FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vocea drogatilor

«191011»
Nyghty19.11.2011 14:41

Cand vedeti un microfon ziceti "2-10 2-10, dj hai cu delayu, sa putem petrece"

Aliuta, la cat de repede te misti, pana si umbra te intrece!

Tu Maestru Yoda? Ti-am dat viata ca Frank Oz daca vrei sa stii

Eu dau rime pe banda ca la o caseta, tu esti cumparat si ars ca un CD

Finala e pe pas de incheiere, am batut si echipa ANaliuta-Ronnie

La cat sunteti de pisati, in MISA de-ati ajunge v-ar bea nebunii!

 

 

 

 

Ronnie20.11.2011 09:21

Vorbesti din proprie experienta, te mandresti cu asta

Mai tii minte la majorat cand doar Salam iti ridica fusta?

Bucuresti-Bacau-Navodari-New York-Milano-Paris

Poa' sa fie si ultimul loc de pe Pamant, eu stiu sa mi-l fac vis

Crescut in puf, fara respect si de-o aroganta inimaginabila

O sa fii bataia de joc a tuturor la cat de disperat esti de capitala.

Stryker20.11.2011 14:01

Am si eu o curiozitate / Cum s-a strecurat asta in finala frate ?

Moldovene tu esti doar o gluma / Ai mamaliga integrata in dantura.

New York, Milano si Paris / Pentru tine toate un vis, interzis.

Esti specialist la semne de punctuatie / La trenul saraciilor astepti in statie.

Cu directia ultimul loc pe pamant / Nici acolo n-ai dreptul la cuvant.

Esti deconectat de la realitate / Sansele tale au fost epuizate.

Vitrine pline cu bucate / Pentru tine interzise toate.

Esti deja subiect de caterinca / Unghia iti iese direct prin opinca.

Crescut in ghetou, fara curent si apa / In Capitala esti binevenit la sapa.

AG20.11.2011 17:52

ce-mi place ca ai inceput cu Bucuresti. iti pui visul mereu in fatza

daca nu faceau astia stadion mureai in bacau bai zdreantza!

am dat finala cu R&B,ronnie bacau si ali G ce se vrea din ghetou,

uite cum facem,v-am rapus in orice rima,lasam publicul sa decida cine se deprima

noi suntem de prima mana,o dam cu lirica nebuna ! voi labari second hand

pi2delor finala asta nu va include la sectiunea happy end !

aliuta4720.11.2011 19:30

 

Ali G e ala care va lasa fara glas

Rimele mele va dau sangele pe nas

Lirica nebuna , de prima mana? ce gluma

Cum e si aia cu Amstrong primu om pe luna

Am castigat finala , incercati la anu

Acum stati si plangeti v-a facut taranu!

AG20.11.2011 20:53

si cam asta a fost tot.. rugam un moderator sa dea vote !

Ronnie20.11.2011 20:53

Un mod sa bage la vot Ronnie si Aliuta vs Nyghty si AG.

 

EDIT: Cum se baga asta ma inaintea mea.

Daniel-Ionut21.11.2011 09:02

Rezolvat

 

good-luck-girl.gif

blindica28.02.2012 22:10

Castigatorii concursului sunt Nyghty & AG?

Daniel-Ionut28.02.2012 22:11

Da.

blindica28.02.2012 22:16

Bun,am adaugat la Hall of fame castigatorii Sezonului 1.Inchid topicul acesta,daca mai face Ronnie un nou sezon,poate deschide unul nou fara probleme.

«191011»