FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1101112131428»
blindica30.12.2006 17:26

e varza, he's my friend :D...abia a invatzat :oops:(kiddin` ...a fost ziua inocentilor in spania ) : Beckham la barca si zidane jucatorul anului la fifa. :lol:

RobYnho30.12.2006 17:34

celalalt baraj, se mai disputa?? :roll:

PoWeR30.12.2006 18:42

haide-ti, jcuati si celalalt baraj ca sa stim semifinalele 8)

alin_jeleu30.12.2006 19:28

da blind, si eu te iubesc :))

El_nin0_T0rr3s30.12.2006 21:47
haide-ti, jcuati si celalalt baraj ca sa stim semifinalele  8)

 

ne intalnim in finala power ok ? 8)

Dan_BKL30.12.2006 22:44

as vrea si eu s-a ma incriu la concursul de fifa2007.

cine vrea s-a joace cu mine pa bani s-a ma contacteze pe mess Dan_BKL.bafta!

GOD31.12.2006 06:36

power celalt baraj trebuia sa se joace ieri la 10,da nu a mai intrat.

PoWeR31.12.2006 06:39

@god ... aproape toata ziua ieri a fost pe mess aadversarul

 

@el_nino ... doar daca trec de semifinala 8)

GOD31.12.2006 06:39

Eu nu am vazut nimik din winter ,

1.toata lumea isi ia Barcelona si toti aceeasi faza pase lu eto in fata.

2.am luat bataie ,asta e da cel mai urat meci din viata mea asta a fost cu liame.Imi facea numa faulturi si numa pase dalea lungi stie ,alceva nu stie nIMIK.

De asta numi place sa jucam cu ce echipa vrem.

Asta e oricum il omoara TORES>

3.Cred ca are si patch la o faza am ramas cu guti,a intrat mingia in poarta juma de metru.Si nu a fost GOL.

PoWeR31.12.2006 12:53

looooooool ... patch =))

 

god, mai bine scrie scorurile sa le trec acolo

GOD31.12.2006 12:54

3-2

2-4

PoWeR31.12.2006 13:40

Baraje:

 

power_steaua_6 - alin_jeleu 4-5, 3-2, 6-4

god_life00 - l1o_l1am3 3-2, 2-4

 

 

Program Semi-finale:

 

power_steaua_6 - robinho_2903

el_nin0_t0rr3s - l1o_l1am3

i0nutz8331.12.2006 13:40
as vrea si eu s-a ma incriu la concursul de fifa2007.

cine vrea s-a joace cu mine pa bani s-a ma contacteze pe mess Dan_BKL.bafta!

 

Jucam manca-ti-as ochii tai !

Prodigy_andrey31.12.2006 14:19
Eu nu am vazut nimic din winter ,

1.toata lumea isi ia Barcelona si toti aceeasi faza pase lu eto in fata.

2.am luat bataie ,asta e da cel mai urat meci din viata mea asta a fost cu liame.Imi facea numa faulturi si numa pase dalea lungi stie ,alceva nu stie nimic.

De asta numi place sa jucam cu ce echipa vrem.

Asta e oricum il omoara TORES>

3.Cred ca are si patch la o faza am ramas cu guti,a intrat mingia in poarta juma de metru.Si nu a fost GOL.

 

Asta-i din ce in ce mai enervant X(

l1o_l1am331.12.2006 14:25

God...nu e patch, e bug de la EA Sports, asta este. Oricum, daca erai asa tare, bateai pe un slab ca mine :wink:

Dan_BKL31.12.2006 14:44
as vrea si eu s-a ma incriu la concursul de fifa2007.

cine vrea s-a joace cu mine pa bani s-a ma contacteze pe mess Dan_BKL.bafta!

 

Jucam manca-ti-as ochii tai !

 

intra pe mess s-a vorbim si vedem noi cum facem.jucam pe 3,4ianuarie dupa ce imi revin dupa anul nou.vezi ca eu am pach cu echipele din Romania si din rusia.pala cu echipele din rusia am sa-l scot.

alin_jeleu31.12.2006 17:21

are dreptate god... una-doua toti isi iau barca... e cel mai stupid lucru, sunt amicale ce dreq... si daca sunteti buni jucati bine cu orice alta echipa, nu numai cu barca

El_nin0_T0rr3s01.01.2007 03:12

arsenal ruulz :D...zii tu jeleu? and...power...plec pt 2 zile si nu pot juca semifinala....o joc cand vin...An fericit tuturor...s'auzim de bine...

blindica01.01.2007 10:20

asta-i un fel de Cupa Stalinskaya in sala...La multi ani tuturor ! :lol:

PoWeR01.01.2007 13:52

blindica, seamana cu Turneul din Norcia sau asa ceva, la care tot mai participau echipele noastre intr-un timp :P ... na, se mai antreneaza lumea

RobYnho02.01.2007 16:16
Eu nu am vazut nimic din winter ,

1.toata lumea isi ia Barcelona si toti aceeasi faza pase lu eto in fata.

2.am luat bataie ,asta e da cel mai urat meci din viata mea asta a fost cu liame.Imi facea numa faulturi si numa pase dalea lungi stie ,alceva nu stie nimic.

De asta numi place sa jucam cu ce echipa vrem.

Asta e oricum il omoara TORES>

3.Cred ca are si patch la o faza am ramas cu guti,a intrat mingia in poarta juma de metru.Si nu a fost GOL.

 

Dar tu cu ce echipa ai jucat? :lol:

GOD02.01.2007 17:00

Cu echipa din campionat,

PoWeR02.01.2007 19:16

Si ce echipa asa slaba ai tu in campionat ? Leverkusen, Tottenham, U.N.A.M, FC Lugano ... ?

Jo1n703.01.2007 17:18

nu e barca cea mai buna din fifa :-"

Chelsea sau italia.

RobYnho03.01.2007 19:32

tur: power_steaua_6 5 - 3 robinho_2903

retur: robinho_2903 3 - 5 power_steaua_6

 

Doua meciuri frumoase, in care adversarul a dominat.Am avut si putin ghinion, dar doua victorii meritate de Power. Felicitari adversarului ! :D

«1101112131428»