FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1181920212228»
mihai141115.04.2007 18:46

nu bugul ala....tu centrezi si dai gol :),asta e,atat puteti :P

Blink15.04.2007 19:11

parca ziceai ca e doar un amical...dc ma faultai cand plecam pe contra-atac?...atata poti? :roll:

....@joint: bradutz_mihai :wink:

Jo1n715.04.2007 20:08

c id ai blink?

Dani200515.04.2007 20:27

ce se mai ataca lumea :lol: Ionut sa interzici cornerele ca se ia lumea la bataie :twisted:

alin_jeleu15.04.2007 20:51

cornerele alea pot fi oprite, deci nu e bug... nu-i vina nimanui ca Mihai nu e in stare sa le opreasca...

alin_jeleu15.04.2007 20:52

cornerele alea pot fi oprite, deci nu e bug... nu-i vina nimanui ca Mihai nu e in stare sa le opreasca...

scuze de dublu post... a facut fitze forumul

Blink17.04.2007 18:38

finala: danemarca-germania 1-4 :cry: bv join7....asta e...ce sa ii fac cu o echipa ca danemarca unde aproape nici un jucator nu are peste 75?

Jo1n717.04.2007 18:55
hoorayzn9.gif
johnny0618.04.2007 07:52

asa as face si eu la sfarsitul campionatului :lol:

alin_jeleu18.04.2007 09:30

sau eu :D

GOD18.04.2007 14:33

Sau INTER.

Sezonu asta si inca unu va mai fi de Fifa07 ,cred Ca Fifa08 sa scoata BUGURILE ca sa nu ne mai bata alti:(nu dau nume cine se simte se simte)

Cicinho21.05.2007 07:33

ID: cicinho_o7

Discovery31.05.2007 13:47

Cine vrea sa joace un amical... ID: new_a_cristi

lex19202.06.2007 07:03

rusu_alexandru15

 

Cine vrea un amical sa dea add la mess!:P

romgeo02.06.2007 07:50

b***@***

IzzI02.06.2007 08:39

o da... :)

 

pentru amicale , add pe id...

 

alxflorin17

Paulmsk03.06.2007 21:00

pentru. cei care vor sa dispute un amical cu mine ma gasescla

ID: paul_msk_2

klaus_e8908.06.2007 21:01

klaus_e89 --- amicale cu boboci >:)

RobYnho14.06.2007 17:04

id: robinho_2903 (amicale) :grin:

F dSilviu15.06.2007 18:04

is nou pe aici.......oare sunteeti asa buni....vreau sa ma lamuresc... f.silviu id mess

klaus_e8916.06.2007 23:21

suntem incepatori cam toti ... noi de fapt vroiam un campionat de Minesweeper dar ionutz83 e rau si ne obliga sa jucam fifa :(

i0nutz8317.06.2007 09:23

klaus, gresesti .. La super mario m-am gandit initial :)

klaus_e8917.06.2007 11:48

oricum tot dictatura se numeste :(

horatiuspawn20.06.2007 16:22

un joc ceva ? id: horatiu botoroaga

 

 

steagcruce2

Cicinho21.06.2007 16:13

ID: cicinho_o7 , joc mereu ... ;)

«1181920212228»