Dac mai vreti sa mai jucati amicale si nu mai aveti cu cine ma gasiti la andrei_marius06(id)
Dac mai vreti sa mai jucati amicale si nu mai aveti cu cine ma gasiti la andrei_marius06(id)
cum ma pot inscrie ? pt amicale id mess : alex_lupu88
fratilor cum numai pe mine ma gasiti pt amicale ?
pana acuma mi-au intrat pe mess vreo 25 sa jucam meciuri dar 90% din ei nu stiu ce e aia IP rootabil...mai lasati-ma in pace si sa jucati si cu altii amicale nu doar cu mine...nu pot tot timpul sa stau la calc...si acum ca e vacanta ma distrez si eu :lol: nu prea o sa stau acasa...puteti juca cu kamaciuki ca el e un jucator f bun :lol: :lol: :lol: :lol:
cat dureaza un "sezon"
o luna????
Un sezon inseamna 30 de etape. O etapa se disputa intr-un interval, in medie, de 48 de ore. Calculeaza si tu..
Dat fiind faptul k ionutz a fost de acord m-am hotarat sa fac eu mini-turneul ![]()
"Triunghilar"(hexagonal)
Jucatori
1.mihai1411
2.huricane_msg
3.andrey_gogo
4.power_steaua_6
5.costy_a1
6.marinescu_dani2005
Dak suntetzi de acord :wink: se joaca fiecare cu fiecare !! :lol: ...... turneu de pregatire pt Diviza A
Tur :
mihai1411 - huricane_msg = 0-3
andrey_gogo - power_steaua_6 = 7-3
costy_a1 - marinescu_dani2005 = 0-2
Etapa II
andrey_gogo - mihai1411 = 5-3
huricane_msg - costy_a1 = 2-0
power_steaua_6 - marinescu_dani2005 = 2-3
Etapa III
andrey_gogo - costy_a1 = 3-3
huricane_msg - marinescu_dani2005 = 5-0
mihai1411 - power_steaua_6 = 4-2
Etapa IV
mihai1411 - marinescu_dani2005 = 2-4
andrey_gogo - huricane_msg = 2-1
power_steaua_6 - costy_a1 = 5-3
Etapa V
marinescu_dani2005 - andrey_gogo = 0-5
power_steaua_6 - huricane_msg = 4-4
costy_a1 - mihai1411 = 4-3
Dupa ce se joaca meciurile din tur voi posta si returul ![]()
Retur :
mihai1411 - huricane_msg = 0-3
andrey_gogo - power_steaua_6 = 1-4
costy_a1 - marinescu_dani2005 = 1-2
Etapa VII
andrey_gogo - mihai1411 = 2-1
huricane_msg - costy_a1 = 0-2
power_steaua_6 - marinescu_dani2005 = 4-5
Etapa VIII
andrey_gogo - costy_a1 = 6-3
huricane_msg - marinescu_dani2005 = 2-1
mihai1411 - power_steaua_6 = 4-4
Etapa IX
mihai1411 - marinescu_dani2005 = 0-0
andrey_gogo - huricane_msg = 5-2
power_steaua_6 - costy_a1 =
Etapa X
marinescu_dani2005 - andrey_gogo = 1-6
power_steaua_6 - huricane_msg = 4-5
costy_a1 - mihai1411 = 2-2
Clasament final "Triunghiular"
loc nume J V E I golaveraj puncte
1 Andrey_gogo 10 8 1 1 39-21 25
2 Hurricane 10 6 0 4 26-17 18
3 Marinescu 10 5 1 4 18-28 16
4 Power 9 3 1 2 31-32 10
5 Costy 9 2 2 5 19-23 7
6 Mihai1411 10 1 3 6 20-29 6
***Restanta
fa tur retur ca pana incepe a ne plictisim ![]()
andrey_gogo - mihai1411 5-3 super meci,am avut 1 bara si 2 ocazii singur cu portarul dar din cauza lagului nu apucam sa trag
....gg Andrei
bine ca nu e oficial ![]()
ms frate .. Zoooper meci , chiar si comentatoru o zis la un momendat in k ii un meci minunat ( in engleza nush cum se scrieandrey_gogo - mihai1411 5-3 super meci,am avut 1 bara si 2 ocazii singur cu portarul dar din cauza lagului nu apucam sa trag....gg Andrei
bine ca nu e oficial
![]()
marinescu_dani-mihai1411 4-2...imi fac deja griji pt a :lol:
andrey_gogo 3-3 costy_a1 Din nou un meci frumos
gg costy
costy_a1 - mihai1411 4-3 hegemonia continua :lol: :lol: :lol: :lol:
andrey_gogo 5-0 marinescu_dani2005 Meci incredibil facut de Je
toate mi-au intrat
SPRE A
mihai1411 - huricame_msg = 0-3,ca nu joc cu terminati
bai ... deci e hurricane_msg ... care nu mai stie sa scrie? ... Mihaita bine ca ai pierdut la masa verde ca ai fi luat mai multe pe bune
se poate tarane ....esti mai bun,de aia esti pe 2 :wink:
NU va mai certatzi mah !! k eu is mai bun =)) glumeam ....... acuma la bun ce avetzi ??se poate tarane ....esti mai bun,de aia esti pe 2 :wink:
Huricame_msg 1-2 andrey_gogo HEHEH
Deci zicet-tzi voi cine trebuia sa castige divizia B ??
huricane_msg - marinescu_dani2005 = 5 - 0 ... bai c boala am p astia care se tot dau mari ... Mihaita stai linistit panaramo ![]()
andrey_gogo 7-3 power_steaua_6 Hehe
Huricame ce ai frate ?? nu mai fii nervos ![]()
huricane_msg - marinescu_dani2005 = 5 - 0 ... bai c boala am p astia care se tot dau mari ... Mihaita stai linistit panaramo![]()
ai mancat o cratima :wink: pe langa faptul ca esti un idiot ,mai esti si analfabet,ai chiulit la ora de romana sa mergi cu vaca :roll: ?
eu incetam de mult,dar vad ca ionut se face ca nu vede....omul injura pe altii ca il bat la fifa si tot el comenteaza ratonul
power-Mihai 2-4
power_steaua_6-marinescu_dani2005=2-3
am postat ca prostu la divizia B
am vazutpower_steaua_6-marinescu_dani2005=2-3am postat ca prostu la divizia B
bai Mihaita handicapatule...c cratima am mancat bai tembelule...io n-am vrut sa te bag in seama dar vad ca nu te mai opresti cu insultele...debil mintal c esti 8O ... ![]()