FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«123428»
ultras_andrei_i22.06.2006 13:50

Dac mai vreti sa mai jucati amicale si nu mai aveti cu cine ma gasiti la andrei_marius06(id)

Fireball24.06.2006 18:53

cum ma pot inscrie ? pt amicale id mess : alex_lupu88

Ionut_stelistu25.06.2006 06:21

fratilor cum numai pe mine ma gasiti pt amicale ?

pana acuma mi-au intrat pe mess vreo 25 sa jucam meciuri dar 90% din ei nu stiu ce e aia IP rootabil...mai lasati-ma in pace si sa jucati si cu altii amicale nu doar cu mine...nu pot tot timpul sa stau la calc...si acum ca e vacanta ma distrez si eu :lol: nu prea o sa stau acasa...puteti juca cu kamaciuki ca el e un jucator f bun :lol: :lol: :lol: :lol:

cristy200601.07.2006 19:54

cat dureaza un "sezon"

o luna????

i0nutz8302.07.2006 11:16

Un sezon inseamna 30 de etape. O etapa se disputa intr-un interval, in medie, de 48 de ore. Calculeaza si tu..

Prodigy_andrey02.07.2006 11:40

Dat fiind faptul k ionutz a fost de acord m-am hotarat sa fac eu mini-turneul :D

 

"Triunghilar"(hexagonal)

 

Jucatori

1.mihai1411

2.huricane_msg

3.andrey_gogo

4.power_steaua_6

5.costy_a1

6.marinescu_dani2005

 

Dak suntetzi de acord :wink: se joaca fiecare cu fiecare !! :lol: ...... turneu de pregatire pt Diviza A

 

Tur :

 

mihai1411 - huricane_msg = 0-3

andrey_gogo - power_steaua_6 = 7-3

costy_a1 - marinescu_dani2005 = 0-2

 

Etapa II

 

andrey_gogo - mihai1411 = 5-3

huricane_msg - costy_a1 = 2-0

power_steaua_6 - marinescu_dani2005 = 2-3

 

Etapa III

 

andrey_gogo - costy_a1 = 3-3

huricane_msg - marinescu_dani2005 = 5-0

mihai1411 - power_steaua_6 = 4-2

 

Etapa IV

 

mihai1411 - marinescu_dani2005 = 2-4

andrey_gogo - huricane_msg = 2-1

power_steaua_6 - costy_a1 = 5-3

 

Etapa V

 

marinescu_dani2005 - andrey_gogo = 0-5

power_steaua_6 - huricane_msg = 4-4

costy_a1 - mihai1411 = 4-3

 

Dupa ce se joaca meciurile din tur voi posta si returul ;)

 

Retur :

 

mihai1411 - huricane_msg = 0-3

andrey_gogo - power_steaua_6 = 1-4

costy_a1 - marinescu_dani2005 = 1-2

 

Etapa VII

 

andrey_gogo - mihai1411 = 2-1

huricane_msg - costy_a1 = 0-2

power_steaua_6 - marinescu_dani2005 = 4-5

 

Etapa VIII

 

andrey_gogo - costy_a1 = 6-3

huricane_msg - marinescu_dani2005 = 2-1

mihai1411 - power_steaua_6 = 4-4

 

Etapa IX

 

mihai1411 - marinescu_dani2005 = 0-0

andrey_gogo - huricane_msg = 5-2

power_steaua_6 - costy_a1 =

 

Etapa X

 

marinescu_dani2005 - andrey_gogo = 1-6

power_steaua_6 - huricane_msg = 4-5

costy_a1 - mihai1411 = 2-2

 

Clasament final "Triunghiular"

 

loc nume J V E I golaveraj puncte

1 Andrey_gogo 10 8 1 1 39-21 25

2 Hurricane 10 6 0 4 26-17 18

3 Marinescu 10 5 1 4 18-28 16

4 Power 9 3 1 2 31-32 10

5 Costy 9 2 2 5 19-23 7

6 Mihai1411 10 1 3 6 20-29 6

 

