FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1121314151628»
Ronaldinho_cs10.02.2007 23:52

Eu sunt in Politehnica la imst

i0nutz8311.02.2007 09:04
ce semnatura :))))))...ma daca ar sta lumea potolita nu ar injura nu ar rupe scaune etc,nu v-ar mai bate jandarmii ,bine le face celor care se duc pe stadion doar ca sa arunce cu obiecte si sa se bata

 

Nu mai spune !

Paradise_Lost13.02.2007 15:45

amical?

Tzunny15.02.2007 21:45

Salutare. pentru jocuri: tzunnywar. Astept, multumesc.

zeman15.02.2007 22:13

bogdan_stoia2006

ildotore2121.02.2007 07:49

id meu i_spilca.astept ofertantii

ildotore2125.02.2007 12:40

tyby_db007

:P

Grenada25.02.2007 19:15

Sal as vrea sa joc si eu un amical id de mess g***@*** ... 8)

Flaviu9327.02.2007 16:56

Cine joaca un amical cu mn? :D Nu is Ronaldinho da ma stiu binisor. Ma gasiti la Flaviu_silaghi pe mess. 8) Multumesc. Steaua!!!!!! Steaua!!!!!!!

onyx_nwa02.03.2007 17:59

onyx_nwa ... poate am (de la / pe cine) invata cate ceva.

GOD03.03.2007 18:41

i-a bagati-ma acolo in lista sa JUCAM amicale,ca astia din campionat sunt OCUPATI.

PoWeR03.03.2007 19:08

a revenit asta :)

GOD03.03.2007 19:26

Ba cand o sa incetati sa va mai luati de mine,nu va convine ca joc aici ,imi spuneti si ma retrag.

joc de placere nu ca sa imi fac NERVI degeaba.

alecs_flip07.03.2007 20:54

alecs_flip...pt amical

BlackEagle0311.03.2007 07:16

cand as putea sa ma inscriu si eu un campionat? idul meu este a***@*** cu echipa mea de suflet Manchester United :D

GOD11.03.2007 07:25

Manchester nu mai e Libera daca vrei Barca in Liga1 ,hai rpd .

i0nutz8311.03.2007 15:39
cand as putea sa ma inscriu si eu un campionat? idul meu este a***@*** cu echipa mea de suflet Manchester United :D

 

Dupa 1 aprilie.

biku00722.03.2007 18:36

mai am un sezon si sper sa revin ... in forta ... cu o echipa cat de cat buna ... bafta baieti

Ronaldinho_cs29.03.2007 19:09

te asteptam biku :P

c.ronaldo1731.03.2007 12:23

nike_steaua_2007 fac amicale cand vreti.

heidi_cristi31.03.2007 23:00

ID heidi_cristi contactati-ma daca vreti sa jucati un amical de fifa 2007 cu un adversar puternic:D

mihai141102.04.2007 11:47

Propun si eu sa facem un mini turneu cu echipe nationale,asa de antrenament,care vreti bagati numele si echipa,dar sa luati fiecare alta echipa

 

mihai1411-Romania

Prodigy_andrey02.04.2007 11:48

andrey_gogo anglia

El_nin0_T0rr3s02.04.2007 11:49

el_nin0_t0rr3s - Italia

dragutzu8902.04.2007 11:50

dragutzu_89 - Argentina

«1121314151628»