da n-ai vazut ce pornit era tanase ? cred ca il snopea taranu in bataie![]()
la ce sa ne asteptam de la dodel
) cred ca daca era el in locul lui Galamaz era si lesinat:)))
da n-ai vazut ce pornit era tanase ? cred ca il snopea taranu in bataie![]()
la ce sa ne asteptam de la dodel
) cred ca daca era el in locul lui Galamaz era si lesinat:)))
Ma pana la urma...cine o sa stea in poarta la Steaua in urmatoarea etapa? Tatarusanu are arsura pe spate, iar stanca are rosu. Sper ca nu o sa-l bage pe Cojocaru.
Apropo de asta, cand ala alerga spre Galamaz, un spurcat petr0list era aproape de el si se uita impasibil. Deci, inca odata, spirit civic ZERO! Nu zic ca ala era de la petr0lul si Galamaz de la Steaua, dar BA, E OM CA SI TINE. Pune-te in locul lui. Ti-ar fi convenit sa fii in acea postura?
Corect, atitudine puteau si trebuiau sa ia si cei de la Petrolul.
A spart piz.da Martinovici in tiganul ala. Se vede unde e sange de sarb!
suntem batuti in cap rau de tot daca in astfel de situatii noi ne intrebam de regulamente. e ca si cum ar sari unu cu cutzitu pe strada la tine, si tu i-ai da un picior in cap sa-l omori, si tot tu esti comandat.
Multa prostie este in lumea asta daca si in astfel de situatii se apeleaza la regulamente facute de niste znobi
Ma pana la urma...cine o sa stea in poarta la Steaua in urmatoarea etapa? Tatarusanu are arsura pe spate, iar stanca are rosu. Sper ca nu o sa-l bage pe Cojocaru.
Gigi !
Asta ne f... pe noi grija acum... ![]()
La noi in tara daca esti atacat pe strada si ii spargi fata aluia care te-a atacat , intri tu la parnaie. Au fost "n'' cazuri si vor mai fi. Si asta e si la Martinovici. Se aplica regulamentul pulii intr-o situatie in care avea circumstante atenuante Martinovici.
@Astristul
Asta am remarcat si eu. Se uita ca la film ala.
Eu as suspenda campionatul. Si asa e prastie... nu i-ar duce nimeni lipsa. Am scuti toate penibilitatile astea.
Galamaz nu si-a revenit dupa lovitura primita! "Are ameteli si probleme cu auzul! VA FI OPERAT!"
Asta tot datorita muistilor astia din presa. Dupa tot scandalul cu "bricheta", nu exista arbitru care sa aiba coaiele sa ia decizia asta de unul singur
Cred ca de asta s-au si dus la vestiare sa vorbeasca cu observatorul.
Cica panarama de Vivi vroia sa continue meciul.
Martinovici, fa-ne un bine si stai 5 minute in vestiar doar cu ne-a Jiji ! ![]()
martinovic imi place din ce in ce mai mult pentru caracterul care il are.
Se vede ca e sarb
Narcis Raducan a intrat in direct la Sport.ro imediat dupa ce arbitrul Robert Dumitru a decis sa suspende meciul Petrolul - Steaua in minutul 45. "Galamaz este la spital. Are probleme cu auzul si va fi operat. Tatarusanu are arsuri pe spate si pe gat de la acea petarda aruncata in teren", a spus directorul sportiv al Stelei.
Ce panarame!!
Daca am avea 11 Martinovici in echipa ar fi ceva
cum i-a dat-o animalului petrolist ar trebui sa le dea si lu'Dodel,Nila si alde d'astia poate le mai scoate din aerele de vedete din capatanile lor goale.
Respect Martinovici, dar merita rosu. Din pacate, daca ala scotea sabia il felia pe martinovici. D'aia e regulamentul, sa protejeze jucatorii.
Se vede ca e sarb. ![]()
Asa e si cu bancile si oamenii de paza. Aia n-au voie sa aiba arma, pentru ca atacatorul primul lucru care il face ii sa il omoare pe gardian.
L-am atacat pe 11-le de la Petrolul, dar ce ziceti ca nimeni de pe teren, de pe margine sau din tribune nu a strigat ca a intrat unu pe teren sa se fi putut apara si Galamaz.
Mai e de apreciat Martinovici ca nu i-a dat una in fata si arbitrului. Eu nu cred ca as fi avut stapanireaasta de sine.
la ce sa ne asteptam de la dodel) cred ca daca era el in locul lui Galamaz era si lesinat:)))
dodel e mai taran ca ala, daca nu era geraldo acolo, il batea dodel de-l zapacea..
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...lerie-8#picture
Mă ce amuzant e grasuțul asta de la gigisport
.
Cand il aud pe Meme cu" ce barbat e ala ca a lovit pe la spate", pai tu erai mai barbat cand ai coborat cu 2 gorile dupa tine ca sa bati un spectator?
Sud 1947 pai e lingaul nr unu al ciobanului.
Cand il aud pe Meme cu" ce barbat e ala ca a lovit pe la spate", pai tu erai mai barbat cand ai coborat cu 2 gorile dupa tine ca sa bati un spectator?
Intelege-l, e doar invidios ca nu mai e la Steaua si-a ratat o bataie pe cinste !
Mu*e si lu' mitica care mananca c*cat in direct la digi.
Nu se va uita lucrul acesta ,lumea se va uita si v-a spune "este ploiestean" ce dramatic poate fi porcul acesta .
Cesc. Alt tigan??
tentativa de crima =)))