"Terminati, ba, cu tricoul ros-albastru ca nu mai e Ceausescu aici! Sa nu va mai aud cu culorile, nu-l mai ascultati pe Ilie! Ilie, lasa-l naibii de tricou ca nu conteaza! Ei trebuie sa castige pentru bani, pentru familia lor! Sa le spui sa castige pentru bani", a replicat Becali.onlinesport
Asta cica le-ar fi spus ciobanul jucatorilor inainte de meciul cu Petrolul. Numai din vorbele astea ar merita sa se duca in invartindu-se. Tricoul si culorile nu conteaza, antrenorul nu conteaza, ci doar banii. Asta ne e sociatatea din pacate.
Drept urmare Steaua a reusit 2 goluri inanite ca meciul sa fie intrerupt. Doar cand o crapa Becali mai vedem Steaua libera.
Am intrebat mai demult : " Speranta de viata a aromanilor este mare?"
