id= george_aureliu_stan cine are chef. Sunt incepator. Joc seara, dupa 19:30. Ionutz, ma initiezi si pe mine, sau altcineva ![]()
id= george_aureliu_stan cine are chef. Sunt incepator. Joc seara, dupa 19:30. Ionutz, ma initiezi si pe mine, sau altcineva ![]()
Ce onoare sa-l avem pe sefu' printre noi ! Deci clar avem si premii sezonul asta ![]()
cine vrea amicale contactati-ma la ID meu : c0stywinn3r ... ms mult
:lol:
cine vrea amical ... ID : c0stywinn3r
Haideti sa jucam o FIFA ID-god_life00
id: robinho_2903 Cu blindica m'am saturat :lol:
ID >> : andr3i9 <<
Dak te tine facem un amical mic sa vedem !
un amical ceva unu mic sa va vad !!!!!!!
ID de mess : >>> andr3i9<<<
steagcruce2 ![]()
vreau si eu sa joc ... ID : alexynho_91
Baieti, daca tot e vacanta si unii sunt acasa intre Craciun si Anul Nou, ce-ar fi daca am face un mini-turneu amical, sa ne mentinem in forma pentru cand va reincepe campionatul.
Daca sunteti de acord, postati aici sau lasati mesaje pe mess si in functie de cati suntem vedem ce sistem aplicam.
Asta daca ionutz n-are nimic impotriva ...
ar fi frumos:D
ar fi ceva ![]()
Cerere acceptata.
Etape urmatoare vor fi postate joi, 4 ianuarie 2007.
in cazul asta, cei care vreti sa jucati, postati msg aici sau eventual spuneti-mi pe mess.
FCSTEAUA.ro Winter Holiday Contest 2006 :
1. power_steaua_6
2. mihai1411
3. god_life00
4. alin_jeleu
5. robinho_2903
6. doryzd
7. andrey_gogo
8. el_nin0_t0rr3s
9. jok3r_sarbu
10. l1o_l1am3
Termen limita: miercuri, 27 dec, ora 19 ! ... nu de alta, dar vine Anul Nou :lol:
y0
si YO ![]()
si eu
5:36 PM .... Ce chestie acuma am intrat si am vazut
NU puteam lipsii power ![]()
![]()
gg power :* ,,,,buna idee
si eu ![]()
asa ... ready to go ...
Grupa A:
el_nin0_t0rr3s
power_steaua_6
jok3r_sarbu
doryzd
l1o_l1am3
Grupa B:
mihai1411
andrey_gogo
god_life00
alin_jeleu
robinho_2903
Se joaca pe sistemul Cupei UEFA, un singur meci intre fiecare. Se vor califica 3 echipe din fiecare grupa, astfel:
- castigatorul - direct in semifinale
- locurile 2 si 3 dintr-o grupa vor juca baraje cu echipele complementare din grupa cealalta (Loc2 GrA -Loc3 GrB si Loc2 GrB - Loc3 GrA)
- in caz de egalitate, primul criteriu de departajare este golaverajul
Program:
Grupa A:
l1o_l1am3 - power_steaua_6 1-3
jok3r_sarbu - doryzd 7-0
doryzd - el_nin0_t0rr3s 3-4
power_steaua_6 - jok3r_sarbu 5-1
jok3r_sarbu - l1o_l1am3 3-4
el_nin0_t0rr3s - power_steaua_6 3-2
power_steaua_6 - doryzd 4-3
l1o_l1am3 - el_nin0_t0rr3s 0-0
el_nin0_t0rr3s - jok3r_sarbu 7-2
doryzd - l1o_l1am3 0-0
Grupa B:
robinho_2903 - andrey_gogo 1-0
god_life00 - alin_jeleu 2-3
alin_jeleu - mihai1411 4-4
andrey_gogo - god_life00 0-1
god_life00 - robinho_2903 3-2
mihai1411 - andrey_gogo 4-3
andrey_gogo - alin_jeleu 1-6
robinho_2903 - mihai1411 7-4
mihai1411 - god_life00 3-4
alin_jeleu - robinho_2903 0-8
Incercati ca pana pe 29 decembrie, ora 16 sa jucati meciurile astea
jukam cu echipele care le avem in campionat?
nu cred...atunci yo cu ce echipa joc? ![]()