FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vocea drogatilor

«1891011»
Stryker17.11.2011 13:28

Bateii, eu va respect finala / De ce mi-ati sters replica pentru miss anala ?

Kaymack esti number one ratat/ Taci in plm, esti doar un patat.

Toti te cunosc, esti un mare star / Gaura ti-e plin cu "suc" de poponar.

Tovarasii te striga "hei curvulita" / Te arzi in cur pentru o bucata de pizza.

Iti place Harry Poter, ai fantezii speciale / Vine vrajitoru sa-ti dea senzatii anale.

Pu.le mea e Romeo, gura ta-i Julieta / De gelozie iti moare rozeta.

Verifica tabela, ti-am dat o umilinta / Partenerii tai te baga in sedinta.

kaymack17.11.2011 14:37
Bateii, eu va respect finala / De ce mi-ati sters replica pentru miss anala ?

Kaymack esti number one ratat/ Taci in plm, esti doar un patat.

Toti te cunosc, esti un mare star / Gaura ti-e plin cu "suc" de poponar.

Tovarasii te striga "hei curvulita" / Te arzi in cur pentru o bucata de pizza.

Iti place Harry Poter, ai fantezii speciale / Vine vrajitoru sa-ti dea senzatii anale.

Pu.le mea e Romeo, gura ta-i Julieta / De gelozie iti moare rozeta.

Verifica tabela, ti-am dat o umilinta / Partenerii tai te baga in sedinta.

 

 

 

 

cum e treaba cu

"doar un patat" la ce anume te referi?

Ronnie17.11.2011 14:41

Baieti, pe bune, sunteti nesimtiti de-acum. V-am rugat frumos sa lasati sa se dispute finala. O sa aveti timp sa va bagati si voi imediat dupa.

Ronnie17.11.2011 14:54

Noi putem sa stam in fund, coaye, si sa nu postam

Si jur frate ca tot o dam mai bine ca voi

De mic o ardem in rime, asa ne manifestam

Nyghty si AG, actori porno, pacat ca doar intre voi.

Hai, urmeaza acum AGariciul, manual de injuraturi

Si poate o baga si p-aia "Eu-s mare jupan, voi, doar caca*uri".

kaymack17.11.2011 15:08

Nu-mi dau seama dc ma faci patat

Pe tine nordul cumva te-a alergat?

Vorbesti de sex anal si toate cele

Te pricepi, traiesti prin ele

Lasa-te de faze cu gay

S-ar putea sa fi unul dintre ei

Stii destule detalii

Dar o sa ramai fara aripi!

Esti un necunoscut, un anonim

Noi doi chiar nu ne stim.

Fac o strigare acum pentru voi

Counter Strike asta e de la noi?

 

Baieti, pe bune, sunteti nesimtiti de-acum. V-am rugat frumos sa lasati sa se dispute finala. O sa aveti timp sa va bagati si voi imediat dupa.

 

 

 

nu mai fi tovarase suparat... mai dam si noi asa dinca cand in cand.orgoliul e mare

Le reseau pansant17.11.2011 20:39

Baietii lui tata am si eu o intrebare, ce s-a intamplat cu topicul si cu concursul pe echipe?

AG17.11.2011 20:40

ali G ? nu.. e ali..utza dar are punctul G ca vezi tu omu n-are putza.

unde mai pui ca e fan gutza? parul mare cretz rebel, 1 metru 75 obez de fel

si-a tras pereche din bacau perfecta pentru el caci vezi tu

rooney cu doi de "o" , asta n-are oua! iar de ciuda in lipsa lor o da pe laba la zoo

id bobo3zeci, astea's hectarele ce'n vara le'a arat

ti-ai tras avatar pe national arena, taran adevarat !

Ronnie17.11.2011 20:43

Da' bine ca nu mi-ai scris si CNPul taraneeee

Daniel-Ionut17.11.2011 20:45
Baietii lui tata am si eu o intrebare, ce s-a intamplat cu topicul si cu concursul pe echipe?

 

Aici se tine concursul, ala a fost deschis temporat doar pentru a se vota in paralel semifinalele.

AG17.11.2011 20:45
Da' bine ca nu mi-ai scris si CNPul taraneeee

a fost fina asta :)

Le reseau pansant17.11.2011 21:40
Aici se tine concursul, ala a fost deschis temporat doar pentru a se vota in paralel semifinalele.

pai si ce se alese de concursul ala atunci?

aliuta4717.11.2011 22:03

A inceput final n-avem adversar

Doar AGaricu asta si cu un taran

Taranu zice ca sunt actori porno , auzi la ei

Poate actori porno pentru comunitatea gay

Voi 2 nu va trageti din maimuta ci din a mea putza

Sa-mi bag p**a la battle asta va facea si gutza.

 

pai si ce se alese de concursul ala atunci?

Ma concursul sa desfasurat pe topicul asta defapt , ala a fost creeat doar pentru a posat semi-finalele si a se vota iar acum sa revenit pe topicul asta!

 

AG17.11.2011 22:15

fac o mica paranteza, in afara finalei, pentru ca am vazut anumite postari mai mult poezii decat lirica.. fara dusmanii sau rele intentii o dau putin la critica :D

 

un don juan de vitan o arde pe thread aiurea,frate nu esti don nici patraulea

nu le-ai legat bine deloc, le dai cum dadea arssura "pe dupa bloc"

sa fim seriosi,ma bufneste rasul, dar si rasu daca te vede pe el il apuca plansul !

citeste atent aici, ai ideei cam multe, 99% din ele ca si tine inculte..frate du-te pe maidan

in threadul asta nu dam battle pe ritmurile de la han !

