Mai bine Noroc decat d'aia ..
Mai bine Noroc decat d'aia ..
Clasament la finalul turului !
1 Andrey_gogo 4 1 0 22-10 13
2 Hurricane 3 1 1 15-5 10
3 Marinescu 3 0 2 9-15 9
4 Power 2 0 3 15-17 6
5 Costy 1 1 3 11-13 4
6 Mihai1411 1 0 4 13-18 3
LOL... Mihai lider ! ! go, go !![]()
eu v-am lasat baietzi, ne vedem peste cel putzin o saptamna :-> .. see`ya !!!
jucam 4-1-2-1-2 si de aia mi-am furat-o
experimentam alta asezare decat aia cu 1 atacant care o joc eu
andrey_gogo 5-2 hurricane_msg :lol: e de bine ![]()
costy_a1-hurricane_msg 2-0
Yahoo messenger: adam_corny
amicale la world class, care e curios...
Clasament final "Triunghiular"
loc nume J V E I golaveraj puncte
1 Andrey_gogo 10 8 1 1 39-21 25
2 Hurricane 10 6 0 4 26-17 18
3 Marinescu 10 5 1 4 18-28 16
4 Power 9 3 1 2 31-32 10
5 Costy 9 2 2 5 19-23 7
6 Mihai1411 10 1 3 6 20-29 6
***Restanta
!!! Castigator
I'm back...sunt disponibil pt amicale
care se baga sa mai facem un mini turneu de pregatire?
de data asta sa fie gen Cupa UEFA
,si cei din a daca vor sa posteze sau sa imi zica pe messenger
Da Mihai yo ma bagcare se baga sa mai facem un mini turneu de pregatire?
de data asta sa fie gen Cupa UEFA
,si cei din a daca vor sa posteze sau sa imi zica pe messenger
Mini CUPA
Grupa I
1 andrey_gogo
2 andrei_marius06
3 marinescu_dani2005
4 ianculescustefan
5 danutz12345
Grupa II
1 mihai1411
2 alex_filip2003
3 i0nutz83
4 ady_adinho
5 costy_a1
***Se joaca fiecare cu fiecare si primele 2 clasate din fiecare grupa merg in semifinale ![]()
Semifinale
S1:Loc I grupa I vs Loc II grupa II
S2:Loc II grupa I vs Loc I grupa II
Finale
Finala mica
pierzatoare S1 vs pierzatoare S2
FINALA
Castigatoare S1 vs Castigatoare S2
ve-ti fi pusi in grupe in fuctie de ordinea in care va inscrieti
Ma inscriu singur, done
.
Sunt disponibil pentru amicale. Cine vrea sa joce cu mine ma paote gasi pe mess la id: ianculescustefan.
da de ce numai id-ul lui ionutz este ingrosat?? :cry: :lol:
El si l-o ingrosat !! ii dilauda de ce numai id-ul lui ionutz este ingrosat?? :cry: :lol:
Vreau si eu sa ma inscriu la mini cupa!!!
ady_adinho.. sa vedem ce iese
se incrie si campionul danutz12345:D
si costy_a1 daca mai e loc
gata cu danutz si costy s-au incheiat inscrierile
postez toate etapele si jucati cand vreti si le postati MARTI SEARA (24;00)
GRUPA 1
andrey_gogo--andrei_marius06 3-2
andrey_gogo--marinescu_dani2005 2-2
andrey_gogo--ianculescustefan 2-1
andrey_gogo--danutz12345
andrei_marius06--marinescu_dani2005 1-0
andrei_marius06--ianculescustefan 4-1
andrei_marius06-- danutz12345
marinescu_dani2005--ianculescustefan 3-2
marinescu_dani2005--danutz12345
danutz12345--ianculescustefan
GRUPA 2
mihai1411--alex_filip2003 1-3
mihai1411--i0nutz83 1-2
mihai1411--ady_adinho4-0
mihai1411--costy_a1 2-6
alex_filip2003--i0nutz83 6-2
alex_filip2003--ady_adinho 4-3
alex_filip2003--costy_a1 4-3
i0nutz83--ady_adinho
i0nutz83--costy_a1 4-7
costy_a1--ady_adinho 3-0
si echipe... alegem ce vrem??