asteptam pana maine,poimaine,sa vedem cati se inscriu si cum facem grupele,e bine?
sunt curios cine va fi noob si isi ia brazilia :lol: :lol: :lol:
asteptam pana maine,poimaine,sa vedem cati se inscriu si cum facem grupele,e bine?
sunt curios cine va fi noob si isi ia brazilia :lol: :lol: :lol:
nu mai bine pana deseara? ![]()
pai trebuie vreo 16...si nu cred ca se baga pana diseara
jok3r_sarbu - Portugalia
blind1ro - Spania
blind1ro - Olanda
nu este olanda in fifa parca ![]()
andrei_marius06-franta
Germania ![]()
bradutz_mihai---danemarca
bradutz_mihai---spania
e zisa ![]()
hai ma nu vrea nimeni sa fie noob si sa fie brazilia
?
god_life00-Uruaguay.
corect ar fi sa nu ia nimeni brazilia,ca o puteau alege cei care au ales primii,dar cum vreti,daca aveti bun simt alegeti alta ![]()
capi de serie vor fi echipele,nu userii
zise pana acum :
-Romania
anglia
italia
argentina
portugalia
spania
franta
germania
danemarca
uruguay
camerun
mexic
turcia
brazilia
rusia
mai asteptam pana pe dupa amiaza sa vedem cati jucam si cate grupe ![]()
PoWeR -> Camerun ![]()
sa poti sa degajezi catre etoo,nu :lol: :lol: ?
desigur ![]()
marianb - mexic
AliN4u - Turcia
biku_hackeru -- brazilia ( eu sunt n00bul
)
inca 2..poate vrea ionut si inca 1
bikule o sa ai probleme frate ca nu o sa stii cu ce atacanti sa joci :lol: :lol: robinho,Ronaldo,kaka,adriano,Ronaldinho :lol:
pe rand ...
si care e cel mai productiv atac ala joaca ![]()
scobbytzu - rusia :lol:
hai inca 1,si daca se supara ionut ca nu il asteptam,ii pastram un loc in finala ![]()
ucraina - yo_jeleus ... doarme omul cateva ore si se trezeste in zona crepusculara... :evil:
AliN4u - Turcia
sper sa nu fie cu suparare,dar vor cei inscrisi in campionat deja sa se inscrie ,sry
GRUPA A
italia--tores
spania - blind
danemarca -bradutz
mexic -bolohan
GRUPA B
brazilia -biku_hackeru
portugalia - joker
uruguay -god
camerun -power
GRUPA C
franta -Andrei Marius
argentina - dragutzu
Romania -Mihai
rusia - scobytzu
GRUPA D
anglia -gogo
germania - bezmetiqu
ucraina - jeleu
grecia - alex filip
(imi cer scuze ca nu am scris corect toi userii,va uitati si voi la program etc)
MECIURILE SE JOACA PANA PE 4.04.2007 ora 17:00,CATE UN SINGUR MECI CA LA CUPA MONDIALA ![]()
se pastreaza conditiile din campionat,iar host face cine vrea ![]()