portugalia - camerun : 0-3
din putinele ocazii avute am intrat cu mingea in portar
...mai bine nu ma prezentam :lol: :lol:
portugalia - camerun : 0-3
din putinele ocazii avute am intrat cu mingea in portar
...mai bine nu ma prezentam :lol: :lol:
ce victorie ... extaz in Camerun, urmeaza meciul decisiv cu Brazilia :lol:
spania-mexic 3-3
Spania (Blind1ro) 3 - Mexic (marianbolohan) 3 Antrenorul Spaniei este pe faras, iar in Mexic este acum razboi civil. :lol:
germanica(bezmetiqu) - grecia(pilif:D) nu mai stiu scoru da l-am batut..6 4 parca..
brazilia(biku) 2:2 uruguay(g*d)
2 0 pentru mine pana in min 71 ... dar omul in minus s a simtit ...
god_life00-biku
URUGUAY-BRAZILIA=2-2
Hahaha daca nici cu BRAZILIA nu ma bate si eu cu URUGUAY trebuie sa iau una de 1STEA.
FORZA Steaua CONTRA LA JAVRE.
Si explicati si lui biku ca face HOST cine vrea,si nu trebuie sa injure adversaru.Cred ca e din cauza la campionatele de doi lei. :wink:
campionatele de doi lei in care esti si tu inscris ... ce sa zic ... a jucat mai bine joker de 100 de ori ca tine .. esti bot ... fara buguri te bateam dar deh ...
NU vreau sa ma cert cu tine da eu numai sunt in ala al tau demult.Ca am vazut ce Campionat e auzi iti zic eu ca nu ai voie sa dai GOL decat cu portaru,SAU DECAT DIN CAREU,sau de la 30m.
SI a dat centrare in tare din CORNER nu e bug.joaca cu JELEU sa vezi ce gol din corner iti da.
Si la revedere nu am ce discuta...
hai inchide ca te sun eu ...
Cred ca e din cauza la campionatele de doi lei.
Hai mancatzias ochii de bulibasa !! Ce faci fetele te plimbi ?
va jucati meciurile sau o lasam balta?
da` cine mai are de jucat ?
italia danemarca---restanta
etape noi
italia-mexic 3-7
danemarca-spania 3-0
brazilia-camerun 1-3
uruguay-portugalia 6-4
Romania-argentina
franta-rusia 3-0
anglia-grecia 7-5
ucraina-germania 0-3
termen : 10.04.2007 ora 17:00
NU vreau sa ma cert cu tine da eu numai sunt in ala al tau demult.Ca am vazut ce Campionat e auzi iti zic eu ca nu ai voie sa dai GOL decat cu portaru,SAU DECAT DIN CAREU,sau de la 30m.SI a dat centrare in tare din CORNER nu e bug.joaca cu JELEU sa vezi ce gol din corner iti da.
Si la revedere nu am ce discuta...
faza cu golu din corner e aiurea rau de toot.. asa mi`a dat si mie in cupa asta e daka nu aveam o repriza omu eliminat poate era alta soarta meciului.. ![]()
aici parca erau meciuri amicale, ce naiba va certati, probabil aveti prea mult timp liber
care jucati fifa ????? id meu de mess paul16_stelistu
Care aveti chef de amicale ma gasiti la id mes : horia_horik23
Uruguay-Portugalia=6-4
I-am pus golurile pe tava.
ala din avataru` tau te-a executat :lol: :lol: ..dar nu a fost de ajuns ![]()
power mai existi ?
danemarca-spania 3-0 :-?
franta-rusia=3-0.
marshall_mathers_2007
care vrea clasa la fifa intrati pe idul asta marshall_mathers_2007 :wink: