FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«191011121328»
PoWeR28.12.2006 09:57

din moment ce robynho nu e in campionat, cred ca si ceilalti avem dreptul sa alegem orice echipa :lol:

GOD28.12.2006 10:19

god_life00 - robinho_2903=3-2

 

Ce Meci frumos .Mi-a Placut.

Un adversar foarte bun.

RobYnho28.12.2006 10:21

god_life00 3 - 2 robinho_2903 Un meci pierdut in ultimele 7-8 min. :roll:

RobYnho28.12.2006 12:01

robinho_2903 7 - 4 mihai1411

 

robinho_2903 1 - 0 andrey_gogo

mihai141128.12.2006 12:54

robinho_2903 7 - 4 mihai1411

andrey_gogo 3 - 4 mihai1411

alin_jeleu 4 - 4 mihai1411

god_life00 4 - 3 mihai1411

Prodigy_andrey28.12.2006 12:55

Ce fain tot la un gol :D Este foarte bine :D

RobYnho28.12.2006 13:17

alin_jeleu 0 - 8 robinho_2903

PoWeR28.12.2006 14:22

power_steaua_6 - jok3r_sarbu 5-1

el_nin0_t0rr3s - power_steaua_6 3-2 (pacat)

l1o_l1am3 - power_steaua_6 1-3

power_steaua_6 - doryzd 4-3

nyku_myhay28.12.2006 14:55

jok3r_sarbu - doryzd : 7-0

alin_jeleu28.12.2006 15:15

alin_jeleu 0 - 8 robinho_2903

alin_jeleu 4 - 4 mihai1411

god_life00 2 - 3 alin_jeleu nu stie sa piarda

alin_jeleu 6 - 1 andrey_gogo

GOD28.12.2006 16:57

mihai1411-god_life00=3-4

De la 3-0 pentru. el m-am enervat.Si-am dat niste goluri de fotograf.

GOD29.12.2006 15:16

god-gogo=1-0

El_nin0_T0rr3s29.12.2006 15:17

torres - joker : 7-2

l1o_l1am329.12.2006 15:32

l1o_l1am3-joker 4-3

mihai141129.12.2006 15:32

:roll: iar sunt intarzieri....

El_nin0_T0rr3s29.12.2006 15:39

sunt doar amicale barosane....nu toata lumea ia in serios treaba...

RobYnho29.12.2006 15:42

si ce daca sunt amicale?? :lol: Ori joci, ori nu. :roll:

PoWeR29.12.2006 15:56

mai sunt trei meciuri de jucat:

 

doryzd - el_nin0_t0rr3s

l1o_l1am3 - el_nin0_t0rr3s

doryzd - l1o_l1am3

 

 

hai sa fie termen limita pana la 20.00 ... daca nu se joaca => 0-0

mihai141129.12.2006 16:50

amicale...neamicale...nu trebuia sa va inscrieti daca sunteti ocupati,ma rog..hai pana la 8 cum zice power

El_nin0_T0rr3s29.12.2006 17:53

am stat non-stop...si nu a intrat nimeni....sa jucam...

El_nin0_T0rr3s29.12.2006 17:55

torres-doryzd : 4-3...

 

torres cu celalat nu s-a jucat pt k nu a fost baiatu' decat "be right back"....ma rog...treci 0-0 power daca vrei ...

PoWeR29.12.2006 19:02

clasamentegn9.jpg

 

Baraje:

 

power_steaua_6 - alin_jeleu

god_life00 - l1o_l1am3

 

Se joaca tur/retur !

i0nutz8330.12.2006 13:52
** avertisment el_nin0_t0rr3s pentru posturi consecutive.
El_nin0_T0rr3s30.12.2006 15:06

vezi k si GOD are tot 2 post consecutive pe pagina asta,,, :roll: ,,,si mai are un avertisment din cate stiu,,,so?,,,aplica regulamentu' :P

PoWeR30.12.2006 15:07

power_steaua_6 - alin_jeleu 4-5, 3-2, 6-4

 

Meciuri senzationale, toate foarte echilibrate, in al doilea am ratat incredibil (ca Romania la Copenhaga :roll: ) dar in final am reusit sa ma calific ...

 

Oricum, un jucator foarte foarte bun :wink:

«191011121328»