alexutu_bets
care aveti chef sa jukam baga id sh gooo . . . .
alexutu_bets
care aveti chef sa jukam baga id sh gooo . . . .
italia-mexic 3-7
anglia grecia 7-5
Brazilia - Camerun 1-3
italia-danemarca 0-3...![]()
hai Mihai cu sferturile ...
Hai cu SFERTURILE ca sa ia si URUGUAY CUPA ![]()
SFERTURI
Danemarca-Camerun 7-6
Uruguay-Mexic 3-5
Romania-Anglia 4-2
Germania-Franta 3-2
termen: 14.04.2007 ora 20:00
1 singura mansa
in semifinale...se va juca 1-3 2-4
Hua dupa Super DERBIUL URUGUAY-MEXIC.a iesit o bataie generala pe STRAZILE din URUGUAY,si MEXICANI au iesit sifonati din 2000 de suporteri +echipa a mai ajuns doar echipa in mexic.
Restu la CERSIT.
Bv ma MERITAM sa castig VIVA EL URUGUAY.
Bafta ma glumeam ai jucat bine.
SA VA UITATI pe Pro TV ca zice ,dar mai intai da TRASFERU SPURCATULUI DE HOPRITA la JAVRE ,Ba ce fac bani din oameni.
Cer suspendarea pe motivul ca fani lui BEXIC(mexic)i-au provocat pe ai mei FANATICI(URUAGUAY)
Si soarele a fost STINS(Metafora)
mexic 5- 3 uruguay,asa ca trebuie si rezultatul :lol:
VIVA EL MEXICO !!!!
germania - franta 3-2
de la 2-0 la pauza 8O ,la 3-2
.se vede cel mai periculos scor e 2-0.
Romania-Anglia 4-2
noua generatie de arama e in semifinale...fara Mutu
,cand mi-am ales Romania credeam ca am si eu un atacant mai bun
,dar nu e in echipa Romaniei ![]()
hai danemarca si camerun ca vreau sa aflu adversarul ![]()
danemarca-camerun 7-6 ...la un moment dat conduceam cu 5-0 si m-a egalat
...frumos meci :!:...tragic chiar 8)
SEMIFINALE
Romania-Danemarca
Mexic-Germania
termen: 16.07.2007 ora 20:00
o singura mansa
danemarca-camerun 7-6 ...la un moment dat conduceam cu 5-0 si m-a egalat...frumos meci :!:
mda ... trist
btw: Vive el Mexico !!!
m-am` unde au ajuns tzarile astea blatiste, Danemarca si Mexic, e culmea , nu-i asa baieti :lol: ? Succes la meciuri :roll:
Astea ca astea da cand o sa vedem si noi Romania in SEMIFINALE. :lol:
Cand o baga Echipa Stelei si la Romania sa vezi luam si Campionatu Mondial.
iar ne depasesti mai piciule ...
daca baga echipa Stelei,pierdem cu tineretul angliei :?
germania - mexic 6-3, era dif mai mica dar nu ajungeau fundasii mei nici sa il faulteze pe Podolski :roll:
Mexic-Germania 3-6
si cupa e aproape..daca joc cu romanaia ma las ![]()
las ca poate intra rrapidisti si luam cupa cu c...t ![]()
Romania-danemarca 4-6 pana mea,acelasi stil bazat numai pe cornere....gen jeleu,4-3-3,pase la atacanti,si corner...macar in amicale de jucati altceva...
finala: germania-danemarca,jucati cand vreti ![]()
danemarca-Romania 6-4 ...sa nu se inteleaga gresit,eu nu folosesc cornerele acelea bug folosite de jeleu :wink: ...Finala :twisted: