FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1192021222328»
unbaiat24.06.2007 15:47

deci care e cel mai bun de aici sa dea add la id:steauamyh o sa ii scot fifa din cap :rolleyes:

Cristiano_1725.06.2007 14:52

da da ...si marmota ce face?!?!

alin_jeleu25.06.2007 22:53
deci care e cel mai bun de aici sa dea add la id:steauamyh o sa ii scot fifa din cap :rolleyes:

lol, pe pariu ca iei minimum 8 goluri de la mine?

GOD26.06.2007 04:44

Daca de la jeli iei 8 de la mine de la 10 in SUS.

unbaiat26.06.2007 05:35

hai sa incercam sa vedem care e mai bun;)

GOD26.06.2007 07:19

10-5 i-am dat v-am zis ca ii dau de la 10 in SUS.

alin_jeleu26.06.2007 08:51
Daca de la jeli iei 8 de la mine de la 10 in SUS.

god, sa-ti reamintesc ca de cand am promovat amandoi in Liga 1, tu numai in spatele meu ai fost in clasament? :))

GOD26.06.2007 09:32

Pana acum,dar sezonu asta fac rafale,

Si jeleu te cam bat.

M-ai stii meciu de final de sezon 7-3 :laugh:

 

Hai ca nu e frumos sa ne certam,.:D:dBafta la bac.

alin_jeleu26.06.2007 12:13

ms... mai stii ca sezonul trecut nu m-ai batut deloc? :))

johnny0626.06.2007 14:42

pe mine nu m-a batut in oficiale de cand e pe fcsteaua.ro :tongue:

alin_jeleu26.06.2007 14:49

nici tu pe mine :))

Cicinho27.06.2007 10:13

ID: cicinho_o7 ...

i_love_pussy27.06.2007 16:40

ID : sexyguy_macho

horatiuspawn27.06.2007 16:43

id: horatiuspawn

 

steagsimplu

EuroSTELIST27.06.2007 22:11

N-am cu ce sa ma laud cand vine vorba de FIFA, insa sunt mare amator (evident, si la propriu, nu doar la figurat) ... daca va e dor de meciuri altfel decat pe muchie de cutit, "Ultraindependent" sunt pe yahoo. :)

Cicinho01.07.2007 16:22

ID: cicinho_o7

NyKO05.07.2007 16:01

id:nico_andrey1991>astept!!!!!!!!!!!!

i0nutz8305.07.2007 18:08

Tu parca plecai la mare ..

RobYnho06.07.2007 08:04

Parca gabytzu_5 zicea ca pleaca la mare. :tongue:

Zapo610.07.2007 07:07

cine joaca FIFA, UEFA 2007 mai mereu ma gasiti pe

 

 

 

zapo6_hunter90

 

 

 

Succes la joc !!!

catalin_dobre200611.07.2007 21:15

se pare ca aici sunt amicale..ei bine il astept pe GOD sa vad si eu ce stie.. :biggrin: si altii...din Liga 1 steagsahmic

Cicinho12.07.2007 13:47

cIcInHo_o7

Zapo612.07.2007 17:33

cine joaca FIFA, UEFA 2007 mai mereu ma gasiti pe

 

 

 

zapo6_hunter90

 

 

 

Succes la joc !!!

horatiuspawn13.07.2007 07:58

amicale Id: horatiuspawn

 

steagsimplu

LeThal16.07.2007 13:43
care va credeti prea buni la fifa : lethalz0r sunt invincibil oricine vrea meditatii la fifa sa ma contacteze steagro
«1192021222328»