Cine mai joaca fifa 08 ... Diavolo_Dany
Cine mai joaca fifa 08 ... Diavolo_Dany
salut,as vrea si eu sa joc fifa cu voi ( 08,09,2010) de care vreti voi ma gasiti pe id-ul a***@***
emporinho
amical fifa 10 !
@ God : Tot asa simpatic ai ramas, vad. Dar cu silueta cum mai stai ??
probabil din ce in ce mai rau....de la fifa nu slabesti:))
Daca aveti nevoie de partener de antrenament dati-mi add la dmcozmin
un fifa 2010 cine joaca???? id-ul sorin72seb
psk.andra
sunt la inceput dar imi place vreau sa invat
am ambitie ![]()
edit : haideti ca am mai invatat .. vad ca nimeni nu mi-a dat add ![]()
cred ca nu aveti curaj ![]()
Later Edit and Last - e mort .. nici un meci in atatea zile... Renunt ![]()
resuscitati sectiunea
id : fury5s
high skill pls
Baieti, va las pe voi sa ghiciti cine e acest fury5*
Da' fiti atenti, daca nu nimeriti din prima, sunteti naspa ![]()
God
sau chitara ![]()
Chitara, desigur
Chitara este. ![]()
Castigatorul e MoWeed ca el a fost primul. Maye e naspa pentru ca nu a fost sigur.
cine ce sa fiu ?
ce aveti ma ..
quitarr ne-a transmis aseara salutari, a zis ca el oricum are un cont activ si joaca in campionat; in fata unor astfel de caractere, zau ca-ti vine sa te lasi..
Prea frumoasa si piperata conversatia dintre voi.
chitara : fifa ?
i0nutz : mu.ie ?
![]()
Da pustiu' crede ca nu-l putem gasi daca vrem?
E cineva care nu vrea ?
)
Pai stai linistit ca il caut eu cand am timp
haideti ma dam si noi drumu' la niste amicale ?
Mai bine iti dam noi
. ![]()
Hai ba , banati chitara.
@fury5, ce zici ma acolo ?
Chitara, nu fury. ![]()