FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«12425262728»
vladutz2612.05.2008 18:58

ID: vladutz26_shukaru .. disponibil pentru campionate si amicale :steagcruce::steag_sah_mic:

i0nutz8312.05.2008 19:05

Ti-ai facut alt id ? :)

Theo@Steaua27.05.2008 15:35

filmfritz_cth - pentru FIFA 08 cu RLSP, la nivel relativ mediu... da stiu, pretentii... :whistle:

mihai141124.06.2008 16:41

organizam si noi o mini cupa de vacanta asa :P?

Razvan Fan * Steaua28.07.2008 13:08

care vrea sa joace FIFA08 sa intre pe id-u meu : miclaus_razvan_sergiu ! Vreau sa gasesc pe careva care nu joaca FIFA cu barsa&Man.u :) .. yo nu joc cu ele :)

Razvan Fan * Steaua30.07.2008 20:37

care vrea sa joace FIFA sa intre pe iD-ul : miclaus_razvan_sergiu ! joc oricand si la orice ora ! :)

Fc Alin11.08.2008 13:57

cum naiba ma inscriu va rog sa ma scuzati de limbaj :wacko:

marianb13.08.2008 05:24

la naiba asteapta perioada de inscrieri

tazonne16.10.2008 08:30

ce pes joci online? as juca eu cu tine dc merge 2009 , dar e luat de pe net al meu si nu gasesc konami id.... da-mi add in lista ta de mess , id e tazonne si vb mai multe acolo

bafta!

 

Pentru amicale un PM. Joc amical si Fifa si Pro Evolution Soccer.

PS: Este un patch prin care poti juca si Pes online.. nu mai trebuie jocul original.

Dany's07.12.2008 17:26

Care joaca 09..oricand ,adaugati ID.

ronaldo_020107.12.2008 17:29

care e id-u?

 

Dany's07.12.2008 18:17

danny_racari_92 ..daca vrei.. fac si eu baie si jucam:D

 

daca vroia sa joace si nu eram..macar sa stie ca nu`s :)

i0nutz8307.12.2008 18:21

@Dany's: chiar nu ne intereseaza cand sau daca faci baie...

suie05.02.2009 09:02

il provoc pe alexxx_tzupy, campionul...la un 2/3

Doar cu cei mai buni pot sa-mi dau seama unde ma aflu..iti promit ca te vei zbate sa ma bati :)

 

alexxx accepti?

 

daca da, id: goz_in_ochi

suie05.02.2009 09:26

provoc pe ionut, adminul

2/3

tottenham - Manchester united?

id: goz_in_ochi

 

accepti?

 

i0nutz8305.02.2009 09:27

stai sa sun un prieten ;')

GOD05.02.2009 15:56

Suie baga acolo DOGU_91

 

Si te las pe tine cu Manchester United si joc eu cu Tottenham si daca te bat la 0 in primu meci nu le mai jucam pe celelalte

RobYnho05.02.2009 17:00

@ God : Tot asa simpatic ai ramas, vad. Dar cu silueta cum mai stai ??

suie06.02.2009 21:11
stai sa sun un prieten ;')

 

goz_in_ochi - i0nutz83

tottenham - Manchester united

3-2 (am condus cu 3-0)

3-0

 

mai joaca cineva???

 

danny_racari_92 - goz_in_ochi

aston villa - tottenham hotspur

2-4

4-2

0-1

...

1-2 per general la mine

 

mai vrea cineva???

 

goz_in_ochi - cosmin_marin25

3-2

spurs - juventus

i0nutz8307.02.2009 17:21

@suie: mare grija la posturi consecutive; deocamdata considera ca ai primit avertisment...

suie07.02.2009 20:15
@suie: mare grija la posturi consecutive; deocamdata considera ca ai primit avertisment...

si ce faci? ma dai afara din campionat?

:P

i0nutz8307.02.2009 20:22

citeste regulamentul general al forumului;

Sunny10.02.2009 19:33

id: madalin_cosmyn .......Un amator Devorati'ma :))).....Ce pot sa zic sunt nou , vreau sa ma inscriu in camp si sa fac performanta :-"......Stilul meu de joc e ceva genu: Dribleaza portaru si suteaza in bara, diagonale + braziliana si scarita peste poarta sau mai nou la 2009 oboseste jucatori adversi dai pase la portar si ii driblezi pe toti (portaru este odihnit ) ....:)).....VREA CINEVA UN AMICAL ? :D

George Stan28.05.2009 13:31

Cine are fifa original (update-uri la zi) sa ma contacteze pentru niste amicale. Sunt curios la ce nivel sunt fata de ce se joaca pe aici.

darkye26.09.2009 23:19

care are chef de fifa 2010 add dark_da_rapper ...ca va stric eu cheful.. :naughty:

«12425262728»