beshi ma
beshi ma
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
sunteti de rahat suporteri lui Steaua, nici daca sta cu spatele nu poti lovi pe cineva, pisu` lumii, impreuna cu Bostina ala, daca era masa in poarta il mai ajuta pe ala sa scape, natie de stelisti idioti, si amicalele vreti sa le castigati cu orice pret, numai in cancerul din Ghencea se poate intampla asa rahat hahalelelor...**** Steaua, **** Hagi, **** VOUA...
sa n-ai parte de pi*da toata viata, javro. la fel si onanistii aia cu care tii.
@javra Ai dovedit ca duci lipsa de multe...mai ales de caracter ! MORI JAVRA ! P.S javra asta, atata scoala are, cat am avut noi vacanta de vara ! Multa m**e tie si familii tale !
Cine are chef de meciuri: yahoo id kodrutz_fifa
xxlbody
dak vreti sa jucatzi fifa cu mine uitati id-ul ... m3danutz ...
oprisan_cezar2006 care vrei fifa.......aci ma gasiti
cine joaca un meci cu mn? id: rock_forever_dani
cn nare ce face sa ma contacteze sa facem un fifa ! radoi_steaua_06 id de contactat!!!!
editat de moderatori
*mai putine icon-uri !
amicalele au fost 0%reusite dar meciurile oficiale 100%
B_O_B_O_P_M..............astept provocari ............
id mess pentru amicale fifa 2007 :djo_v_b
andr3_t
id mess : ultrastf .. pentru amicale
ID: emi9undertaker Astept provocari!! ![]()
id mess : ultrastf .. pentru amicale
lol, provocari... pe tine te bat si cu barnet ![]()
Barnet (Liga 4-a din anglia) echipa mea din cariera
) (Norville, Grazioli etc. ) ![]()
Barnet, asta da echipa... in marele campionat a lu' god, nu dam nume... sunt pe primul loc cu Barnet =))))
in Liga 2.![]()
Publicitate mascata
...
id mess: diabolic_madness666 cine vrea sa ma provoace >![]()
![]()
imi place poza ta,pacat ca e cu inter si nu cu Steaua tricoul ala ![]()
de fapt parca era arsenal :-??