FC Petrolul Ploiesti - FC Steaua Bucuresti
Nu se merita sa detaliez mai mult. O echipa de amatori, condusa de amatori, cu jucatori amatori.
FC Petrolul Ploiesti - FC Steaua Bucuresti
Nu se merita sa detaliez mai mult. O echipa de amatori, condusa de amatori, cu jucatori amatori.
FC Petrolul Ploiesti - FC Steaua Bucuresti
Atat si sa lasi, nu merita mai mult rusinea asta de echipa.
Atat si sa lasi, nu merita mai mult rusinea asta de echipa.
Tocmai asta vroiam sa fac ![]()
O echipa de amatori (fals), condusa de amatori, cu jucatori amatori (corect)
Petrolul tocmai a castigat pe terenul Astrei , deci avand in vedere ce am facut noi cu Timisoara sper ca macar sa nu luam bataie iar ![]()
meci bun pt pariuri: 1x are cota 1,95
Cu totii pe stadion!
Dupa National Arena urmeaza OZN Arena. Alt obiectiv turistic de vizionat.
Melteni sunt cate unii!
Sa nu uitati,
Pe Gigi s-aclamati!
Sus pe Maibach!
Cu un noroc chior, echipa branzarului sef va scoate un egal...
haideti in PLOIESTI. AVETI 700 bilete care daca nu vor fi rezervate pana MAINE vor fi puse in vanzare incepand TOT DE MAINE numai ca vor fi puse in vanzare PLOIESTENIILOR.
ba tarane ,tu nu stii ca e perimata asta cu acab,toti taranii se cred ultrasi,doamne cum e Romania,macar daca intrai si spuneai ceva inteligent,tu nu vezi ba ca nu ne agitam pt meci,suna i pe baietii care incurajeaza echipa dar nu cred ca vin pt ca ei nu s la numar nici pt un microbuz
Asa cum sunt ei amatori va fi o alta partida dificila ca toate celalalte [...] meci clar de 1X!
x pauza 1 final. Gol Oprita
x pauza 1 final gol fl . Dumitru
..asa mai merge..
meci bun pt pariuri: 1x are cota 1,95
1.95 zici? Tentant. Macar sa scot niste bani de pe urma amatorilor astora.
Refuz sa mai vorbesc despre o echipa care nu are propriul stadion, nu marcheaza de trei meciuri, la care e indisciplina si joaca haotic. Asta nu e Steaua. Ilie Stan nu e antrenor de Liga 1, jucatorii au fost scapati din mana. Din echipa asta nici cu Mourinho nu mai face nimic.
Despre Petrolul, nu sunt interesat sa vorbesc. Trebuie sa remarc totusi ca Vivi Rachita a reusit sa promoveze in Liga 1 si sa faca o figura frumoasa pana acum.
Fir-ar el al naibii de fotbal!
cine sare cioban moare. hey hey..
oare mai castigam si noi ceva pana la finalul turului..
cine sare cioban moare. hey hey..
oare mai castigam si noi ceva pana la finalul turului..
pentru cine , pentru ce ?
a,da,meciul cu Dinamo - singurul !
ne bate Petrolul fara drept de apel!sa moara ciobanu in plm odata ca m am saturat !!!
face cineva deplasarea la ploiesti? Vreau si eu un bilet in galeria Stelei. Mesaj pe privat cine ma poate ajuta
cat s-a terminat meciul?
face cineva deplasarea la ploiesti? Vreau si eu un bilet in galeria Stelei. Mesaj pe privat cine ma poate ajuta
Cine crezi ca mai merge , sincer?... Nici macar baietii de la NORD , poate cei din OLD BOYS .
Cine crezi ca mai merge , sincer?... Nici macar baietii de la NORD , poate cei din OLD BOYS .
esti tu sigur ?
Nu conteaza scoru`
lu` Petrolu`
Steaua nu a mai dat gol de 3 meciuri, nu a batut pe nimeni in sezonul actual in deplasare, nu a marcat decat de 2 ori in campionat in deplasare, asta in conditiile in care a jucat cu vreo 3-4 echipe amarate
Noroc ca Petrolul sunt slabi, avantajul lor este ca joaca acasa in meciul asta, in rest sunt o echipa de duzina cum din pacate a ajuns si Steaua in acest moment
Javrele au batut fara drept de apel(nu e de mirare), Steaua parazitata de Fecali va face un egal
esti tu sigur ?
nu ma ajuti cu un bilet?