Ce but ii ice l-am batut cu 7-1 hahaha ![]()
Campioni am fostc campioni vom fi pana vom muri Steaua BUCUREShti
Ce but ii ice l-am batut cu 7-1 hahaha ![]()
Campioni am fostc campioni vom fi pana vom muri Steaua BUCUREShti
andrey_gogo - blind1ro 1-4
blind1ro - andrey_gogo 4-4 ( 1-3 penalty )
o sa ma injuri pentru asta stiu :lol:, da` ma plictiseam, dak e scrie si tu alea..6-0 ..etc
cum sa te injur wah ![]()
Dupa cum tzi-am zis te-am antreanat , te-am invatzat tactici si din alea am fost mai putzin preocupat de jocu meu
hehe
si las k nu scriu alea 6-0 ............ > deci => acuma o sa avetzi un adversar puternic in B pe blindica k l-am scolit bine
:D:D:D
si cu cat te plateste? :lol:
nu-i mai iau bani
k tre sa ne ajutam intre noi nu ?? ![]()
ce-i asta ba faceti misto in grup :idea:
sunteti off-topic :!:
salutare tuturor,
daca aveti chef de un fifa 06 si nu aveti cu cine sa jucati puteti sa incercati cu mine
... adresa de ym: s***@***
M-a facut blindica sa rup dvd'ul cu fifa06. :cry:
Cred ca o sa-ti iei ban :roll:
daaaa si omu mai si zicea k vrea sa revina aici, oricum, nu ne convingi bitzule
, aici e profesonalism
amical....pt robynho....![]()
el_nino - blindica : 8-0
deci repet...dedic victoria lu robynho...and "ciocu mic" frate...![]()
ba cred k ai avut 8 orgasme, esti lame
copilashe, nu te lua de robynho k n-ai caracteru` lui , ai castigat si tu un c***t de amical , da` pt tine o fi fost meci de Champions League...iti dai seama k ne doare undeva, si pe mine, si pe robynho, numa` fitzosi in Liga 1 aia ( in mare parte ), noroc k mai au cativa caracter acolo, si o sa fie mai multi din astia care vin din B
amical....pt robynho....
el_nino - blindica : 8-0
deci repet...dedic victoria lu robynho...and "ciocu mic" frate...
Lasa ca vedem noi in campionat cine e mai tare,amicalele nu au nici o insemnatate...
amical....pt robynho....
el_nino - blindica : 8-0
deci repet...dedic victoria lu robynho...and "ciocu mic" frate...
Nu trebuie sa-mi demonstrezi ca il poti bate pe Blindica sau nu. Prea putin ma intereseaza cea ce faci tu in amicale.(chiar si in oficiale)wink: Nu compara tu un meci amical cu unul oficial. Alex_filip2003 in meciuri amicale ma invinge categoric,la scor, dar in oficiale ii este si lui mai greu chiar daca ma bate. Pana la urma ma *** pe el FIFA. Prea multe fitze pe capu' tau. Auzi la el el "dedic". Vezi ca dimineata pe la 9 este o emisiune pe vreun post de radio cu dedicatii. :wink:
chiar asa... ce relevant este sa pierzi in amicale cu 5-0 daca in oficiale poti sa bati?
Joc si eu amicale... cu oricine ![]()
Adaugati-ma la ID: blue_fish_fifa
dc ai sters ala cu fifa 2007?
care ai invatat sa joci 2007 sa te fac un amical
?
eu si danutz avem o problema in multiplayer,daca schimbam vreun jucator sau asezarea in teren,cand sa inceapa meciul da connection lost,daca nu facem schimbari,nu schimbam asezarea merge (ciudat e ca poti schimba tactica doar dupa ce a inceput meciul :roll: );a mai patit cineva asa?
oricum belea rau jocul,mult mai greu,exact cum imi place mie ![]()
sper sa nu aveti toti iar aceleasi scheme,gen diagonala magica si respingerea aia de rahat ![]()
IONUTE hai sa facem un amical ![]()
O sa facem:)
diagonala magica works just fine
, culmea e mai usoara aici decat la 06
, dar cu human competition poate nici nu mai vad poarta ![]()
e greu ma
totusi se poate suta bine,dar portarul e varza rau,mereu cand suteaza unu mai tare o respinge in poarta,zici ca are mainile de plastelina si ii vin peste cap,+ am patit cu danutz,a sutat cu Henry,si portarul lui Liverpool a luat craci
gafe erau si la 06...si daca vrei sa-ti apere bine portaru joaca WC06 care e o prostie de joc ![]()
si mie mi s-a intamplat sa o scape casillas , vorba aia , mare portar
Care aveti chef de niste amicale la fifa 2007 id-ul meu de mess e catalanul_87,eu zic ca sunt destul de bun asta in conditiile in care conexiunea e buna ![]()