ce faci ma ai iesit din fifa? hai mai ia o gura d aer si treci la loc !!
am zis eu undeva ca nu-mi convine locu' 2?
imi place sa rad d tine.
ce faci ma ai iesit din fifa? hai mai ia o gura d aer si treci la loc !!
am zis eu undeva ca nu-mi convine locu' 2?
imi place sa rad d tine.
mda, toate tunurile pe torres in campionatul viitor...
P.S.: jeleu nu mai apare? :?
@ ofticatii : ala s-a evaporat cred ... la fel o sa faceti si voi =)) ... si eu va iubesc :roll: ... abia astept !!!
Forza BARCA!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
@Jo1n7
chiar nu cred asta...sunt niste amicale...
Alin daca nu apare unul din power,god sau jeleu pana maine sa-si joace meciul,te bagam pe tine,ca ei nu au timp nici de amicale ocupatii ![]()
nu`i nevoie..am mai zis..daca s-au "inscris" inseamna ca au timp deci lasa`i acolo unde sunt.
Uruguay-Cameron=8-7
Ce meci.
unul dintre cele mai faine meciuri pe care le-am jucat ... bravo mai piciule ![]()
n-am avut net, joc aziAlin daca nu apare unul din power,god sau jeleu pana maine sa-si joace meciul,te bagam pe tine,ca ei nu au timp nici de amicale ocupatii![]()
ok
cine vrea sa joace cu mn ... ID mess: catagol20 !
si totusi, n-am timp sa le joc... eu ma retrag ... sorry
mda ... si am si stat dupa tine ![]()
hai, next ...
prima mea victorie cu jeleu :lol:
felicitari ![]()
alin4u,te bagi?asteptam o zi,daca nu are alex filip 3-0,pana atunci etape noi
italia-danemarca 0-3
spania-mexic 3-3
brazilia-uruguay 2-2
portugalia-camerun 0-3
franta-Romania 0-1
argentina-rusia 4-3
anglia-ucraina 3-0
germania-grecia 6-4
termen:6.04.2007 ora 17:00
franta-Romania 0-1 si m-am calificat mai departe ![]()
dak nu se baga Alin
atunci anglia - ucraina 3-0 ![]()
![]()
Argentina - Rusia 4-3 , am avut noroc!
jucati si voi mai rpd ca doar e turneu amical......
as juca, da` cu cine :? ?
GRUPA A
italia--tores
spania - blind
danemarca -bradutz
mexic -bolohan
GRUPA B
brazilia -biku_hackeru
portugalia - joker
uruguay -god
camerun -power
GRUPA C
franta -Andrei Marius
argentina - dragutzu
Romania -Mihai
rusia - scobytzu
GRUPA D
anglia -gogo
germania - bezmetiqu
ucraina - jeleu
grecia - alex filip
(imi cer scuze ca nu am scris corect toi userii,va uitati si voi la program etc)
se pastreaza conditiile din campionat,iar host face cine vrea
cu camerun-power
ms Mihai...stiam cu cine am...ma refeream la faptul k nu dau de el pe mess
.Power, iar ti-ai dezinstalat messu` ?
:P ![]()
@Mihai ,mareste si tu termenu` meciurilor , cred k ieri ma abordase bolohan sa jukm da` am crezut k vrea amical...sper sa-l gasesc azi k maine sunt la 24 h tura :cry: 8)
pai incepe campionatul daca ne lungim :lol:
jucati cu amanari vedem noi