FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1131415161728»
mihai141102.04.2007 11:50

asteptam pana maine,poimaine,sa vedem cati se inscriu si cum facem grupele,e bine?

 

sunt curios cine va fi noob si isi ia brazilia :lol: :lol: :lol:

dragutzu8902.04.2007 11:54

nu mai bine pana deseara? :D

mihai141102.04.2007 11:54

pai trebuie vreo 16...si nu cred ca se baga pana diseara

nyku_myhay02.04.2007 12:01

jok3r_sarbu - Portugalia

blindica02.04.2007 12:06

blind1ro - Spania

Prodigy_andrey02.04.2007 12:06
blind1ro - Olanda

nu este olanda in fifa parca :oops:

ultras_andrei_i02.04.2007 12:08

andrei_marius06-franta

Jo1n702.04.2007 12:09

Germania :D

Blink02.04.2007 12:10

bradutz_mihai---danemarca

mihai141102.04.2007 12:11
bradutz_mihai---spania

e zisa :)

 

hai ma nu vrea nimeni sa fie noob si sa fie brazilia :D?

GOD02.04.2007 12:18

god_life00-Uruaguay.

mihai141102.04.2007 12:20

corect ar fi sa nu ia nimeni brazilia,ca o puteau alege cei care au ales primii,dar cum vreti,daca aveti bun simt alegeti alta :P

 

capi de serie vor fi echipele,nu userii

 

zise pana acum :

-Romania

anglia

italia

argentina

portugalia

spania

franta

germania

danemarca

uruguay

camerun

mexic

turcia

brazilia

rusia

 

mai asteptam pana pe dupa amiaza sa vedem cati jucam si cate grupe :)

PoWeR02.04.2007 12:54

PoWeR -> Camerun :oops:

mihai141102.04.2007 13:01

sa poti sa degajezi catre etoo,nu :lol: :lol: ?

PoWeR02.04.2007 13:06

desigur :)

marianb02.04.2007 13:34

marianb - mexic

AliN4u02.04.2007 13:36

AliN4u - Turcia

biku00702.04.2007 14:43

biku_hackeru -- brazilia ( eu sunt n00bul :P )

mihai141102.04.2007 14:47

inca 2..poate vrea ionut si inca 1

 

bikule o sa ai probleme frate ca nu o sa stii cu ce atacanti sa joci :lol: :lol: robinho,Ronaldo,kaka,adriano,Ronaldinho :lol:

biku00702.04.2007 14:48

pe rand ... ;) si care e cel mai productiv atac ala joaca :P

scoaba02.04.2007 14:54

scobbytzu - rusia :lol:

mihai141102.04.2007 15:37

hai inca 1,si daca se supara ionut ca nu il asteptam,ii pastram un loc in finala :D

alin_jeleu02.04.2007 16:05

ucraina - yo_jeleus ... doarme omul cateva ore si se trezeste in zona crepusculara... :evil:

mihai141102.04.2007 16:08
AliN4u - Turcia

 

sper sa nu fie cu suparare,dar vor cei inscrisi in campionat deja sa se inscrie ,sry

mihai141102.04.2007 16:21

GRUPA A

 

italia--tores

spania - blind

danemarca -bradutz

mexic -bolohan

 

 

 

GRUPA B

 

 

brazilia -biku_hackeru

portugalia - joker

uruguay -god

camerun -power

 

 

 

 

GRUPA C

 

 

franta -Andrei Marius

argentina - dragutzu

Romania -Mihai

rusia - scobytzu

 

 

 

GRUPA D

 

anglia -gogo

germania - bezmetiqu

ucraina - jeleu

grecia - alex filip

 

(imi cer scuze ca nu am scris corect toi userii,va uitati si voi la program etc)

MECIURILE SE JOACA PANA PE 4.04.2007 ora 17:00,CATE UN SINGUR MECI CA LA CUPA MONDIALA :P

 

se pastreaza conditiile din campionat,iar host face cine vrea :)

«1131415161728»