***Restanta

mihai141102.07.2006 12:03

fa tur retur ca pana incepe a ne plictisim :P

mihai141102.07.2006 12:25

andrey_gogo - mihai1411 5-3 super meci,am avut 1 bara si 2 ocazii singur cu portarul dar din cauza lagului nu apucam sa trag :))....gg Andrei :D bine ca nu e oficial :P

Prodigy_andrey02.07.2006 12:28
andrey_gogo - mihai1411 5-3 super meci,am avut 1 bara si 2 ocazii singur cu portarul dar din cauza lagului nu apucam sa trag :))....gg Andrei  :D   bine ca nu e oficial :P
ms frate .. Zoooper meci , chiar si comentatoru o zis la un momendat in k ii un meci minunat ( in engleza nush cum se scrie :oops: ) conexiunea o fost un pic cam nashpa da in rest totul fain ! gg Mihai
mihai141102.07.2006 12:50

marinescu_dani-mihai1411 4-2...imi fac deja griji pt a :lol:

Prodigy_andrey02.07.2006 13:53

andrey_gogo 3-3 costy_a1 Din nou un meci frumos :) gg costy

mihai141102.07.2006 14:19

costy_a1 - mihai1411 4-3 hegemonia continua :lol: :lol: :lol: :lol:

Prodigy_andrey02.07.2006 14:20

andrey_gogo 5-0 marinescu_dani2005 Meci incredibil facut de Je :D toate mi-au intrat :) SPRE A

mihai141102.07.2006 14:20

mihai1411 - huricame_msg = 0-3,ca nu joc cu terminati

hurricane_msg02.07.2006 16:01

bai ... deci e hurricane_msg ... care nu mai stie sa scrie? ... Mihaita bine ca ai pierdut la masa verde ca ai fi luat mai multe pe bune

mihai141102.07.2006 16:02

se poate tarane ....esti mai bun,de aia esti pe 2 :wink:

Prodigy_andrey02.07.2006 16:04
se poate tarane ....esti mai bun,de aia esti pe 2  :wink:
NU va mai certatzi mah !! k eu is mai bun =)) glumeam ....... acuma la bun ce avetzi ??
Prodigy_andrey02.07.2006 16:29

Huricame_msg 1-2 andrey_gogo HEHEH :) Deci zicet-tzi voi cine trebuia sa castige divizia B ??

hurricane_msg02.07.2006 17:02

huricane_msg - marinescu_dani2005 = 5 - 0 ... bai c boala am p astia care se tot dau mari ... Mihaita stai linistit panaramo :D

Prodigy_andrey02.07.2006 21:05

andrey_gogo 7-3 power_steaua_6 Hehe :P Huricame ce ai frate ?? nu mai fii nervos ;)

mihai141102.07.2006 21:12
huricane_msg - marinescu_dani2005 = 5 - 0 ... bai c boala am p astia care se tot dau mari ... Mihaita stai linistit panaramo  :D

ai mancat o cratima :wink: pe langa faptul ca esti un idiot ,mai esti si analfabet,ai chiulit la ora de romana sa mergi cu vaca :roll: ?

 

eu incetam de mult,dar vad ca ionut se face ca nu vede....omul injura pe altii ca il bat la fifa si tot el comenteaza ratonul

mihai141102.07.2006 22:09

power-Mihai 2-4

Dani200503.07.2006 07:19

power_steaua_6-marinescu_dani2005=2-3

am postat ca prostu la divizia B

Prodigy_andrey03.07.2006 08:32
power_steaua_6-marinescu_dani2005=2-3

am postat ca prostu la divizia B

am vazut :) oricum trecusem scoru ;)
hurricane_msg03.07.2006 13:05

bai Mihaita handicapatule...c cratima am mancat bai tembelule...io n-am vrut sa te bag in seama dar vad ca nu te mai opresti cu insultele...debil mintal c esti 8O ... :D

«123428»