FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petrolul - Steaua 0-3

«18910»
vlad03.11.2011 05:58
"Terminati, ba, cu tricoul ros-albastru ca nu mai e Ceausescu aici! Sa nu va mai aud cu culorile, nu-l mai ascultati pe Ilie! Ilie, lasa-l naibii de tricou ca nu conteaza! Ei trebuie sa castige pentru bani, pentru familia lor! Sa le spui sa castige pentru bani", a replicat Becali.

onlinesport

 

Asta cica le-ar fi spus ciobanul jucatorilor inainte de meciul cu Petrolul. Numai din vorbele astea ar merita sa se duca in invartindu-se. Tricoul si culorile nu conteaza, antrenorul nu conteaza, ci doar banii. Asta ne e sociatatea din pacate.

 

Drept urmare Steaua a reusit 2 goluri inanite ca meciul sa fie intrerupt. Doar cand o crapa Becali mai vedem Steaua libera.

 

Am intrebat mai demult : " Speranta de viata a aromanilor este mare?"

 

 

 

DanStan03.11.2011 08:54
"Terminati, ba, cu tricoul ros-albastru ca nu mai e Ceausescu aici! Sa nu va mai aud cu culorile, nu-l mai ascultati pe Ilie! Ilie, lasa-l naibii de tricou ca nu conteaza! Ei trebuie sa castige pentru bani, pentru familia lor! Sa le spui sa castige pentru bani", a replicat Becali.

onlinesport

 

Asta cica le-ar fi spus ciobanul jucatorilor inainte de meciul cu Petrolul. Numai din vorbele astea ar merita sa se duca in invartindu-se. Tricoul si culorile nu conteaza, antrenorul nu conteaza, ci doar banii. Asta ne e sociatatea din pacate.

 

Ei, v-a zis Jiji ca nu conteaza daca veti sustine sau nu echipa. Jucatorii aia joaca numai pentru bani. Si vor juca pentru bani indiferent daca sunt sustinuti de 50.000 de insi sau nu sunt sustinuti de nimeni. Daca le da Becali bani, s-r putea sa castige (daca pot, normal). Daca nu le da, puteti sa-i "sustineti" cat vreti, tot nu vor castiga.

Liviu: VPM03.11.2011 09:56

dar musty vine la meci ?

zloty03.11.2011 10:13
dar musty vine la meci ?

 

Chiar conteaza daca vine?

Astristul03.11.2011 13:51
Pentru cei care sustineau ca tipul e nou in galerie, sau ca n-ar avea nicio legatura cu petr0lul, poftiti dovada.

 

http://bit.ly/sbpRL6

 

Poza a fost prezentata in aceasta seara la Prahova TV la o claritate mult mai ridicata, si intradevar, vorbim de aceeasi persoana!

 

Se pare ca butonul EDIT nu functioneaza!

 

415156-enache.jpg

chrristian04.11.2011 19:26

pai da mai baieti caini si 'ti' va bucurati cand castiga Steaua!!!!numai nemernici caini spurcati si tigani jegosi!!!huo!!!

 

dicanio10dicanio04.11.2011 21:35

ba...p rostule...e vorba de un om..din cauza ciobanului te bucuri ca a fost lovit galamaz...vaid e mintea ta...

Mie imi pare rau ca nu i-a dat in fata cu pumnul,macar il lasa lat pe fraier jos.Si ce aveti ma cu ala de la petrolul,bravo lui eu m-as fi dus la mache si i-as fii rupt capul.Oricum ii multumesc,macar galamaz nu mai joaca un timp.Orice rau facut Stelei de oricine pe mine ma bucura enorm! :blink:
«18910»