FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1262728»
blindica01.02.2010 15:39

N-are chitara poze de pe stadion,ca el zicea ca sta mult prin jurul blocului,''cu bajetii''.Toti banatii spun că au un cont activ si că joacă in continuare. steagro

MoWeed01.02.2010 17:00
Toti banatii spun că au un cont activ si că joacă in continuare. steagro

Sunt niste labari, n-ai ce sa le faci

just bibanu10.02.2010 16:04

...

 

bubutza17.02.2010 11:53

mai are careva fifa 07? :))

blindica24.02.2010 17:50

Ar fi misto sa putem face un turneu,FcSteaua.ro Fifa Legends,cu multi useri care erau si-n 2006 :beer2: .

AliN4u24.02.2010 18:10

joc oricand un 07

bubutza15.03.2010 14:42
joc oricand un 07

 

eu am si divizia a peste. cand ai chef, ma gasesti prin apropiere. n-am mai jucat de mult timp.

AliN4u15.03.2010 17:18

da` nu merge daca ai patch .. si eu nu-l instalez ca mai joc din cand in cand cu cine da vreun mass si nimeni nu prea mai are Liga 1

 

daca esti dispus sa reinstalezi jocu`, anunti aici dupa ce l-ai reinstalat si vedem noi cand jucam

bubutza15.03.2010 17:29

se poate juca daca schimb un fisier din joc.

just bibanu18.03.2010 16:14

Daca nu indeplinesc toate cerintele pentru a ma inscrie in acest campionat, macar bagti id meu sa facem niste amicale !

 

ID: just.bibanu

 

 

:steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campionii

just bibanu06.04.2010 12:53

Ma baieti.. Voi nu faceti amicale ? :steag_sah_mic:

RobYnho06.04.2010 13:07

Nu tocim tastele.

Ro.OBert14.06.2010 17:54

daca e cineva interesat de amicale de fifa 2010 add robertinho_93 :D de asemenea joc si cod2,cod4 =) lineage2...daca aveti propuneri de alte jocuri am sa le incerc si poate jucam !aaa si daca are cineva un torrent care sa mearga la pes 2008 as ramane dator :D

dani@steaua4ever30.10.2010 15:05

Cine vrea sa joace amicale fifa 11 sami bage Idul : danutz12345

just bibanu10.01.2011 13:13
Cine vrea sa joace amicale fifa 11 sami bage Idul : danutz12345

 

 

 

Daca ai raspunde pe mess am face si amicale... :)

cozmin15.01.2011 16:21

si eu caut oameni pentru amicale de fifa 2010 ... doar sa aiba ip routabil

Protasov19.07.2011 13:49

Cine isi doreste sa joace Fifa 2007, cand si cand- numai amicale sa imi dea un mesaj. Multumesc.

goooolgeter27.01.2013 17:12

vreu sa ma inscriu si eu cumfac

«1262728»