e varza, he's my friend
...abia a invatzat
(kiddin` ...a fost ziua inocentilor in spania ) : Beckham la barca si zidane jucatorul anului la fifa. :lol:
e varza, he's my friend
...abia a invatzat
(kiddin` ...a fost ziua inocentilor in spania ) : Beckham la barca si zidane jucatorul anului la fifa. :lol:
celalalt baraj, se mai disputa?? :roll:
haide-ti, jcuati si celalalt baraj ca sa stim semifinalele 8)
da blind, si eu te iubesc ![]()
haide-ti, jcuati si celalalt baraj ca sa stim semifinalele 8)
ne intalnim in finala power ok ? 8)
as vrea si eu s-a ma incriu la concursul de fifa2007.
cine vrea s-a joace cu mine pa bani s-a ma contacteze pe mess Dan_BKL.bafta!
power celalt baraj trebuia sa se joace ieri la 10,da nu a mai intrat.
@god ... aproape toata ziua ieri a fost pe mess aadversarul
@el_nino ... doar daca trec de semifinala 8)
Eu nu am vazut nimik din winter ,
1.toata lumea isi ia Barcelona si toti aceeasi faza pase lu eto in fata.
2.am luat bataie ,asta e da cel mai urat meci din viata mea asta a fost cu liame.Imi facea numa faulturi si numa pase dalea lungi stie ,alceva nu stie nIMIK.
De asta numi place sa jucam cu ce echipa vrem.
Asta e oricum il omoara TORES>
3.Cred ca are si patch la o faza am ramas cu guti,a intrat mingia in poarta juma de metru.Si nu a fost GOL.
looooooool ... patch =))
god, mai bine scrie scorurile sa le trec acolo
3-2
2-4
Baraje:
power_steaua_6 - alin_jeleu 4-5, 3-2, 6-4
god_life00 - l1o_l1am3 3-2, 2-4
Program Semi-finale:
power_steaua_6 - robinho_2903
el_nin0_t0rr3s - l1o_l1am3
as vrea si eu s-a ma incriu la concursul de fifa2007.cine vrea s-a joace cu mine pa bani s-a ma contacteze pe mess Dan_BKL.bafta!
Jucam manca-ti-as ochii tai !
Eu nu am vazut nimic din winter ,1.toata lumea isi ia Barcelona si toti aceeasi faza pase lu eto in fata.
2.am luat bataie ,asta e da cel mai urat meci din viata mea asta a fost cu liame.Imi facea numa faulturi si numa pase dalea lungi stie ,alceva nu stie nimic.
De asta numi place sa jucam cu ce echipa vrem.
Asta e oricum il omoara TORES>
3.Cred ca are si patch la o faza am ramas cu guti,a intrat mingia in poarta juma de metru.Si nu a fost GOL.
Asta-i din ce in ce mai enervant X(
God...nu e patch, e bug de la EA Sports, asta este. Oricum, daca erai asa tare, bateai pe un slab ca mine :wink:
as vrea si eu s-a ma incriu la concursul de fifa2007.cine vrea s-a joace cu mine pa bani s-a ma contacteze pe mess Dan_BKL.bafta!
Jucam manca-ti-as ochii tai !
intra pe mess s-a vorbim si vedem noi cum facem.jucam pe 3,4ianuarie dupa ce imi revin dupa anul nou.vezi ca eu am pach cu echipele din Romania si din rusia.pala cu echipele din rusia am sa-l scot.
are dreptate god... una-doua toti isi iau barca... e cel mai stupid lucru, sunt amicale ce dreq... si daca sunteti buni jucati bine cu orice alta echipa, nu numai cu barca
arsenal ruulz
...zii tu jeleu? and...power...plec pt 2 zile si nu pot juca semifinala....o joc cand vin...An fericit tuturor...s'auzim de bine...
asta-i un fel de Cupa Stalinskaya in sala...La multi ani tuturor ! :lol:
blindica, seamana cu Turneul din Norcia sau asa ceva, la care tot mai participau echipele noastre intr-un timp
... na, se mai antreneaza lumea
Eu nu am vazut nimic din winter ,1.toata lumea isi ia Barcelona si toti aceeasi faza pase lu eto in fata.
2.am luat bataie ,asta e da cel mai urat meci din viata mea asta a fost cu liame.Imi facea numa faulturi si numa pase dalea lungi stie ,alceva nu stie nimic.
De asta numi place sa jucam cu ce echipa vrem.
Asta e oricum il omoara TORES>
3.Cred ca are si patch la o faza am ramas cu guti,a intrat mingia in poarta juma de metru.Si nu a fost GOL.
Dar tu cu ce echipa ai jucat? :lol:
Cu echipa din campionat,
Si ce echipa asa slaba ai tu in campionat ? Leverkusen, Tottenham, U.N.A.M, FC Lugano ... ?
nu e barca cea mai buna din fifa :-"
Chelsea sau italia.
tur: power_steaua_6 5 - 3 robinho_2903
retur: robinho_2903 3 - 5 power_steaua_6
Doua meciuri frumoase, in care adversarul a dominat.Am avut si putin ghinion, dar doua victorii meritate de Power. Felicitari adversarului ! ![]()