FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«18910111228»
George Stan12.12.2006 13:43

id= george_aureliu_stan cine are chef. Sunt incepator. Joc seara, dupa 19:30. Ionutz, ma initiezi si pe mine, sau altcineva :)

i0nutz8312.12.2006 15:37

Ce onoare sa-l avem pe sefu' printre noi ! Deci clar avem si premii sezonul asta :P

winn3r12.12.2006 16:12

cine vrea amicale contactati-ma la ID meu : c0stywinn3r ... ms mult

mariusz15.12.2006 15:40

:lol:

winn3r16.12.2006 08:41

cine vrea amical ... ID : c0stywinn3r

GOD16.12.2006 10:49

Haideti sa jucam o FIFA ID-god_life00

RobYnho17.12.2006 18:10

id: robinho_2903 Cu blindica m'am saturat :lol:

stelistu9422.12.2006 12:43

ID >> : andr3i9 <<

 

Dak te tine facem un amical mic sa vedem !

stelistu9422.12.2006 13:08

un amical ceva unu mic sa va vad !!!!!!!

 

ID de mess : >>> andr3i9<<< fularultras steagcruce2 fularultras

alexynho22.12.2006 22:09

vreau si eu sa joc ... ID : alexynho_91

PoWeR27.12.2006 12:13

Baieti, daca tot e vacanta si unii sunt acasa intre Craciun si Anul Nou, ce-ar fi daca am face un mini-turneu amical, sa ne mentinem in forma pentru cand va reincepe campionatul.

 

Daca sunteti de acord, postati aici sau lasati mesaje pe mess si in functie de cati suntem vedem ce sistem aplicam.

 

Asta daca ionutz n-are nimic impotriva ...

l1o_l1am327.12.2006 12:15

ar fi frumos:D

alexynho27.12.2006 12:21

ar fi ceva ;)

i0nutz8327.12.2006 12:21

Cerere acceptata.

 

Etape urmatoare vor fi postate joi, 4 ianuarie 2007.

PoWeR27.12.2006 12:25

in cazul asta, cei care vreti sa jucati, postati msg aici sau eventual spuneti-mi pe mess.

 

FCSTEAUA.ro Winter Holiday Contest 2006 :

 

1. power_steaua_6

2. mihai1411

3. god_life00

4. alin_jeleu

5. robinho_2903

6. doryzd

7. andrey_gogo

8. el_nin0_t0rr3s

9. jok3r_sarbu

10. l1o_l1am3

 

 

Termen limita: miercuri, 27 dec, ora 19 ! ... nu de alta, dar vine Anul Nou :lol:

mihai141127.12.2006 12:28

y0

alin_jeleu27.12.2006 14:45

si YO :D

Doryz0r27.12.2006 15:07

si eu

Prodigy_andrey27.12.2006 15:40

5:36 PM .... Ce chestie acuma am intrat si am vazut :D NU puteam lipsii power ;):D

El_nin0_T0rr3s27.12.2006 16:06

gg power :* ,,,,buna idee

nyku_myhay27.12.2006 17:52

si eu :)

PoWeR27.12.2006 18:40

asa ... ready to go ...

 

Grupa A:

 

el_nin0_t0rr3s

power_steaua_6

jok3r_sarbu

doryzd

l1o_l1am3

 

Grupa B:

 

mihai1411

andrey_gogo

god_life00

alin_jeleu

robinho_2903

 

Se joaca pe sistemul Cupei UEFA, un singur meci intre fiecare. Se vor califica 3 echipe din fiecare grupa, astfel:

- castigatorul - direct in semifinale

- locurile 2 si 3 dintr-o grupa vor juca baraje cu echipele complementare din grupa cealalta (Loc2 GrA -Loc3 GrB si Loc2 GrB - Loc3 GrA)

- in caz de egalitate, primul criteriu de departajare este golaverajul

PoWeR27.12.2006 19:30

Program:

 

Grupa A:

l1o_l1am3 - power_steaua_6 1-3

jok3r_sarbu - doryzd 7-0

 

doryzd - el_nin0_t0rr3s 3-4

power_steaua_6 - jok3r_sarbu 5-1

 

jok3r_sarbu - l1o_l1am3 3-4

el_nin0_t0rr3s - power_steaua_6 3-2

 

power_steaua_6 - doryzd 4-3

l1o_l1am3 - el_nin0_t0rr3s 0-0

 

el_nin0_t0rr3s - jok3r_sarbu 7-2

doryzd - l1o_l1am3 0-0

 

Grupa B:

robinho_2903 - andrey_gogo 1-0

god_life00 - alin_jeleu 2-3

 

alin_jeleu - mihai1411 4-4

andrey_gogo - god_life00 0-1

 

god_life00 - robinho_2903 3-2

mihai1411 - andrey_gogo 4-3

 

andrey_gogo - alin_jeleu 1-6

robinho_2903 - mihai1411 7-4

 

mihai1411 - god_life00 3-4

alin_jeleu - robinho_2903 0-8

 

Incercati ca pana pe 29 decembrie, ora 16 sa jucati meciurile astea

Doryz0r27.12.2006 23:30

jukam cu echipele care le avem in campionat?

RobYnho28.12.2006 09:49

nu cred...atunci yo cu ce echipa joc? :P

«18910111228»