nu bugul ala....tu centrezi si dai gol
,asta e,atat puteti ![]()
nu bugul ala....tu centrezi si dai gol
,asta e,atat puteti ![]()
parca ziceai ca e doar un amical...dc ma faultai cand plecam pe contra-atac?...atata poti? :roll:
....@joint: bradutz_mihai :wink:
c id ai blink?
ce se mai ataca lumea :lol: Ionut sa interzici cornerele ca se ia lumea la bataie :twisted:
cornerele alea pot fi oprite, deci nu e bug... nu-i vina nimanui ca Mihai nu e in stare sa le opreasca...
cornerele alea pot fi oprite, deci nu e bug... nu-i vina nimanui ca Mihai nu e in stare sa le opreasca...
scuze de dublu post... a facut fitze forumul
finala: danemarca-germania 1-4 :cry: bv join7....asta e...ce sa ii fac cu o echipa ca danemarca unde aproape nici un jucator nu are peste 75?

asa as face si eu la sfarsitul campionatului :lol:
sau eu ![]()
Sau INTER.
Sezonu asta si inca unu va mai fi de Fifa07 ,cred Ca Fifa08 sa scoata BUGURILE ca sa nu ne mai bata alti:(nu dau nume cine se simte se simte)
ID: cicinho_o7
Cine vrea sa joace un amical... ID: new_a_cristi
rusu_alexandru15
Cine vrea un amical sa dea add la mess!![]()
b***@***
o da... ![]()
pentru amicale , add pe id...
alxflorin17
pentru. cei care vor sa dispute un amical cu mine ma gasescla
ID: paul_msk_2
klaus_e89 --- amicale cu boboci >![]()
id: robinho_2903 (amicale) :grin:
is nou pe aici.......oare sunteeti asa buni....vreau sa ma lamuresc... f.silviu id mess
suntem incepatori cam toti ... noi de fapt vroiam un campionat de Minesweeper dar ionutz83 e rau si ne obliga sa jucam fifa ![]()
klaus, gresesti .. La super mario m-am gandit initial ![]()
oricum tot dictatura se numeste ![]()
un joc ceva ? id: horatiu botoroaga
steagcruce2
ID: cicinho_o7 , joc mereu ... ![]()