dragutzule, tu stii ce inseamna "cock"??
dragutzule, tu stii ce inseamna "cock"??
@ dragutzu, haoleu..." the cock of Bucharest", te vedem la Carcotasi cu asta 8) , app. poza aia...Steaua prin minune se califica in optimi si eu zic k ne convine UEFA mai mult,Barca cu mare noroc zic eu o sa treaca de grupa, Chelsea si Werder sunt mai in forma...gata cu Barca, lipseste Eto'o si Ronaldinho s-a plafonat... ![]()
stiu f bien ce inseamna si mi se pare corect
!
context original: ' We are the pride of all Europe,
The cocks of the North,
We hate the Scousers, the Cockneys of course,
We are United!'
din catecul: 'Pride of all Europe' al echipei Manchester Utd!
acu ce vreti, am adaptat si io!
traduce-ti si voi sa vedeti k are logik ![]()
tot cantecul la: http://www.sportnetwork.net/main/s237/st49696.htm
alyyy34
care vrea sa joace fifa 07 cu Liga I online cu je :lol:
cu patch'uri pe alt site :lol:
@Claudiu Alexandru: Noi nu incurajam folosirea patch-urile, am mai spus-o.
Inainte de a posta ceva, incercati sa cititi ceea ce s-a postat anterior..
Multumesc!~
care joaca fifa si vrea sa ia bataie ca adihno si tores,sa ma contacteze (Dani decand l-am invatat sa dea suturile alea ma rupe in doua)
ID dogu_91
pa-pa comy!
lol ce e asta frate decand m-am retras atunci numai pot posta aici??
Revizuieste-ti atitudinea si vei putea posta oricand aici, evident, in limitele bunului simt.
ID FIFA_STREET07
bey dogule..ce sunt cu arfele astea.." sa va luati batatie ca adinho si torres" ..bey copil de 15 ani nu mai suferi atata ca mare jucator nu esti
hahaha cine e asta mah??
haide mah cu mine nu joaca nimeni god_life00
amicale 2 din 3... contact alin_jeleu ![]()
cine e interesat....k astia din A vad k s-au saturat sa joace
....danutz era singuru cu care mai jucam da vad k e f ocupat...dati'mi add si jucam....id meu e : el_nin0_t0rr3s....cu precizarea k "0" este zero....![]()
si mie add..ca astia din camp sunt toba de fifa.. ![]()
bezmetiqu_alex
id:ilie_cezar93
disponibil oricand la amicale ![]()
Hai ma nu joaca nimeni cu mine amical god_life00
tu faci pe adminul sau mi se pare :lol: :lol: ?
frate ai ceva cu mine zimi cu ce am gresit ??
@GOD: avertisment pentru limbaj necorespunzator.
id gabiloves
doryzd pentru amicale ![]()
biku_hackeru care are chef ...