FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1161718192028»
nyku_myhay05.04.2007 15:21

portugalia - camerun : 0-3

din putinele ocazii avute am intrat cu mingea in portar :( ...mai bine nu ma prezentam :lol: :lol:

PoWeR05.04.2007 15:44

ce victorie ... extaz in Camerun, urmeaza meciul decisiv cu Brazilia :lol:

marianb05.04.2007 17:22

spania-mexic 3-3

blindica05.04.2007 17:24

Spania (Blind1ro) 3 - Mexic (marianbolohan) 3 Antrenorul Spaniei este pe faras, iar in Mexic este acum razboi civil. :lol:

Jo1n705.04.2007 17:48

germanica(bezmetiqu) - grecia(pilif:D) nu mai stiu scoru da l-am batut..6 4 parca..

biku00705.04.2007 21:18

brazilia(biku) 2:2 uruguay(g*d)

2 0 pentru mine pana in min 71 ... dar omul in minus s a simtit ...

GOD05.04.2007 21:21

god_life00-biku

URUGUAY-BRAZILIA=2-2

Hahaha daca nici cu BRAZILIA nu ma bate si eu cu URUGUAY trebuie sa iau una de 1STEA.

 

FORZA Steaua CONTRA LA JAVRE.

 

Si explicati si lui biku ca face HOST cine vrea,si nu trebuie sa injure adversaru.Cred ca e din cauza la campionatele de doi lei. :wink:

biku00705.04.2007 21:23

campionatele de doi lei in care esti si tu inscris ... ce sa zic ... a jucat mai bine joker de 100 de ori ca tine .. esti bot ... fara buguri te bateam dar deh ...

GOD05.04.2007 21:25

NU vreau sa ma cert cu tine da eu numai sunt in ala al tau demult.Ca am vazut ce Campionat e auzi iti zic eu ca nu ai voie sa dai GOL decat cu portaru,SAU DECAT DIN CAREU,sau de la 30m.

SI a dat centrare in tare din CORNER nu e bug.joaca cu JELEU sa vezi ce gol din corner iti da.

Si la revedere nu am ce discuta...

biku00705.04.2007 21:26

hai inchide ca te sun eu ...

Prodigy_andrey06.04.2007 05:45
Cred ca e din cauza la campionatele de doi lei.

 

Hai mancatzias ochii de bulibasa !! Ce faci fetele te plimbi ?

mihai141106.04.2007 08:49

va jucati meciurile sau o lasam balta?

PoWeR06.04.2007 09:01

da` cine mai are de jucat ?

mihai141106.04.2007 11:19

italia danemarca---restanta

 

 

etape noi

 

italia-mexic 3-7

danemarca-spania 3-0

brazilia-camerun 1-3

uruguay-portugalia 6-4

Romania-argentina

franta-rusia 3-0

anglia-grecia 7-5

ucraina-germania 0-3

 

termen : 10.04.2007 ora 17:00

Doryz0r06.04.2007 12:10
NU vreau sa ma cert cu tine da eu numai sunt in ala al tau demult.Ca am vazut ce Campionat e auzi iti zic eu ca nu ai voie sa dai GOL decat cu portaru,SAU DECAT DIN CAREU,sau de la 30m.

SI a dat centrare in tare din CORNER nu e bug.joaca cu JELEU sa vezi ce gol din corner iti da.

Si la revedere nu am ce discuta...

 

 

faza cu golu din corner e aiurea rau de toot.. asa mi`a dat si mie in cupa asta e daka nu aveam o repriza omu eliminat poate era alta soarta meciului.. :(

marianb06.04.2007 12:41

aici parca erau meciuri amicale, ce naiba va certati, probabil aveti prea mult timp liber

radoi_1008.04.2007 12:28

care jucati fifa ????? id meu de mess paul16_stelistu

horya10.04.2007 11:22

Care aveti chef de amicale ma gasiti la id mes : horia_horik23

GOD10.04.2007 15:37

Uruguay-Portugalia=6-4

I-am pus golurile pe tava.

nyku_myhay10.04.2007 15:41

ala din avataru` tau te-a executat :lol: :lol: ..dar nu a fost de ajuns :P

biku00710.04.2007 15:43

power mai existi ?

Blink10.04.2007 17:03

danemarca-spania 3-0 :-?

ultras_andrei_i10.04.2007 18:07

franta-rusia=3-0.

horacezxw10.04.2007 20:10

marshall_mathers_2007

horacezxw10.04.2007 20:16

care vrea clasa la fifa intrati pe idul asta marshall_mathers_2007 :wink:

«1161718192028»