dechid acest topic nou cu jocuri amicale care cine ar vrea sa le dispute. ![]()
bagati-va ID-urile de yahoo si bafta ![]()
dechid acest topic nou cu jocuri amicale care cine ar vrea sa le dispute. ![]()
bagati-va ID-urile de yahoo si bafta ![]()
sunt disponibil pt amicale. ma gasesti pe mess la acelasi id!!
vreau sa ma inscriu , cum fac?
baga-ti numa ID de yahoo aici si o sa te caute cei care vor sa dispute jocurile amicale ![]()
e cineva amator sa joace niste meciuri?
ma simt in forma
glumesc...
m-am saturat de jucat cu calc.
cand aveti chef de un meci pe viata si pe moarte intrati pe ro_ovidiu_82
am mai jucat in 2 campionate....unu l-am castigat....iar al doilea m-am oprit in semifinale... :cry: oricum...a mai treecut timp de atunci..si miam schimbat tactica...stilu de joc...depinde si de ziua pe care o prind...dak am chef...rup tot cu Ronaldinho si eto`o ![]()
momentan nu am net...sunt la un tovaras...dar idul meu e dtp_ady si....ma gasitzi pe mess...salz
ooo ...kiar asta voiam
.
Nu prea am cu cine juca fifa si cum pe net se joaca cel mai bine cine doreste sa imi dea un add.
Id'u meu e >>> nearly_fifa_maniac
(bineinteles ca pe yahoo)
Sunt de acord sa joc amicale cu oricine doreste!!! Sunt ff bun la fifa 06 am in palmares 5 titluri si cine doreste juca ma poate gasi pe id de mess KAKA_Dorel_2006 sau e***@***
va multumesc!!!
Vreau si eu sa jooc plz.. joc f bine !
power_steaua_6 ... :twisted:
da acum nu ma mai pot inscrie in campionat? :evil: dak nu macar amicale id: campioanatarii_steaua2006
am si eu o intrebare ne trebuie fifa original ca sa jucam pe net? sau merge si fara
Nu, nu trebuie fifa original pentru a juca pe direct IP.
Da, trebuie fifa original pentru a juca pe serverele EA.
id mess: comancristy
Am chef de un amical k ma plictisesc de mor
id andrey_gogo
Id-ul meu de mess.. e blind1ro mail-ul : b***@*** Va astept pt amicale la fifa 06..fara patch-uri :twisted:
id`u meu e : radu_trufyn
acuma...care vrea sa joake cu mine ?![]()
am si yo chef de nishte amicale:id=luc1anz disponibil oricand
care are chef de amikale ...sa-mi dea un buzz pe mess... ID-ul meu e : XULESCUSUS
sa se consemneze ca DIN NOU l-am batut pe danutz12345....si i-am luat si berea =)) :lol: :lol: :lol: :lol:
care e cel mai bun jucator de fifa de aici ? :evil: :twisted:
astept un PM ...sa facem un amical...
am si io chef de amicale!! id meu e pariuriromania!
park trebuia sa pui ID-ul
ionut_hp_steaua
care vrea sa se bage la un amical cu mine id de mess un_baiat_skumpik
care vrea amicale contactati-ma pe ID meu de mess >>> valius_the_greatest