty10.11.2011 16:04
baietii de la bloc nu mi-au dat eject deloc

mi-au zis nu te lasa facut de un dobitoc

asa ca m-am apucat sa-ti sap groapa

te-am facut , te ingrop si-l chem pe papa

iti canta slubja la inmormantare

eu si baietii de la bloc iti punem ultima floare!

 

PS: prieteni? :beer2:

 

Pana la urmatoarea confruntare :beer2:

 

PS: Am stabilit de comun-acord ca acest comportament grobian din afara concursului ne poate lasa fara rime si idei.

PS2: Daca mai raspunde in afara concursului, ma-sa-i.... :rolleyes:

Daniel-Ionut10.11.2011 17:17
Daniel-Ionut si ManiaCu in caz ca vor pot face echipa impreuna

 

Eu nu mai ma inscriu.

Nyghty10.11.2011 17:23
Eu nu mai ma inscriu.

 

Dar la finala te prezinti macar?

RedScorpyON10.11.2011 17:42
Eu nu mai ma inscriu.

 

 

Vedem si noi de ce :))

Daniel-Ionut10.11.2011 18:02
Vedem si noi de ce :))

 

Adica? :huh:

 

@Nyghty, gata, s-au inchis voturile?

Ronnie10.11.2011 19:41
nu tip ronnie doar ma joc

la fel ca raku si doc

nici n'are rost sa-ti raspund

ca mereu te dai la fund

la propriu si figurat

tu esti fata nu baiat!

 

Ai asa dreptatea cand zici ca ma dau la fund

Da' din sinceritate-ti zic si de ce, nu ma ascund.

Imi plac fetele bombate si cu-n iq decent

Si spre deosebire de tine la ele io am fost recent.

Joci ca raku si ca doc doar putin mai cuminte

Ca versurile tale au maxim 5 cuvinte.

Eu iti scriu romane-n versuri, nu doar poezii

Da' nu le-nveti pe astea din Salam sau Costi.

Ronnie10.11.2011 19:46

Ramane battleuri intre echipe de 2? Daca nu exprimati parerea ramane asa, nu am ce sa fac. Si sa va si formati perechile. Vorbiti intre voi, cum vreti.

Nyghty10.11.2011 20:18

FINALA

 

Incep eu primu', iti pornesc declinu'

Vii din Crahova, maneaua iti e imnu'

Ai ajuns in finala, nu stiu cum se poate

Tu esti primu pe lista doar la inscrieri frate!

Mai am 4 versuri, scoate-o foaie si noteaza

Ah, am uitat c.aie, asta si numele si-l deseneaza!

Te-am facut de rusine, asa ca urmatoarea data

Cand auzi de mine s-ai nod in gat ca la cravata!

 

«12345611»