FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«12345628»
i0nutz8307.07.2006 08:36

Mai bine Noroc decat d'aia ..

Prodigy_andrey07.07.2006 11:09

Clasament la finalul turului !

 

 

1 Andrey_gogo 4 1 0 22-10 13

2 Hurricane 3 1 1 15-5 10

3 Marinescu 3 0 2 9-15 9

4 Power 2 0 3 15-17 6

5 Costy 1 1 3 11-13 4

6 Mihai1411 1 0 4 13-18 3

i0nutz8307.07.2006 11:59

LOL... Mihai lider ! ! go, go !;)

PoWeR07.07.2006 14:16

eu v-am lasat baietzi, ne vedem peste cel putzin o saptamna :-> .. see`ya !!!

mihai141107.07.2006 15:24

jucam 4-1-2-1-2 si de aia mi-am furat-o :oops: experimentam alta asezare decat aia cu 1 atacant care o joc eu

Prodigy_andrey08.07.2006 13:04

andrey_gogo 5-2 hurricane_msg :lol: e de bine :)

costy_a08.07.2006 13:32

costy_a1-hurricane_msg 2-0

sammy_boy08.07.2006 14:26

Yahoo messenger: adam_corny

amicale la world class, care e curios...

Prodigy_andrey08.07.2006 14:45

Clasament final "Triunghiular"

 

loc nume J V E I golaveraj puncte

1 Andrey_gogo 10 8 1 1 39-21 25

2 Hurricane 10 6 0 4 26-17 18

3 Marinescu 10 5 1 4 18-28 16

4 Power 9 3 1 2 31-32 10

5 Costy 9 2 2 5 19-23 7

6 Mihai1411 10 1 3 6 20-29 6

 

***Restanta

!!! Castigator

Ionut_stelistu12.07.2006 14:24

I'm back...sunt disponibil pt amicale

mihai141113.07.2006 07:18

care se baga sa mai facem un mini turneu de pregatire?

 

de data asta sa fie gen Cupa UEFA :P,si cei din a daca vor sa posteze sau sa imi zica pe messenger

Prodigy_andrey13.07.2006 07:23
care se baga sa mai facem un mini turneu de pregatire?

 

de data asta sa fie gen Cupa UEFA :P,si cei din a daca vor sa posteze sau sa imi zica pe messenger

Da Mihai yo ma bag :) hai si voi restu k ne plictisim pana incepe campionatu ;) ... pana maine zicetzi care vretzi sa jucatzi ;) si facem cupa :D
Prodigy_andrey13.07.2006 08:08

Mini CUPA

 

Grupa I

 

 

1 andrey_gogo

2 andrei_marius06

3 marinescu_dani2005

4 ianculescustefan

5 danutz12345

 

Grupa II

 

 

1 mihai1411

2 alex_filip2003

3 i0nutz83

4 ady_adinho

5 costy_a1

 

***Se joaca fiecare cu fiecare si primele 2 clasate din fiecare grupa merg in semifinale ;)

Semifinale

 

S1:Loc I grupa I vs Loc II grupa II

S2:Loc II grupa I vs Loc I grupa II

 

Finale

 

Finala mica

pierzatoare S1 vs pierzatoare S2

 

FINALA

 

Castigatoare S1 vs Castigatoare S2

mihai141113.07.2006 08:16

ve-ti fi pusi in grupe in fuctie de ordinea in care va inscrieti

i0nutz8313.07.2006 11:51

Ma inscriu singur, done ;).

StefanIanculescu13.07.2006 11:58

Sunt disponibil pentru amicale. Cine vrea sa joce cu mine ma paote gasi pe mess la id: ianculescustefan.

johnny0613.07.2006 12:00

da de ce numai id-ul lui ionutz este ingrosat?? :cry: :lol:

Prodigy_andrey13.07.2006 12:00
da de ce numai id-ul lui ionutz este ingrosat??  :cry:  :lol:
El si l-o ingrosat !! ii dilau :P
StefanIanculescu13.07.2006 12:01

Vreau si eu sa ma inscriu la mini cupa!!!

ady_4steaua13.07.2006 12:11

ady_adinho.. sa vedem ce iese

dani@steaua4ever13.07.2006 12:48

se incrie si campionul danutz12345:D

costy_a13.07.2006 12:51

si costy_a1 daca mai e loc

mihai141113.07.2006 12:52

gata cu danutz si costy s-au incheiat inscrierile

mihai141113.07.2006 13:03

postez toate etapele si jucati cand vreti si le postati MARTI SEARA (24;00)

 

GRUPA 1

 

andrey_gogo--andrei_marius06 3-2

andrey_gogo--marinescu_dani2005 2-2

andrey_gogo--ianculescustefan 2-1

andrey_gogo--danutz12345

andrei_marius06--marinescu_dani2005 1-0

andrei_marius06--ianculescustefan 4-1

andrei_marius06-- danutz12345

marinescu_dani2005--ianculescustefan 3-2

marinescu_dani2005--danutz12345

danutz12345--ianculescustefan

 

 

GRUPA 2

 

mihai1411--alex_filip2003 1-3

mihai1411--i0nutz83 1-2

mihai1411--ady_adinho4-0

mihai1411--costy_a1 2-6

alex_filip2003--i0nutz83 6-2

alex_filip2003--ady_adinho 4-3

alex_filip2003--costy_a1 4-3

i0nutz83--ady_adinho

i0nutz83--costy_a1 4-7

costy_a1--ady_adinho 3-0

johnny0613.07.2006 13:18

si echipe... alegem ce vrem??

«12345628»