nu,cu inter e,o aveam eu
nu,cu inter e,o aveam eu
Las ca el tot cu Steaua tzine ![]()
Eu o stiu cu arsenal
totusi ..stema cu miau miau ....e tare...
))))))))
normal ![]()
jeleu.. as vrea sa joc si eu un meci cu campionul. se poate?
il astept si eu pe Domnul Jeleu..pentru un amical2,3....felicitarile mele pentru campionat..... ![]()
ce de fani ![]()
![]()
Trebuie sa va puneti pe lista :biggrin: :biggrin: ,a facut jeleu acu lista,le are programate. :biggrin:
am jucat si eu un meci cu el...
rusu_andrey2005 - alin_jeleu 4-4 (prin min 100 si cv) am condus cu 3-0 si 4-3
nush ce so intamplat dupa aia... ca s-a intrerupt brusc.sper sa mai jucam unul.probabil nu a fost in forma campionul.
ai fost mai bun ![]()
![]()
Pai ce ma jeleu e campion,sa joci cu mine sa iti arat Maiestrie :biggrin:,glumeam.L-ai prins intr-o pasa proasta.
Torres e bun.... aka Kamaciuky
am observat ca nu juca prea bine... nu cred ca o sai fac fata a doua oara ... dar o sa incerc
oricum tot tu esti campionul... si eu raman in divizia a doua
la mai multe titluri. poate mai jucam
Lingusitorule =)) vrei sa scapi de 3-0 cu ala nu ? ?
se intoarce roate prietene ![]()
nu i-au intrat cornerele ![]()
Lingusitorule =)) vrei sa scapi de 3-0 cu ala nu ? ?se intoarce roate prietene
![]()
) hai ca ai zis-o
) nu cumva esti ala doru octavian Dumitru ?
)
care mai vreti sa jucati cu mine din Liga 1?
Am jucat si yo 2 meciuri, cu campionul. :tongue: ( Chelsea - Barcelona )
roby29steaua 6 - 1 jeleu
roby29steaua 3 - 2 jeleu
Ce sa va zic?? Doua meciuri frumoase, in care a dominat fair-play'ul. Este adevarat, am jucat cu Chelsea ( cu Roma nu faceam fata
). Sper ca jeleu sa nu se supere ca am postat, dar consider ca sunt 2 victorii de palmares.
Bafta Jeleu, la campionat si cupa !
hai si cu mine 2 meciuri
Am jucat si yo 2 meciuri, cu campionul. :tongue: ( Chelsea - Barcelona )roby29steaua 6 - 1 jeleu
roby29steaua 3 - 2 jeleu
Ce sa va zic?? Doua meciuri frumoase, in care a dominat fair-play'ul. Este adevarat, am jucat cu Chelsea ( cu Roma nu faceam fata
). Sper ca jeleu sa nu se supere ca am postat, dar consider ca sunt 2 victorii de palmares.
Bafta Jeleu, la campionat si cupa !
dap, jucator bun
... halal campion
roby29steaua - rusu_andrey2005 3-2 dupa ce m-a condus cu 2-0 .golul decisiv in min 90.
roby29steaua - rusu_andrey2005 5-2 un pic norocos ... 2 goluri in min 85-90 ... dupa ce mai jcuasem 15 min in care scorul a fost 2-1 pentru mine.banuiesc ca intri in Liga intai... nai fata de Liga a doua.
sa ne auzim cu bine
lol, mai nou se posteaza si rezultatele din amicale? ![]()
A fost un mini-turneu organizat in sala. ![]()
i0nutze .. te provoc la un meci... cand esti in forma dai un buzz
am fost in forma la 2006 ![]()
pacat... as fi vrut sa jucam un meci... dar asta e... ne vedem in B