N-are chitara poze de pe stadion,ca el zicea ca sta mult prin jurul blocului,''cu bajetii''.Toti banatii spun că au un cont activ si că joacă in continuare. steagro
N-are chitara poze de pe stadion,ca el zicea ca sta mult prin jurul blocului,''cu bajetii''.Toti banatii spun că au un cont activ si că joacă in continuare. steagro
Toti banatii spun că au un cont activ si că joacă in continuare. steagro
Sunt niste labari, n-ai ce sa le faci
...
mai are careva fifa 07? ![]()
Ar fi misto sa putem face un turneu,FcSteaua.ro Fifa Legends,cu multi useri care erau si-n 2006
.
joc oricand un 07
joc oricand un 07
eu am si divizia a peste. cand ai chef, ma gasesti prin apropiere. n-am mai jucat de mult timp.
da` nu merge daca ai patch .. si eu nu-l instalez ca mai joc din cand in cand cu cine da vreun mass si nimeni nu prea mai are Liga 1
daca esti dispus sa reinstalezi jocu`, anunti aici dupa ce l-ai reinstalat si vedem noi cand jucam
se poate juca daca schimb un fisier din joc.
Daca nu indeplinesc toate cerintele pentru a ma inscrie in acest campionat, macar bagti id meu sa facem niste amicale !
ID: just.bibanu
![]()
![]()
![]()
Ma baieti.. Voi nu faceti amicale ? ![]()
Nu tocim tastele.
daca e cineva interesat de amicale de fifa 2010 add robertinho_93
de asemenea joc si cod2,cod4 =) lineage2...daca aveti propuneri de alte jocuri am sa le incerc si poate jucam !aaa si daca are cineva un torrent care sa mearga la pes 2008 as ramane dator ![]()
Cine vrea sa joace amicale fifa 11 sami bage Idul : danutz12345
Cine vrea sa joace amicale fifa 11 sami bage Idul : danutz12345
Daca ai raspunde pe mess am face si amicale... ![]()
si eu caut oameni pentru amicale de fifa 2010 ... doar sa aiba ip routabil
Cine isi doreste sa joace Fifa 2007, cand si cand- numai amicale sa imi dea un mesaj. Multumesc.
vreu sa ma inscriu si eu cumfac