FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petrolul - Steaua 0-3

«12310»
Daniel-Ionut28.10.2011 07:55

FC Petrolul Ploiesti - FC Steaua Bucuresti

 

Nu se merita sa detaliez mai mult. O echipa de amatori, condusa de amatori, cu jucatori amatori.

red&blue_boy28.10.2011 07:56
FC Petrolul Ploiesti - FC Steaua Bucuresti

Atat si sa lasi, nu merita mai mult rusinea asta de echipa.

Daniel-Ionut28.10.2011 07:58
Atat si sa lasi, nu merita mai mult rusinea asta de echipa.

 

Tocmai asta vroiam sa fac :D

chodi do piče28.10.2011 09:19

O echipa de amatori (fals), condusa de amatori, cu jucatori amatori (corect)

Korado28.10.2011 11:07

Petrolul tocmai a castigat pe terenul Astrei , deci avand in vedere ce am facut noi cu Timisoara sper ca macar sa nu luam bataie iar :(

aristica28.10.2011 11:28

meci bun pt pariuri: 1x are cota 1,95

vlad28.10.2011 12:29

Cu totii pe stadion!

 

Dupa National Arena urmeaza OZN Arena. Alt obiectiv turistic de vizionat.

 

Melteni sunt cate unii!

 

Sa nu uitati,

 

Pe Gigi s-aclamati!

 

Sus pe Maibach!

 

 

Ionutzalexx28.10.2011 12:52

Cu un noroc chior, echipa branzarului sef va scoate un egal...

 

A.C.A.B FCP.28.10.2011 13:27

haideti in PLOIESTI. AVETI 700 bilete care daca nu vor fi rezervate pana MAINE vor fi puse in vanzare incepand TOT DE MAINE numai ca vor fi puse in vanzare PLOIESTENIILOR.

anti gigi28.10.2011 13:35

ba tarane ,tu nu stii ca e perimata asta cu acab,toti taranii se cred ultrasi,doamne cum e Romania,macar daca intrai si spuneai ceva inteligent,tu nu vezi ba ca nu ne agitam pt meci,suna i pe baietii care incurajeaza echipa dar nu cred ca vin pt ca ei nu s la numar nici pt un microbuz

ALEXIS.194728.10.2011 14:47

Asa cum sunt ei amatori va fi o alta partida dificila ca toate celalalte [...] meci clar de 1X!

S.Mariuss28.10.2011 14:58

x pauza 1 final. Gol Oprita

S.S.Lazio28.10.2011 19:09

x pauza 1 final gol fl . Dumitru :) ..asa mai merge..

geedorah28.10.2011 21:39
meci bun pt pariuri: 1x are cota 1,95

1.95 zici? Tentant. Macar sa scot niste bani de pe urma amatorilor astora.

Virgil29.10.2011 05:46

Refuz sa mai vorbesc despre o echipa care nu are propriul stadion, nu marcheaza de trei meciuri, la care e indisciplina si joaca haotic. Asta nu e Steaua. Ilie Stan nu e antrenor de Liga 1, jucatorii au fost scapati din mana. Din echipa asta nici cu Mourinho nu mai face nimic.

 

Despre Petrolul, nu sunt interesat sa vorbesc. Trebuie sa remarc totusi ca Vivi Rachita a reusit sa promoveze in Liga 1 si sa faca o figura frumoasa pana acum.

 

Fir-ar el al naibii de fotbal!

Liviu: VPM29.10.2011 15:23

cine sare cioban moare. hey hey..

 

oare mai castigam si noi ceva pana la finalul turului..

S.S.Lazio29.10.2011 15:25
cine sare cioban moare. hey hey..

 

oare mai castigam si noi ceva pana la finalul turului..

 

pentru cine , pentru ce ?

a,da,meciul cu Dinamo - singurul !

makaveli29.10.2011 17:06

ne bate Petrolul fara drept de apel!sa moara ciobanu in plm odata ca m am saturat !!!

Alexander29.10.2011 18:00

face cineva deplasarea la ploiesti? Vreau si eu un bilet in galeria Stelei. Mesaj pe privat cine ma poate ajuta

Lays29.10.2011 20:21

cat s-a terminat meciul?

ALEXIS.194729.10.2011 20:21
face cineva deplasarea la ploiesti? Vreau si eu un bilet in galeria Stelei. Mesaj pe privat cine ma poate ajuta

 

Cine crezi ca mai merge , sincer?... Nici macar baietii de la NORD , poate cei din OLD BOYS .

leoSUD29.10.2011 23:56
Cine crezi ca mai merge , sincer?... Nici macar baietii de la NORD , poate cei din OLD BOYS .

esti tu sigur ?

Daniel-Ionut30.10.2011 09:22

Nu conteaza scoru` :finger: lu` Petrolu`

Stryker30.10.2011 10:23

Steaua nu a mai dat gol de 3 meciuri, nu a batut pe nimeni in sezonul actual in deplasare, nu a marcat decat de 2 ori in campionat in deplasare, asta in conditiile in care a jucat cu vreo 3-4 echipe amarate

 

Noroc ca Petrolul sunt slabi, avantajul lor este ca joaca acasa in meciul asta, in rest sunt o echipa de duzina cum din pacate a ajuns si Steaua in acest moment

 

Javrele au batut fara drept de apel(nu e de mirare), Steaua parazitata de Fecali va face un egal

Alexander30.10.2011 11:05
esti tu sigur ?

 

nu ma ajuti cu un bilet?

 

«12310»