deci care e cel mai bun de aici sa dea add la id:steauamyh o sa ii scot fifa din cap ![]()
deci care e cel mai bun de aici sa dea add la id:steauamyh o sa ii scot fifa din cap ![]()
da da ...si marmota ce face?!?!
deci care e cel mai bun de aici sa dea add la id:steauamyh o sa ii scot fifa din cap![]()
lol, pe pariu ca iei minimum 8 goluri de la mine?
Daca de la jeli iei 8 de la mine de la 10 in SUS.
hai sa incercam sa vedem care e mai bun;)
10-5 i-am dat v-am zis ca ii dau de la 10 in SUS.
Daca de la jeli iei 8 de la mine de la 10 in SUS.
god, sa-ti reamintesc ca de cand am promovat amandoi in Liga 1, tu numai in spatele meu ai fost in clasament? ![]()
Pana acum,dar sezonu asta fac rafale,
Si jeleu te cam bat.
M-ai stii meciu de final de sezon 7-3 :laugh:
Hai ca nu e frumos sa ne certam,.
:dBafta la bac.
ms... mai stii ca sezonul trecut nu m-ai batut deloc? ![]()
pe mine nu m-a batut in oficiale de cand e pe fcsteaua.ro :tongue:
nici tu pe mine ![]()
ID: cicinho_o7 ...
ID : sexyguy_macho
id: horatiuspawn
steagsimplu
N-am cu ce sa ma laud cand vine vorba de FIFA, insa sunt mare amator (evident, si la propriu, nu doar la figurat) ... daca va e dor de meciuri altfel decat pe muchie de cutit, "Ultraindependent" sunt pe yahoo. ![]()
ID: cicinho_o7
id:nico_andrey1991>astept!!!!!!!!!!!!
Tu parca plecai la mare ..
Parca gabytzu_5 zicea ca pleaca la mare. :tongue:
cine joaca FIFA, UEFA 2007 mai mereu ma gasiti pe
zapo6_hunter90
Succes la joc !!!
se pare ca aici sunt amicale..ei bine il astept pe GOD sa vad si eu ce stie.. :biggrin: si altii...din Liga 1 steagsahmic
cIcInHo_o7
cine joaca FIFA, UEFA 2007 mai mereu ma gasiti pe
zapo6_hunter90
Succes la joc !!!
amicale Id: horatiuspawn
steagsimplu