FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1141516171828»
mihai141102.04.2007 16:24

1--italia-spania 3-1

2--danemarca-mexic 4-2

3--brazilia-portugalia 2-7

4--uruguay-camerun 8-7

5--franta -argentina 4-0

6--Romania-rusia 4-2

7--anglia-germania 2-7

8--ucraina-grecia 0-3

 

 

 

SE JOACA PANA PE 4.04.2007 ora 17:00

nyku_myhay02.04.2007 17:15

brazilia - portugalia : 2-7

GOD02.04.2007 17:16

hahah cine e cu BRAZILIA?

El_nin0_T0rr3s02.04.2007 17:47

italia - spania : 3-1

blindica02.04.2007 17:49

@ torres , sa dea naiba cred k pentru amicalele astea puteai sa nu apelezi la bug-ul ala cu shutu` de la distanta sau faulturi, dak nici aici nu ne distram e grav, pierdeai si a revenit "robotul torres" din campionat, trist...

AliN4u02.04.2007 18:37

@mihai1411

 

Nu am inteles care e problema de nu m-ai bagat si pe mine ?

johnny0603.04.2007 04:35
@ torres , sa dea naiba cred ca pentru amicalele astea puteai sa nu apelezi la bug-ul ala cu shutu` de la distanta sau faulturi, daca nici aici nu ne distram e grav, pierdeai si  a revenit "robotul torres" din campionat, trist...

 

si mai zice ca el joaca fifa de placere... :?

l1o_l1am303.04.2007 07:13

pacat ca nu am fost si eu pe faza

Jo1n703.04.2007 09:38
@ torres , sa dea naiba cred ca pentru amicalele astea puteai sa nu apelezi la bug-ul ala cu shutu` de la distanta sau faulturi, daca nici aici nu ne distram e grav, pierdeai si  a revenit "robotul torres" din campionat, trist...

24.gif

30.gif

mihai141103.04.2007 10:11
@mihai1411

 

Nu am inteles care e problema de nu m-ai bagat si pe mine ?

 

imi cer scuze,dar au vrut cei inscrisi in campionat deja sa joace si ei,si nu aveam cum sa ii refuz pe ei si sa te bag pe tine iti dai seama,oricum e amical

El_nin0_T0rr3s03.04.2007 10:47
@ torres , sa dea naiba cred ca pentru amicalele astea puteai sa nu apelezi la bug-ul ala cu shutu` de la distanta sau faulturi, daca nici aici nu ne distram e grav, pierdeai si  a revenit "robotul torres" din campionat, trist...

24.gif

30.gif

 

 

iar te autocaracterizezi ofticatule? :twisted: ....

 

P.S : nu fi suparat mah ca la 2008 poate ma vei detrona si tu :cry:

Jo1n703.04.2007 11:46

dc mai postezi ma?

vezi ca iti pierzi timpu din cele 4-5 ore de practice pe care le faci p zi..

get a life.. :roll:

PoWeR03.04.2007 11:47

nu va certati degeaba ... eu sunt cel mai bun :->

Prodigy_andrey03.04.2007 12:43

si eu joc cu ?

 

later:....Gata am vazut :D cu bezmeticu :D

Jo1n703.04.2007 13:34

germania(bezmetiqu) - anglia(gogo) 7-2 :D

biku00703.04.2007 13:42
hahah cine e cu BRAZILIA?

 

io sunt ma cu brazilia ! ai vreo obiectie ?

ultras_andrei_i03.04.2007 14:04

andrei_marius06(franta)-dragutzu_89(argentina)=4-0.

dragutzu8903.04.2007 14:13

asa vezi... pune si id-urile sa ma faci de ras :))

AliN4u03.04.2007 14:48

@mihai1411

 

cum adica au vrut cei din campionat sa joace ? eu unde sunt ? in cupa sau unde ?

PoWeR03.04.2007 15:01

aline, dupa cum vezi inca nu esti asa cunoscut printre noi :)

mihai141103.04.2007 15:07
@mihai1411  

 

cum adica au vrut cei din campionat sa joace ? eu unde sunt ? in cupa sau unde ?

 

pai nu stiu cine esti tu,esti cumva castigatorul seriei a 2 a?ca doar acolo vad un singur Alin....faza a fost fara suparare am mai zis,ca au vrut cei vechi pe forum si in campionat sa joace,si logic nu puteam sa ii refuz,si asa au ramas multi pe afara,oricum n-am chef de cearta sau altceva ca e amical,daca vrei jucam amandoi cu Romania,1 meci eu,1 meci tu ca sa nu te superi :)

 

 

 

6--Romania-rusia 4-2,nu am dat degajari,centrari pe jos etc,nu aveti dc sa ma acuzati :P

 

ps:inca 3 meciuri,si bag altele imediat ce jucati :P(daca se joaca inainte de termen)

AliN4u03.04.2007 15:43

@mihai1411

 

stai linistit ca nici eu n`am chef de cearta..doar ca nu am inteles ce ai vrut sa zici..si tu prima data (si parca si a doua) ai zis ca au vrut cei din campionat , nu ca au vrut cei vechi de pe forum..daca ziceai asa de la inceput era alta chestie..si la chestia cu un meci eu ,un meci tu (cu Romania) ,nu`i nevoie..am vrut doar sa inteleg de ce nu m`ai bagat , nu sunt asa de obsedat sa ma cert cu tine (sau cu altu`) pentru niste amicale..

 

 

@power

 

nici nu ma asteptam sa fiu cunoscut + ca nu stiam ca tre` sa fiu cunoscut ca sa joc niste amicale..dar nu e suparare .

Jo1n703.04.2007 16:13

ia fost frica :))

erai campion in ligaII si riscam sa castigi si aici :lol:

Blink03.04.2007 17:06

2--danemarca-mexic 4-2 :D

El_nin0_T0rr3s03.04.2007 17:25
dc mai postezi ma?

vezi ca iti pierzi timpu din cele 4-5 ore de practice pe care le faci p zi..

get a life.. :roll:

 

iar te autocaracterizezi ma? =)) ...

 

P.S : nu mai miorlai p'aci....las' k-i bun si locu 2 :roll: ... have fun !!!

«1141516171828»