@ dee
dragotul ala a venit cu un box, a lovit special ca sa-l termine pe Galamaz, este o infractiune cat se poate de grava, poate ca nu trebuie "rastignit", dar trebuie aplicata legea cum trebuie
cazul a fost mediatizat, toata lumea a vazut ce s-a intamplat, urmariile pot fi grave, oricand se pot gasi astfel de nebuni, "mascati" in ultrasi sau spectatori, care sa intre si sa faca un mic ravagiu pe teren, mai ales la ce servicii de paza sunt, macar sa se stie ca cei care comit astfel de gesturi sunt pasibili de pedespe dure ulterior, nu ca pot scapa cu o pedeapsa minima
pana la urma, este vorba de o persoana care loveste o alta persoana, cu un obiect contondent, in zona capului, daca asta s-ar fi intamplat in alt loc cu multi martori si nu pe stadion, atacatorul era foarte probabil condamnat pentru tentativa de omor.
cat despre Behaila, o sa-l loveasca soarta pana la urma(el deja are un soi de boala mintala degenerativa), oricum el si cei ca el sunt mai greu sa fie loviti, au paza adevarata, nu amatori ...