FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1212223242528»
mihai141130.08.2007 12:44

nu,cu inter e,o aveam eu

Prodigy_andrey30.08.2007 13:54

Las ca el tot cu Steaua tzine :P

Ronaldinho_cs30.08.2007 23:19

Eu o stiu cu arsenal

catalin_dobre200603.09.2007 13:41

totusi ..stema cu miau miau ....e tare...:))))))))))

Prodigy_andrey03.09.2007 15:10

normal ;)

bubutza07.09.2007 16:34

jeleu.. as vrea sa joc si eu un meci cu campionul. se poate?

catalin_dobre200608.09.2007 08:14

il astept si eu pe Domnul Jeleu..pentru un amical2,3....felicitarile mele pentru campionat..... fular-campionii

alin_jeleu08.09.2007 12:48

ce de fani :)):P

GOD08.09.2007 14:48

Trebuie sa va puneti pe lista :biggrin: :biggrin: ,a facut jeleu acu lista,le are programate. :biggrin:

bubutza08.09.2007 15:47

am jucat si eu un meci cu el...

 

rusu_andrey2005 - alin_jeleu 4-4 (prin min 100 si cv) am condus cu 3-0 si 4-3

nush ce so intamplat dupa aia... ca s-a intrerupt brusc.sper sa mai jucam unul.probabil nu a fost in forma campionul.

alin_jeleu08.09.2007 15:56

ai fost mai bun ;):))

GOD08.09.2007 16:01

Pai ce ma jeleu e campion,sa joci cu mine sa iti arat Maiestrie :biggrin:,glumeam.L-ai prins intr-o pasa proasta.

Torres e bun.... aka Kamaciuky

bubutza08.09.2007 16:08

am observat ca nu juca prea bine... nu cred ca o sai fac fata a doua oara ... dar o sa incerc

oricum tot tu esti campionul... si eu raman in divizia a doua

la mai multe titluri. poate mai jucam

Prodigy_andrey09.09.2007 09:40

Lingusitorule =)) vrei sa scapi de 3-0 cu ala nu ? ?:)) se intoarce roate prietene ;)

mihai141109.09.2007 11:01

nu i-au intrat cornerele :))

bubutza09.09.2007 14:02
Lingusitorule =)) vrei sa scapi de 3-0 cu ala nu ? ?:)) se intoarce roate prietene ;)

 

:))) hai ca ai zis-o :))) nu cumva esti ala doru octavian Dumitru ? :)))

 

 

care mai vreti sa jucati cu mine din Liga 1?

RobYnho12.09.2007 14:45

Am jucat si yo 2 meciuri, cu campionul. :tongue: ( Chelsea - Barcelona )

roby29steaua 6 - 1 jeleu

roby29steaua 3 - 2 jeleu

 

Ce sa va zic?? Doua meciuri frumoase, in care a dominat fair-play'ul. Este adevarat, am jucat cu Chelsea ( cu Roma nu faceam fata :P ). Sper ca jeleu sa nu se supere ca am postat, dar consider ca sunt 2 victorii de palmares. :))Bafta Jeleu, la campionat si cupa !

bubutza12.09.2007 15:07

hai si cu mine 2 meciuri

alin_jeleu12.09.2007 15:52
Am jucat si yo 2 meciuri, cu campionul. :tongue: ( Chelsea - Barcelona )

roby29steaua 6 - 1 jeleu

roby29steaua 3 - 2 jeleu

 

Ce sa va zic?? Doua meciuri frumoase, in care a dominat fair-play'ul. Este adevarat, am jucat cu Chelsea ( cu Roma nu faceam fata :P ). Sper ca jeleu sa nu se supere ca am postat, dar consider ca sunt 2 victorii de palmares. :))Bafta Jeleu, la campionat si cupa !

dap, jucator bun :)... halal campion

bubutza12.09.2007 16:00

roby29steaua - rusu_andrey2005 3-2 dupa ce m-a condus cu 2-0 .golul decisiv in min 90.

roby29steaua - rusu_andrey2005 5-2 un pic norocos ... 2 goluri in min 85-90 ... dupa ce mai jcuasem 15 min in care scorul a fost 2-1 pentru mine.banuiesc ca intri in Liga intai... nai fata de Liga a doua.

 

sa ne auzim cu bine

johnny0612.09.2007 17:31

lol, mai nou se posteaza si rezultatele din amicale? :))

RobYnho13.09.2007 08:38

A fost un mini-turneu organizat in sala. :))

bubutza15.09.2007 12:25

i0nutze .. te provoc la un meci... cand esti in forma dai un buzz

i0nutz8315.09.2007 12:28

am fost in forma la 2006 ;)

bubutza15.09.2007 12:46

pacat... as fi vrut sa jucam un meci... dar asta e... ne vedem in B

«1212223242528»