Cand iti elimina 2 jucatori DEGEABA, nu ti se pare furt? Felicit atitudinea celor 2 jucatori ca si-au aparat colegul. Tu ce ai fi facut? L-ai fi scuipat si tu pe Galamaz, nu? Meciul trebuie oprit, si daca nu-l opreste bezmeticul ala de arbitru, echipa n-ar mai trebui sa intre pe teren. Mie nu-mi vine sa cred ca astia au lasat stadionul fara gardurile astea. Pai ala e stadion civilizat? Mai ales cand joaca Steaua acolo? Nici cand a jucat Vointa n-au fost civilizati, daramite cu Steaua!
Degeaba? Ai vazut reluarile TV?
@cypryan da ba ar merita rupt in bataie, trebuie o lectie pentru cei care fac asta ,da nu isi face dreptate fiecare cum vrea dreptate, ca nu e smardoiala de cartier.
Ala trebuie sa suporte consecintele faptelor sale ,la fel si clubul pentru ca nu au asigurat terenul ( nu e posibil sa fuga unu pana la mijlocu terenului si sa loveasca un alt jucator si nimeni sa nu fuga dupa el) .