FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«14567828»
Dani200514.07.2006 16:15

andrey_gogo-marinescu_dani2005=2-1

mihai141114.07.2006 20:34

mihai1411--costy_a1 (retur) 4-2

johnny0614.07.2006 21:06

alex_filip2003 5-4 mihai1411 (retur)... meci frumos cu multe goluri si cu rasturnari spectaculoase de scor etc etc... :D

mihai141114.07.2006 21:08

dap tare meciul,ai uitat sa zici si cu cateva ratari :P

Prodigy_andrey15.07.2006 09:11

andrey_gogo 5-2 ianculescustefan Mai greu de cat m-am asteptat

mihai141115.07.2006 09:33

Mihai-adinho 4-0 ( tur)

 

Mihai-adinho 2-3 (retur) :cry:

johnny0615.07.2006 10:56

alex_filip2003 4-3 ady_adinho (tur)

alex_filip2003 3-4 ady_adinho (retur)*

 

* am avut 3-0 si nu-mi pot explica cum am putut pierde :x :x :x

mihai141115.07.2006 11:01

n-ai mai avut bulanul de alta-data :P

johnny0615.07.2006 14:14

:cry: :cry: :cry: da las k ma razbun pe ceilalti :P:P:P

ultras_andrei_i15.07.2006 18:12

andrei_marius06-ianculescustefan=4-1(tur)

andrei_marius06-ianculescustefan=2-1(retur)cam greu,am avut ghinion

PoWeR16.07.2006 20:12

M-am intors si eu de la mare oameni buni ... :-> asa ca disponibil again si gata de jjoaca :P

StefanIanculescu16.07.2006 21:22

Care stiti id-ul lu danutz12345 ca are meci cu mine si nu il gasesc pe nicaieri pe forum :?:

i0nutz8317.07.2006 07:21

id-ul lui danutz12345? LOL..

StefanIanculescu17.07.2006 07:36

Imi ce scuze pentru greseala facuta. Totusi stie cineva ce e cu el, ca eu il am si in lista mea dar uitasem.

i0nutz8317.07.2006 07:38

Sta mai mult pe invisible..

mihai141117.07.2006 09:15

a fost plecat la tara sa adune cucuruzu :lol: :lol: :lol: :lol: aseara a venit :D

mihai141117.07.2006 13:04

ionut-Mihai 1-0

i0nutz8317.07.2006 19:07

i0nutz83 - mihai1411 1-0.

 

 

Multe faulturi pe final.. Dar importanta e victoria :P

DannY_118.07.2006 12:58

Ce ziceti de un amical cu mine?

Sunt f.bun la 06,nu am rival

id meu este Danny1ok.

i0nutz8318.07.2006 13:01

Sa moara toti dusmanii, nu? ;)

PoWeR21.07.2006 08:06

ba, da voi ce echipe preferati :D ?

johnny0621.07.2006 08:08

ac Milan real sau man utd :D

PoWeR21.07.2006 08:10

dc 8O ?

Prodigy_andrey21.07.2006 08:15

sa nu-mi luatzi Manchester k va rup :D

Vieri_30.07.2006 09:11

luati id si jukm..........victor_cs2005 :D 8)

«14567828»