andrey_gogo-marinescu_dani2005=2-1
andrey_gogo-marinescu_dani2005=2-1
mihai1411--costy_a1 (retur) 4-2
alex_filip2003 5-4 mihai1411 (retur)... meci frumos cu multe goluri si cu rasturnari spectaculoase de scor etc etc... ![]()
dap tare meciul,ai uitat sa zici si cu cateva ratari ![]()
andrey_gogo 5-2 ianculescustefan Mai greu de cat m-am asteptat
Mihai-adinho 4-0 ( tur)
Mihai-adinho 2-3 (retur) :cry:
alex_filip2003 4-3 ady_adinho (tur)
alex_filip2003 3-4 ady_adinho (retur)*
* am avut 3-0 si nu-mi pot explica cum am putut pierde :x :x :x
n-ai mai avut bulanul de alta-data ![]()
:cry: :cry: :cry: da las k ma razbun pe ceilalti ![]()
![]()
![]()
andrei_marius06-ianculescustefan=4-1(tur)
andrei_marius06-ianculescustefan=2-1(retur)cam greu,am avut ghinion
M-am intors si eu de la mare oameni buni ... :-> asa ca disponibil again si gata de jjoaca ![]()
Care stiti id-ul lu danutz12345 ca are meci cu mine si nu il gasesc pe nicaieri pe forum :?:
id-ul lui danutz12345? LOL..
Imi ce scuze pentru greseala facuta. Totusi stie cineva ce e cu el, ca eu il am si in lista mea dar uitasem.
Sta mai mult pe invisible..
a fost plecat la tara sa adune cucuruzu :lol: :lol: :lol: :lol: aseara a venit ![]()
ionut-Mihai 1-0
i0nutz83 - mihai1411 1-0.
Multe faulturi pe final.. Dar importanta e victoria ![]()
Ce ziceti de un amical cu mine?
Sunt f.bun la 06,nu am rival
id meu este Danny1ok.
Sa moara toti dusmanii, nu? ![]()
ba, da voi ce echipe preferati
?
ac Milan real sau man utd ![]()
dc 8O ?
sa nu-mi luatzi Manchester k va rup ![]()
luati id si jukm..........victor_cs2005
8)