FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amicale

«1232425262728»
bubutza04.01.2008 14:18

@i0nutz am stat 2 sezoane pe bara .. oricum as mai putea astepta unul... daca nu ma acceptati acum:)

RobYnho04.01.2008 14:48

Si yo am asteptat aproape 8 luni ca sa fiu reprimit. ;)

Ceva seminte ???

mihai141104.01.2008 20:48

eu zic sa nu ii mai primim pe cei care s-au retras in mijlocul sezonului,mai bine ii luam inapoi pe cei care au retrogradat ca erau multi de treaba printre ei

 

un exemplu pentru toti ar trebui sa fie savubogdan,a retrogradat de vreo 2 ori parca din Liga 2 si a asteptat,nu a avut niciodata un conflict cu cineva,un exemplu pentru toti,de astfel de jucatori avem nevoie

i0nutz8305.01.2008 11:01

Corect, Mihai. Savubogdanus ma intreba la fiecare inceput de sezon daca bagam si Liga 3 ;))

GOD17.01.2008 22:42

GoGo Go GO.

GOD Is Back.

 

Salut la toti.

 

 

Va astept si la Amicale.Dupa 8 seara

 

 

Ibrahimovici_skil

 

Sper sa numai pierd campionate la 1p:((

blue-lion01.02.2008 18:11

amicale s3rgyu_adriano_13 . Inca nu sunt foarte bun dar pot invata. M-am si inscris acuma si sper sa invat sa joc pana incepe campionatul :D

AJITARITEI15.03.2008 08:14

steagro sal. Va astept la amicale Id stelistu_200888

fubu99yoo16.03.2008 16:49

astept propuneri pentru amicale ID fubu99yoo fularultras

GOD17.03.2008 20:18

Va zic de acum cine joaca cu mine 3-4 amicale castiga campionatul.

 

Vezi cazul roby,l-am invatat putin cu Numpadurile si cu asezarile.:)

EMPORiO17.03.2008 20:38

te credem ;)

mihai141118.03.2008 07:27

deci tu l-ai invatat sa dea qw =))

GOD18.03.2008 08:15

qw,cu mine nu a folosit deloc.

Si a jucat foarte frumos,si pana la urma e un skil ca sa stii sa dai qw,asta am inteles-o si eu si ca sa stii sa te aperi.

 

Joaca in PGL cu controalele la manual;)

i0nutz8318.03.2008 09:04

..mai ramane sa zici ca trebuie sa ai har sa stii sa dai qw ;)

Allexx10x18.03.2008 09:30

sau valoare :laugh:

RobYnho18.03.2008 14:13

Pfff.. Vin si yo de la scoala si deja vad ca ma " vorbiti pe la spate ". :laugh:

 

@ God : Lasa " mistocareala ", ca nu tu mai invatat faza cu num pad'urile, ci renumitul Jeleu. ;)) Nu zic, ca nu m'ai sfatuit si tu. :))

Oricum mi'au prins bine amicalurile cu tine.

blindica01.04.2008 06:38

Daca va vine sa credeti , sa stiti ca jeleu stie numpadurile de la mine :)) , si sunt aceleasi ca la FIFA 07 :D, si sunt pe net, pentru toti care stiu sa dea search pe google :), deci nu e nimic deosebit :)

aym02.04.2008 17:06

ok ... eu inca joc pe semi-pro.

dar as vrea sa joc si impotriva unui "adversar real" :)

id - user_aym

andrutziks02.04.2008 17:33

Ma gasesti pe id:andrutziks

mihai141116.04.2008 12:29

aveti euro sa facem un mini campionat? daca aveti probleme cu meniu (se misca prost) se da disable la discheta si merge ca uns :D

Sergyu1616.04.2008 12:52
aveti euro sa facem un mini campionat? daca aveti probleme cu meniu (se misca prost) se da disable la discheta si merge ca uns :D

 

Da ... ar fi o idee buna...si mersi pentru. pontu cu discheta...

GOD16.04.2008 16:11

De la mine il stie:>:)).

i0nutz8316.04.2008 16:13

S-a scris pe toate forumurile ;))

blindica20.04.2008 10:59
:nono: La mine s-a rezolvat cu un crack diferit... oricum, eu nu am floppy la pc-ul nou...
c.ronaldo1730.04.2008 16:47

Pentru amicale un PM. Joc amical si Fifa si Pro Evolution Soccer.

PS: Este un patch prin care poti juca si Pes online.. nu mai trebuie jocul original.

BADboySteaua30.04.2008 17:07

@c.ronaldo17 un id pls.......ca vreau sa te intreb ceva in legatura cu PES.

«1232425262728»