1--italia-spania 3-1
2--danemarca-mexic 4-2
3--brazilia-portugalia 2-7
4--uruguay-camerun 8-7
5--franta -argentina 4-0
6--Romania-rusia 4-2
7--anglia-germania 2-7
8--ucraina-grecia 0-3
SE JOACA PANA PE 4.04.2007 ora 17:00
1--italia-spania 3-1
2--danemarca-mexic 4-2
3--brazilia-portugalia 2-7
4--uruguay-camerun 8-7
5--franta -argentina 4-0
6--Romania-rusia 4-2
7--anglia-germania 2-7
8--ucraina-grecia 0-3
SE JOACA PANA PE 4.04.2007 ora 17:00
brazilia - portugalia : 2-7
hahah cine e cu BRAZILIA?
italia - spania : 3-1
@ torres , sa dea naiba cred k pentru amicalele astea puteai sa nu apelezi la bug-ul ala cu shutu` de la distanta sau faulturi, dak nici aici nu ne distram e grav, pierdeai si a revenit "robotul torres" din campionat, trist...
@mihai1411
Nu am inteles care e problema de nu m-ai bagat si pe mine ?
@ torres , sa dea naiba cred ca pentru amicalele astea puteai sa nu apelezi la bug-ul ala cu shutu` de la distanta sau faulturi, daca nici aici nu ne distram e grav, pierdeai si a revenit "robotul torres" din campionat, trist...
si mai zice ca el joaca fifa de placere... :?
pacat ca nu am fost si eu pe faza
@ torres , sa dea naiba cred ca pentru amicalele astea puteai sa nu apelezi la bug-ul ala cu shutu` de la distanta sau faulturi, daca nici aici nu ne distram e grav, pierdeai si a revenit "robotul torres" din campionat, trist...
![]()
![]()
@mihai1411
Nu am inteles care e problema de nu m-ai bagat si pe mine ?
imi cer scuze,dar au vrut cei inscrisi in campionat deja sa joace si ei,si nu aveam cum sa ii refuz pe ei si sa te bag pe tine iti dai seama,oricum e amical
@ torres , sa dea naiba cred ca pentru amicalele astea puteai sa nu apelezi la bug-ul ala cu shutu` de la distanta sau faulturi, daca nici aici nu ne distram e grav, pierdeai si a revenit "robotul torres" din campionat, trist...
iar te autocaracterizezi ofticatule? :twisted: ....
P.S : nu fi suparat mah ca la 2008 poate ma vei detrona si tu :cry:
dc mai postezi ma?
vezi ca iti pierzi timpu din cele 4-5 ore de practice pe care le faci p zi..
get a life.. :roll:
nu va certati degeaba ... eu sunt cel mai bun :->
si eu joc cu ?
later:....Gata am vazut
cu bezmeticu ![]()
germania(bezmetiqu) - anglia(gogo) 7-2 ![]()
hahah cine e cu BRAZILIA?
io sunt ma cu brazilia ! ai vreo obiectie ?
andrei_marius06(franta)-dragutzu_89(argentina)=4-0.
asa vezi... pune si id-urile sa ma faci de ras ![]()
@mihai1411
cum adica au vrut cei din campionat sa joace ? eu unde sunt ? in cupa sau unde ?
aline, dupa cum vezi inca nu esti asa cunoscut printre noi ![]()
@mihai1411
cum adica au vrut cei din campionat sa joace ? eu unde sunt ? in cupa sau unde ?
pai nu stiu cine esti tu,esti cumva castigatorul seriei a 2 a?ca doar acolo vad un singur Alin....faza a fost fara suparare am mai zis,ca au vrut cei vechi pe forum si in campionat sa joace,si logic nu puteam sa ii refuz,si asa au ramas multi pe afara,oricum n-am chef de cearta sau altceva ca e amical,daca vrei jucam amandoi cu Romania,1 meci eu,1 meci tu ca sa nu te superi ![]()
6--Romania-rusia 4-2,nu am dat degajari,centrari pe jos etc,nu aveti dc sa ma acuzati ![]()
ps:inca 3 meciuri,si bag altele imediat ce jucati
(daca se joaca inainte de termen)
@mihai1411
stai linistit ca nici eu n`am chef de cearta..doar ca nu am inteles ce ai vrut sa zici..si tu prima data (si parca si a doua) ai zis ca au vrut cei din campionat , nu ca au vrut cei vechi de pe forum..daca ziceai asa de la inceput era alta chestie..si la chestia cu un meci eu ,un meci tu (cu Romania) ,nu`i nevoie..am vrut doar sa inteleg de ce nu m`ai bagat , nu sunt asa de obsedat sa ma cert cu tine (sau cu altu`) pentru niste amicale..
@power
nici nu ma asteptam sa fiu cunoscut + ca nu stiam ca tre` sa fiu cunoscut ca sa joc niste amicale..dar nu e suparare .
ia fost frica ![]()
erai campion in ligaII si riscam sa castigi si aici :lol:
2--danemarca-mexic 4-2 ![]()
dc mai postezi ma?vezi ca iti pierzi timpu din cele 4-5 ore de practice pe care le faci p zi..
get a life.. :roll:
iar te autocaracterizezi ma? =)) ...
P.S : nu mai miorlai p'aci....las' k-i bun si locu 2 :roll: ... have fun !!!