FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«12328»
stelistu9922.03.2006 01:43

dechid acest topic nou cu jocuri amicale care cine ar vrea sa le dispute. :D

 

bagati-va ID-urile de yahoo si bafta :)

chips_ct22.03.2006 08:44

sunt disponibil pt amicale. ma gasesti pe mess la acelasi id!!

Caloyc22.03.2006 18:33

vreau sa ma inscriu , cum fac?

stelistu9922.03.2006 19:30

baga-ti numa ID de yahoo aici si o sa te caute cei care vor sa dispute jocurile amicale :)

owydyu24.03.2006 17:50

e cineva amator sa joace niste meciuri?

ma simt in forma :D glumesc...

m-am saturat de jucat cu calc.

cand aveti chef de un meci pe viata si pe moarte intrati pe ro_ovidiu_82

DTP-Ludacris31.03.2006 17:11

am mai jucat in 2 campionate....unu l-am castigat....iar al doilea m-am oprit in semifinale... :cry: oricum...a mai treecut timp de atunci..si miam schimbat tactica...stilu de joc...depinde si de ziua pe care o prind...dak am chef...rup tot cu Ronaldinho si eto`o :P

 

momentan nu am net...sunt la un tovaras...dar idul meu e dtp_ady si....ma gasitzi pe mess...salz

Bogdan_STRG01.04.2006 17:59

ooo ...kiar asta voiam :D.

Nu prea am cu cine juca fifa si cum pe net se joaca cel mai bine cine doreste sa imi dea un add.

 

Id'u meu e >>> nearly_fifa_maniac

(bineinteles ca pe yahoo)

kaka02.04.2006 06:45

Sunt de acord sa joc amicale cu oricine doreste!!! Sunt ff bun la fifa 06 am in palmares 5 titluri si cine doreste juca ma poate gasi pe id de mess KAKA_Dorel_2006 sau e***@***

va multumesc!!!

andrei9003.04.2006 18:48

Vreau si eu sa jooc plz.. joc f bine !

PoWeR10.04.2006 17:37

power_steaua_6 ... :twisted:

danutz-yo11.04.2006 13:08

da acum nu ma mai pot inscrie in campionat? :evil: dak nu macar amicale id: campioanatarii_steaua2006

winner_00712.04.2006 16:56

am si eu o intrebare ne trebuie fifa original ca sa jucam pe net? sau merge si fara

i0nutz8312.04.2006 21:04

Nu, nu trebuie fifa original pentru a juca pe direct IP.

Da, trebuie fifa original pentru a juca pe serverele EA.

carlos1313.04.2006 18:23

id mess: comancristy

Prodigy_andrey18.04.2006 11:21

Am chef de un amical k ma plictisesc de mor :( id andrey_gogo

blindica22.04.2006 09:08

Id-ul meu de mess.. e blind1ro mail-ul : b***@*** Va astept pt amicale la fifa 06..fara patch-uri :twisted:

goliat24.04.2006 20:30

id`u meu e : radu_trufyn

acuma...care vrea sa joake cu mine ?:D

luc1anz28.04.2006 19:32

am si yo chef de nishte amicale:id=luc1anz disponibil oricand

thekicker02.05.2006 15:09

care are chef de amikale ...sa-mi dea un buzz pe mess... ID-ul meu e : XULESCUSUS

mihai141104.05.2006 15:15

sa se consemneze ca DIN NOU l-am batut pe danutz12345....si i-am luat si berea =)) :lol: :lol: :lol: :lol:

DTP-Ludacris08.05.2006 20:40

care e cel mai bun jucator de fifa de aici ? :evil: :twisted:

 

astept un PM ...sa facem un amical...

lordandrey0010.05.2006 10:41

am si io chef de amicale!! id meu e pariuriromania!

Ionut_stelistu14.05.2006 09:37

park trebuia sa pui ID-ul

 

ionut_hp_steaua

radooku_steaua17.05.2006 18:50

care vrea sa se bage la un amical cu mine id de mess un_baiat_skumpik

Valius14.06.2006 06:34

care vrea amicale contactati-ma pe ID meu de mess >>> valius_the_greatest

«12328»