FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1202122232428»
mihai141116.07.2007 14:56

beshi ma

marianb19.07.2007 10:19

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

chili21.07.2007 17:42

sunteti de rahat suporteri lui Steaua, nici daca sta cu spatele nu poti lovi pe cineva, pisu` lumii, impreuna cu Bostina ala, daca era masa in poarta il mai ajuta pe ala sa scape, natie de stelisti idioti, si amicalele vreti sa le castigati cu orice pret, numai in cancerul din Ghencea se poate intampla asa rahat hahalelelor...**** Steaua, **** Hagi, **** VOUA...

johnny0622.07.2007 07:19

sa n-ai parte de pi*da toata viata, javro. la fel si onanistii aia cu care tii.

RobYnho22.07.2007 12:56

@javra Ai dovedit ca duci lipsa de multe...mai ales de caracter ! MORI JAVRA ! P.S javra asta, atata scoala are, cat am avut noi vacanta de vara ! Multa m**e tie si familii tale !

kodrutzz24.07.2007 12:00

Cine are chef de meciuri: yahoo id kodrutz_fifa

Pantera1625.07.2007 22:10

xxlbody

ForzaSteauaDaNuTz01.08.2007 11:50

dak vreti sa jucatzi fifa cu mine uitati id-ul ... m3danutz ...

Cez4e Cl03.08.2007 20:14

oprisan_cezar2006 care vrei fifa.......aci ma gasiti

PlaceboRock08.08.2007 09:44

cine joaca un meci cu mn? id: rock_forever_dani

zapata09.08.2007 12:37

cn nare ce face sa ma contacteze sa facem un fifa ! radoi_steaua_06 id de contactat!!!!

 

editat de moderatori

 

*mai putine icon-uri !

amzaciprian09.08.2007 15:10

amicalele au fost 0%reusite dar meciurile oficiale 100%

bobo_PH10.08.2007 14:57

B_O_B_O_P_M..............astept provocari ............

steaua_gloria11.08.2007 22:53

id mess pentru amicale fifa 2007 :djo_v_b

andreip2p13.08.2007 07:45

andr3_t

ultrastf15.08.2007 12:26

id mess : ultrastf .. pentru amicale

UnderT18.08.2007 20:13

ID: emi9undertaker Astept provocari!! fular-campionii

alin_jeleu19.08.2007 00:09
id mess : ultrastf .. pentru amicale

lol, provocari... pe tine te bat si cu barnet :))

RobYnho19.08.2007 06:42

Barnet (Liga 4-a din anglia) echipa mea din cariera ;)) (Norville, Grazioli etc. ) :P

alin_jeleu26.08.2007 19:49

Barnet, asta da echipa... in marele campionat a lu' god, nu dam nume... sunt pe primul loc cu Barnet =))))

GOD26.08.2007 19:53

in Liga 2.:))

blindica26.08.2007 20:38

Publicitate mascata :rolleyes: ...

vladutz2630.08.2007 10:27

id mess: diabolic_madness666 cine vrea sa ma provoace >:)fularultras

mihai141130.08.2007 10:47

imi place poza ta,pacat ca e cu inter si nu cu Steaua tricoul ala :))

alin_jeleu30.08.2007 11:39

de fapt parca era arsenal :-??

«1202122232428»