FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1222324252628»
dragutzu8901.10.2007 15:59

in pauza competitionala nu se organizeaza nicio cupa amicala?

i0nutz8301.10.2007 19:06
Nu.
bubutza02.10.2007 16:19

dar nu se mai face cupa? ...:-??

RobYnho02.10.2007 17:13

Daca se facea, trebuia sa se fi terminat. :)

alin_jeleu02.10.2007 18:41

si sa o iau tot eu :))

bubutza03.10.2007 13:56

ar fi fost e idee buna... pentru ca le dadea sansa la cei din B sa arate ca pot juca f bine si cu cei din A. sau macar incercau

Radu1806.10.2007 07:03

disponibil pentru amicale...id:giornalista_terrorista

Franki22.10.2007 06:43

as vrea sa joc niste amicale cu moderatorii sau cu cei buni de pe aici! v-am mai spus ca am experienta in fifa, jucand un an in pgl.. ma contactaci la id:frangeti_razvan

ReeBooK_Nr124.10.2007 17:26

reebook_rbk va astept fanii mei :)))

EMPORiO26.10.2007 22:01
fifa_emporio
EMPORiO17.11.2007 13:36

joc oricand

mihai141117.11.2007 14:22
reebook_rbk va astept fanii mei :)))

 

 

esti chiar tare fanule :))

marianb17.11.2007 21:09
;))
i0nutz8317.11.2007 21:14
reebook_rbk va astept fanii mei :)))

 

Autografe, cand si unde ?

GatTuSo20.11.2007 16:50

pentru amicale gattuso_gh :>

 

>:D<

luchingo21.11.2007 21:24

who is brave enough to defeat the one and only adinutza_bertha

DaNutz-Yo™03.12.2007 17:35

Va astept si eu ;) danutz_yo_the_legend

catalin_dobre200603.12.2007 20:12

vad ca sunt destui pentru amincale...hai ca va astpept si eu ....!

catalin_dobre2006 steagro

ultrastf18.12.2007 12:05

va astept :)

stelistub28.12.2007 19:56

Diavolo Dany 4-0 Stelistub

Diavolo Dany 0-2 Stelistub

Emporio 3-1 Stelistub

Emporio 1-2 Stelistub

Emporio 1-1 Stelistub,emporio a castigat la penalty

-=Danny=-28.12.2007 20:42

Diavolo Dany(PSG) 4-0 Stelistub(Atletico Madrid)

Diavolo Dany(PSG) 0-2 Stelistub(brazilia) ... m-a batut si el o data si se da mare :D

 

L-am batut in vreo 3 meciuri el cu brazilia si io cu PSG ... in doua l-am batut cand o avea pe Argentina ... el decat o data m-a batut :)

stelistub28.12.2007 21:31
Diavolo Dany(PSG) 4-0 Stelistub(Atletico Madrid)

Diavolo Dany(PSG) 0-2 Stelistub(brazilia) ... m-a batut si el o data si se da mare :D

 

L-am batut in vreo 3 meciuri el cu brazilia si io cu PSG ... in doua l-am batut cand o avea pe Argentina ... el decat o data m-a batut :)

Jucand cu fratimiu,adevarul ca m-ai batut de vrei trei ori dar din pasele mele care le-am gresit,fratimiu a jucat cu Argentina ;)))

bubutza30.12.2007 17:04

care ma antreneaza si pe mine pentru testari :D

 

id:rusu_andrey2005

andrei_dica_1001.01.2008 18:29

nu`s cine stie ce mare Ronaldinho dar la 2008 ma descurc admirabil la professional si care are chef de 2007 acolo sunt maestru

 

ma gasiti pe IDul_andrey_ionutz94

i0nutz8302.01.2008 13:48

@bubutza: din cate stiu, tu te-ai retras sezonul trecut deci nu ai cum sa te gandesti la testarile din ianuarie !

 

La multi ani !

«1222324252628»