FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«167891028»
Szentpali Robert30.09.2006 14:19

gata de meci cine vrea sa joace sa ma scrie in lista lui de mess,joc fifa 2006,2007 la alegere :lol: id:szr_90_ronaldinho

RobYnho30.09.2006 15:50

te provoc la un amical de 07 :twisted:

Radu1830.09.2006 16:43

Care doreste sa joace un amical cu mine la fifa 2006 il rog sa ma contacteze pe id-ul mandru_casuntstelist.

jolt30.09.2006 17:47

j***@***

cristian_Gamer200701.10.2006 01:55

care vrea un meci id cristian_gamer2006:) :)

cristian_Gamer200701.10.2006 02:31

bienenteles de fifa 2007:) ca 2006 nu mai vreau sa joc:D

bugsyy02.10.2006 06:54

hai ca vreau si eu : razvy_alexx

kristti8602.10.2006 13:19

Joc amical fifa 07!!!

ID mess: KRISTTI86

IRO03.10.2006 17:20
te provoc la un amical de 07 :twisted:

 

marius_iro

da-mi un add si sa vedem de ce eshti in stare 8) 8) 8)

 

cine e bun la 07 sa-mi dea un add 8)

George Sud05.10.2006 12:20

hai frate care joaca? 8)

ultras_andrei_i07.10.2006 08:16

lasa-ti id-ul de mess si vei fi contactat.

EL-magnific08.10.2006 10:51

ID meu el_magnifique_steaua va ajut sa luati bataie cu 5-6 ZGOLURI diferenta!!

mihai141108.10.2006 11:46

3jn33b00ntuma

George Sud09.10.2006 16:32

id-ul meu este tip_dubioss ,joc pe bere ...jur frate ca nu ma bate nimeni!!daca reusesc sa imi pastrez invincibiltatea probabil Steaua va lua Ch League :twisted: jur frate!!

RobYnho10.10.2006 12:59

esti cioara??? ca numai aia se jura atata :lol: :lol:

George Sud10.10.2006 13:39

dupa nick tu chiar esti cioara...oricum joci?pana acum nu m-a batut nimeni de pe site-ul asta :twisted:

i0nutz8310.10.2006 13:51

@George Sud: Incearca sa iti revizuiesti comportamentul. Asta daca vrei sa ramai printre noi.. :)

George Sud10.10.2006 14:01

eu nu stiu ce gasesti tu dubios la comportamentul meu sincer singurul lucru care e deranjeaza probabil este ca postez la topicul asta!

i0nutz8310.10.2006 14:05

Sa ne deranjeze? N-as prea crede..

 

Ideea e ca aici nu e normal sa insulti, sa te umfli in pene, etc. Atat!

George Sud10.10.2006 14:09

okey am inteles ...nu am insultatpe nimeni, asta sigur iar faza cu umflatu in pene ,am inteles unde bati poate ai dreptate ...ar trebui sa imi stapanesc entuziasmu care ma caracterizeaza cande vorba de fifa sau de manager sau de tot ce inseamna fotbal ,pana una alta sa nu o mai lalaim ca suntem off-topic si iti arunc o manusa deci, te provoc la o fifa, my friend:P

i0nutz8310.10.2006 14:20

Jucam:)

George Sud11.10.2006 17:49

mai joaca cineva? ...unu mai bun ca ionutz :P

mihai141114.10.2006 08:54

ce faza naspa,arsenal are 4 stele normal,si cand dau sa incep cariera imi arata 4 jumate :))

Ro__Ma20.10.2006 11:48

amical! FIFA2007! ID yahoo: manuel_rotaru

dragutzu8926.10.2006 14:39

cine stie un cmapioant de fifa serios, cum e acesta sa imi zik ! ms mult

850199330_lol.jpg

«167891028»