FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1171819202128»
blue-red-alecs11.04.2007 09:01

alexutu_bets ;) care aveti chef sa jukam baga id sh gooo . . . .

marianb11.04.2007 14:46

italia-mexic 3-7

Prodigy_andrey12.04.2007 06:48

anglia grecia 7-5

PoWeR12.04.2007 08:43

Brazilia - Camerun 1-3

Blink12.04.2007 13:33

italia-danemarca 0-3...:|

PoWeR12.04.2007 13:36

hai Mihai cu sferturile ...

GOD12.04.2007 15:20

Hai cu SFERTURILE ca sa ia si URUGUAY CUPA :D

mihai141112.04.2007 15:42

SFERTURI

 

Danemarca-Camerun 7-6

Uruguay-Mexic 3-5

Romania-Anglia 4-2

Germania-Franta 3-2

 

termen: 14.04.2007 ora 20:00

 

1 singura mansa

 

in semifinale...se va juca 1-3 2-4

GOD12.04.2007 16:34

Hua dupa Super DERBIUL URUGUAY-MEXIC.a iesit o bataie generala pe STRAZILE din URUGUAY,si MEXICANI au iesit sifonati din 2000 de suporteri +echipa a mai ajuns doar echipa in mexic.

Restu la CERSIT.

Bv ma MERITAM sa castig VIVA EL URUGUAY.

Bafta ma glumeam ai jucat bine.

 

 

SA VA UITATI pe Pro TV ca zice ,dar mai intai da TRASFERU SPURCATULUI DE HOPRITA la JAVRE ,Ba ce fac bani din oameni.

 

Cer suspendarea pe motivul ca fani lui BEXIC(mexic)i-au provocat pe ai mei FANATICI(URUAGUAY)

Si soarele a fost STINS(Metafora)

marianb12.04.2007 16:36

mexic 5- 3 uruguay,asa ca trebuie si rezultatul :lol:

 

 

VIVA EL MEXICO !!!!

Jo1n712.04.2007 17:40

germania - franta 3-2

ultras_andrei_i12.04.2007 17:42

de la 2-0 la pauza 8O ,la 3-2 :( .se vede cel mai periculos scor e 2-0.

mihai141113.04.2007 15:30

Romania-Anglia 4-2

 

noua generatie de arama e in semifinale...fara Mutu :(,cand mi-am ales Romania credeam ca am si eu un atacant mai bun :),dar nu e in echipa Romaniei :(

 

 

hai danemarca si camerun ca vreau sa aflu adversarul :P

Blink13.04.2007 17:50

danemarca-camerun 7-6 ...la un moment dat conduceam cu 5-0 si m-a egalat :D ...frumos meci :!:...tragic chiar 8)

mihai141113.04.2007 18:02

SEMIFINALE

 

Romania-Danemarca

Mexic-Germania

 

 

termen: 16.07.2007 ora 20:00

 

o singura mansa

PoWeR13.04.2007 18:07
danemarca-camerun  7-6 ...la un moment dat conduceam cu 5-0 si m-a egalat :D ...frumos meci :!:

 

mda ... trist

 

btw: Vive el Mexico !!!

blindica13.04.2007 18:19

m-am` unde au ajuns tzarile astea blatiste, Danemarca si Mexic, e culmea , nu-i asa baieti :lol: ? Succes la meciuri :roll:

GOD13.04.2007 19:02

Astea ca astea da cand o sa vedem si noi Romania in SEMIFINALE. :lol:

 

Cand o baga Echipa Stelei si la Romania sa vezi luam si Campionatu Mondial.

PoWeR13.04.2007 19:32

iar ne depasesti mai piciule ...

mihai141113.04.2007 20:07

daca baga echipa Stelei,pierdem cu tineretul angliei :?

marianb13.04.2007 20:07

germania - mexic 6-3, era dif mai mica dar nu ajungeau fundasii mei nici sa il faulteze pe Podolski :roll:

Jo1n713.04.2007 20:08

Mexic-Germania 3-6

si cupa e aproape..daca joc cu romanaia ma las :D

Dani200513.04.2007 20:15

las ca poate intra rrapidisti si luam cupa cu c...t :P

mihai141115.04.2007 18:18

Romania-danemarca 4-6 pana mea,acelasi stil bazat numai pe cornere....gen jeleu,4-3-3,pase la atacanti,si corner...macar in amicale de jucati altceva...

 

 

finala: germania-danemarca,jucati cand vreti :P

Blink15.04.2007 18:21

danemarca-Romania 6-4 ...sa nu se inteleaga gresit,eu nu folosesc cornerele acelea bug folosite de jeleu :wink: ...Finala :twisted:

«1171819202128»