FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«125262728»
Deni29.09.2009 20:20

Cine mai joaca fifa 08 ... Diavolo_Dany

andrei_lucian201001.10.2009 07:02

salut,as vrea si eu sa joc fifa cu voi ( 08,09,2010) de care vreti voi ma gasiti pe id-ul a***@***

EMPORiO05.11.2009 20:01

emporinho

amical fifa 10 !

just bibanu19.11.2009 01:13

Care esti cel mai bun la FIFA 10 ? cauta`ma pe YM: j***@***

 

Te astept !

 

;)

 

 

ronaldo_020129.11.2009 15:27
@ God : Tot asa simpatic ai ramas, vad. Dar cu silueta cum mai stai ??

 

 

probabil din ce in ce mai rau....de la fifa nu slabesti:))

 

 

cozmin16.12.2009 21:39

Daca aveti nevoie de partener de antrenament dati-mi add la dmcozmin

sorin72seb02.01.2010 18:34

un fifa 2010 cine joaca???? id-ul sorin72seb

andra170616.01.2010 12:38

psk.andra

 

sunt la inceput dar imi place vreau sa invat :) am ambitie :D

 

edit : haideti ca am mai invatat .. vad ca nimeni nu mi-a dat add :(

cred ca nu aveti curaj :P

 

Later Edit and Last - e mort .. nici un meci in atatea zile... Renunt :)

 

resuscitati sectiunea

fury5*23.01.2010 17:58

id : fury5s

 

high skill pls

Adrian24.01.2010 00:22

Baieti, va las pe voi sa ghiciti cine e acest fury5*

 

Da' fiti atenti, daca nu nimeriti din prima, sunteti naspa :))

Maye24.01.2010 01:36

God :D sau chitara :D

MoWeed24.01.2010 06:39

Chitara, desigur

Vlad Bogdan24.01.2010 07:18

Chitara este. :))

Adrian24.01.2010 10:17

Castigatorul e MoWeed ca el a fost primul. Maye e naspa pentru ca nu a fost sigur.

fury5*24.01.2010 12:14

cine ce sa fiu ?

ce aveti ma ..

i0nutz8326.01.2010 08:44

quitarr ne-a transmis aseara salutari, a zis ca el oricum are un cont activ si joaca in campionat; in fata unor astfel de caractere, zau ca-ti vine sa te lasi..

RobYnho26.01.2010 08:45

Prea frumoasa si piperata conversatia dintre voi.

 

chitara : fifa ?

i0nutz : mu.ie ?

:))

MoWeed26.01.2010 08:47

Da pustiu' crede ca nu-l putem gasi daca vrem?

i0nutz8326.01.2010 08:55

E cineva care nu vrea ? ;))

MoWeed26.01.2010 08:57

Pai stai linistit ca il caut eu cand am timp

fury5*26.01.2010 16:37

haideti ma dam si noi drumu' la niste amicale ?

RobYnho26.01.2010 16:39

Mai bine iti dam noi :finger: . :D

Maye26.01.2010 16:51

Hai ba , banati chitara.

i0nutz8327.01.2010 12:02

@fury5, ce zici ma acolo ?

RobYnho27.01.2010 12:10

Chitara, nu fury. :D

«125262728»