FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1789101128»
johnny0626.10.2006 14:46

dragutzule, tu stii ce inseamna "cock"??

blindica26.10.2006 15:27

@ dragutzu, haoleu..." the cock of Bucharest", te vedem la Carcotasi cu asta 8) , app. poza aia...Steaua prin minune se califica in optimi si eu zic k ne convine UEFA mai mult,Barca cu mare noroc zic eu o sa treaca de grupa, Chelsea si Werder sunt mai in forma...gata cu Barca, lipseste Eto'o si Ronaldinho s-a plafonat... :P

dragutzu8926.10.2006 18:22

stiu f bien ce inseamna si mi se pare corect :)!

context original: ' We are the pride of all Europe,

The cocks of the North,

We hate the Scousers, the Cockneys of course,

We are United!'

din catecul: 'Pride of all Europe' al echipei Manchester Utd!

acu ce vreti, am adaptat si io! :D traduce-ti si voi sa vedeti k are logik :))

tot cantecul la: http://www.sportnetwork.net/main/s237/st49696.htm

alyyy28.10.2006 09:30

alyyy34

claudiu alexandru05.11.2006 19:49

care vrea sa joace fifa 07 cu Liga I online cu je :lol:

RobYnho06.11.2006 14:01

cu patch'uri pe alt site :lol:

i0nutz8306.11.2006 15:13

@Claudiu Alexandru: Noi nu incurajam folosirea patch-urile, am mai spus-o.

 

Inainte de a posta ceva, incercati sa cititi ceea ce s-a postat anterior..

 

Multumesc!~

COmY07.11.2006 15:36

care joaca fifa si vrea sa ia bataie ca adihno si tores,sa ma contacteze (Dani decand l-am invatat sa dea suturile alea ma rupe in doua)

 

 

ID dogu_91

i0nutz8307.11.2006 21:49

pa-pa comy!

COmY08.11.2006 15:10

lol ce e asta frate decand m-am retras atunci numai pot posta aici??

i0nutz8309.11.2006 09:04

Revizuieste-ti atitudinea si vei putea posta oricand aici, evident, in limitele bunului simt.

Fifa_street12.11.2006 19:21

ID FIFA_STREET07

ady_4steaua12.11.2006 20:46

bey dogule..ce sunt cu arfele astea.." sa va luati batatie ca adinho si torres" ..bey copil de 15 ani nu mai suferi atata ca mare jucator nu esti

GOD12.11.2006 20:47

hahaha cine e asta mah??

 

haide mah cu mine nu joaca nimeni god_life00

alin_jeleu16.11.2006 11:58

amicale 2 din 3... contact alin_jeleu :D

El_nin0_T0rr3s16.11.2006 14:55

cine e interesat....k astia din A vad k s-au saturat sa joace :D....danutz era singuru cu care mai jucam da vad k e f ocupat...dati'mi add si jucam....id meu e : el_nin0_t0rr3s....cu precizarea k "0" este zero....;)

Jo1n716.11.2006 16:52

si mie add..ca astia din camp sunt toba de fifa.. :D

bezmetiqu_alex

ilica25.11.2006 19:53

id:ilie_cezar93

disponibil oricand la amicale :D

GOD26.11.2006 14:50

Hai ma nu joaca nimeni cu mine amical god_life00

mihai141130.11.2006 00:58

tu faci pe adminul sau mi se pare :lol: :lol: ?

GOD30.11.2006 01:04

frate ai ceva cu mine zimi cu ce am gresit ??

i0nutz8330.11.2006 04:39

@GOD: avertisment pentru limbaj necorespunzator.

gabiloves30.11.2006 09:04

id gabiloves

Doryz0r30.11.2006 19:25

doryzd pentru amicale :P

biku00703.12.2006 07:13

biku_hackeru care are chef ...

«1789101128»