 

p.s. daca te simti nu te obosi sa dai reply.. n-are rost s-o iei mai rau de atat :)

Le reseau pansant17.11.2011 22:19
Ma concursul sa desfasurat pe topicul asta defapt , ala a fost creeat doar pentru a posat semi-finalele si a se vota iar acum sa revenit pe topicul asta!

da bre am inteles ca ala e topic pentru vot, dar cu duelul nostru ce rmane, ce s-a ales de el? a fost sters? cine o castigat.

 

 

PS: una speciala pentru tine

 

limba romana e doar una

unde te stim cu totii imparat

dar sa se scrie intotdeauna

ce mare taina dezlegat

aliuta4717.11.2011 22:29

Nu are rost sa-ti raspund! Noi am castigat si nimic mai mult!

Ronnie18.11.2011 06:08

@LRP

 

Am castigat noi cu scorul de 5-3 la voturi.

red&blue_boy18.11.2011 08:52
limba romana e doar una

unde te stim cu totii imparat

dar sa se scrie intotdeauna

ce mare taina dezlegat

Urmat de un verb. Ca Maria sa , portocala sa dulce, etc, nu cred ca se scrie dezlegat! :)

Stryker18.11.2011 12:41

Revin cu replica pentru Ronnie / De data asta nu mai sterge Johnny.

Cine plm e bai fetita? / Nu vezi ca vorbesti ca o pipita.

Pe ascuns porti fustita./ Seara il astepti pe Ghita la portita.

Te-ai nascut si ai crescut intr-un oras de ca.cat. / Poate asa se explica de ce esti vesnic frustrat.

Nu bei alcool, doar apa, suc si lapte / In dormitorul tau ai afise cu CR7.

In mintea esti smecher, te crezi mare ganster / Dar pe strazi nu esti decat pui de hamster.

Strangi bancnote, esti colectionar de fel / Abia de iti poti permite acolo un covrigel

Incerci sa faci rime, dar esti cam paralel / Iti ies la fel de bine cum da centrari Banel.

Iti dau in sfat sincer : ramai la mamaliga / Dupa cum se vede n-ai fata de aceasta Liga.

Ronnie18.11.2011 13:00

Vad ca ma bagi in seama ca un disperat si vorbesti mereu de mine

Tu chiar nu observi mai prietene ca ma doare-n p... de tine?

Stryker18.11.2011 13:40

Nu te bagam in seama, bai moldevenica / Daca nu faceai glume de grupa mica.

Si las-o in plm, uitata-te mai bine / O singura data, am mai pomenit de tine.

Mai demult te plimbai la scoala cu mapa / Acum te duci la tara ca sa dai cu sapa.

Esti deprimat la fel ca si Georgica / Soarta in loc de pu.la ti-a dat doar o putica.

Eu comparat cu tine fac pur si simplu arta / Tu nici macar nu stii, unde-i Ghencea pe harta.

Ramai la tine acolo la Bacau / In Capitala, nu ai bani nici de metrou.

Ronnie18.11.2011 15:47

Sa nu stiu unde-i Ghencea, asta-i lucru grav?

Sa-mi sa pun semnele de punctuatie ca un zugrav?!

Nyghty18.11.2011 21:17

Amandoi ati zis de gay, in Bucuresti tineati pancarda

La Felinarele Rosii voi doar treceati de mana prin Olanda

Acum inteleg de ce v-ati facut impreuna echipa

Voi ati intalnit femei cum a vazut soarele luna

Ronnie s-a dezvaluit, a zis ca puteti sta si in fund

Aliuta, hai zi-ne tu,care-i cel mai bun loc de pe pamant?

Ronnie19.11.2011 00:21

Daca a sta in fund are pentru tine doar tente homosexuale,

Nyghty, prietene, inseamna ca ai la favorites doar taguri anale.

Gramatica, Gabitu, stai chill, nu-i o conditie obligatorie

Ramai in pielea ta, e ok la o adica sa faci cariera si-n spalatorie.

Zeci de versuri si nu va simte nimeni, nici macar cat o basina,

Cand o sa castigam, p... mea, consolati-va: Ronnie e de vina!

AG19.11.2011 09:55

auzi, lasa puIa ta si castiga-mi puIa mie, ti-o incredintez in buze de zici ca-i iasomnie

tu faci meserie in papagalie "Deliric e de vina" asta toata tara o stie!

nu te abate de homosexualitate,voi doi sunteti tristi ca nu va casatoriti cu acte!

celelalte,le-ati consumat de mult, cand te suna aliutza mereu te uzi la fund!

bai ali,cum poti spune ca Nyghty e taran, si ne tragem din maimutza?

prietene tu-ai nevasta din bacau si faceti sex pe gutza!

aliuta4719.11.2011 13:32

De ce te miri ca il fac taran?

I se zice in fiecare zi si-n fiecare an

In rime sunt ca un maestru , zi-mi YODA

Voi cand ma vedeti cum dau o ardeti - NU DA!

Pu*a ta,iasomie? nici macar nu stii sa scrii

Voi doi mai penali ca formatia N&D

«1891011»