FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1151617181928»
Jo1n703.04.2007 17:44

ce faci ma ai iesit din fifa? hai mai ia o gura d aer si treci la loc !!

am zis eu undeva ca nu-mi convine locu' 2?

imi place sa rad d tine.

johnny0603.04.2007 17:47

mda, toate tunurile pe torres in campionatul viitor...

 

P.S.: jeleu nu mai apare? :?

El_nin0_T0rr3s03.04.2007 17:50

@ ofticatii : ala s-a evaporat cred ... la fel o sa faceti si voi =)) ... si eu va iubesc :roll: ... abia astept !!!

 

Forza BARCA!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

AliN4u03.04.2007 17:55

@Jo1n7

 

chiar nu cred asta...sunt niste amicale...

mihai141103.04.2007 18:09

Alin daca nu apare unul din power,god sau jeleu pana maine sa-si joace meciul,te bagam pe tine,ca ei nu au timp nici de amicale ocupatii :)

AliN4u03.04.2007 18:38

nu`i nevoie..am mai zis..daca s-au "inscris" inseamna ca au timp deci lasa`i acolo unde sunt.

GOD03.04.2007 19:20

Uruguay-Cameron=8-7

Ce meci.

PoWeR03.04.2007 19:33

unul dintre cele mai faine meciuri pe care le-am jucat ... bravo mai piciule ;)

alin_jeleu04.04.2007 09:21
Alin daca nu apare unul din power,god sau jeleu pana maine sa-si joace meciul,te bagam pe tine,ca ei nu au timp nici de amicale ocupatii :)
n-am avut net, joc azi :oops:
mihai141104.04.2007 10:01

ok

ktalyn04.04.2007 13:28

cine vrea sa joace cu mn ... ID mess: catagol20 !

alin_jeleu04.04.2007 14:12

si totusi, n-am timp sa le joc... eu ma retrag ... sorry

PoWeR04.04.2007 14:29

mda ... si am si stat dupa tine :|

 

hai, next ...

johnny0604.04.2007 15:29

prima mea victorie cu jeleu :lol:

alin_jeleu04.04.2007 16:08

felicitari :)

mihai141104.04.2007 17:15

alin4u,te bagi?asteptam o zi,daca nu are alex filip 3-0,pana atunci etape noi

 

italia-danemarca 0-3

spania-mexic 3-3

brazilia-uruguay 2-2

portugalia-camerun 0-3

franta-Romania 0-1

argentina-rusia 4-3

anglia-ucraina 3-0

germania-grecia 6-4

 

termen:6.04.2007 ora 17:00

mihai141104.04.2007 18:36

franta-Romania 0-1 si m-am calificat mai departe :P

Prodigy_andrey04.04.2007 18:38

dak nu se baga Alin :D atunci anglia - ucraina 3-0 :oops::oops:

dragutzu8905.04.2007 09:26

Argentina - Rusia 4-3 , am avut noroc!

mihai141105.04.2007 09:36

jucati si voi mai rpd ca doar e turneu amical......

nyku_myhay05.04.2007 09:57

as juca, da` cu cine :? ?

mihai141105.04.2007 10:49
GRUPA A

 

italia--tores                    

spania - blind

danemarca -bradutz                

mexic     -bolohan  

 

 

 

GRUPA B

 

 

brazilia    -biku_hackeru            

portugalia - joker

uruguay     -god        

camerun     -power            

 

 

 

 

GRUPA C

 

 

franta    -Andrei Marius                  

argentina - dragutzu

Romania -Mihai

rusia    - scobytzu                  

 

 

 

GRUPA D

 

anglia   -gogo                  

germania  - bezmetiqu

ucraina  - jeleu

grecia  - alex filip                    

 

(imi cer scuze ca nu am scris corect toi userii,va uitati si voi la program etc)

se pastreaza conditiile din campionat,iar host face cine vrea :)

 

cu camerun-power

nyku_myhay05.04.2007 13:48

ms Mihai...stiam cu cine am...ma refeream la faptul k nu dau de el pe mess ;).Power, iar ti-ai dezinstalat messu` ? :P :P :P

blindica05.04.2007 15:04

@Mihai ,mareste si tu termenu` meciurilor , cred k ieri ma abordase bolohan sa jukm da` am crezut k vrea amical...sper sa-l gasesc azi k maine sunt la 24 h tura :cry: 8)

mihai141105.04.2007 15:18

pai incepe campionatul daca ne lungim :lol:

jucati cu amanari vedem noi

«1151617181928»